Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

dorryska
27. feb 2010

Taaak,uz to je vsetko na poriadku.. 🙂

mirka12011
27. feb 2010

no vidis hihi aj ja som to tak menila lebo inak mi ukazoval iny datum 😝

dorryska
27. feb 2010

rovno by sa mal dat napisat datum a bol by pokoj.... 🙂 ...a inak moj priatel je z Presova 🙂

mirka12011
27. feb 2010

jejeejej hihi super dalsi vychodnar hih
inak som ti pisala vyssie ze ako zvladas tehulkovanie, ci chcete vediet pohlavie? a uz ani neviem co som sa este pytala hihi

natalia777
27. feb 2010

mala mi spinka tak mam chvilku casu 🙂 mirka kolko stoja tie huggies utierky na sk??? inac pekny kociarik ste si vybrali 🙂

dorryska
27. feb 2010

Jasnacka,som prehliadla,lebo robim si veci do skoly a hram poker pri tom,tak mi trosku uniklo.... 🙂 Tehulkovanie zvladam v pohode, len mi je niekedy smutno,lebo priatel robi vo Viedni a chodi domov po 2 tyzdnoch na 1 tyzden,tak mi niekdey je tak smutnejsie,ale da sa. Drobciatko si kopka ako dracik... 🙂 ...Zlatucke je.... 🙂 ...A chceme vediet pohlavie,jasnacka,lenze mam v brusku maleho tajnostkara a nechce sa nam ukazat. V stredu som objednana na 3D sono aj s priatelom,tak hadam sa tatikovi ukaze konecne... 🙂 ...Ide sa pozriet prvykrat... 🙂 ...tak som velmi zvedava,ale mame pocit,ze to bude chlapcek,tak uvidime.... 🙂 .

mirka12011
27. feb 2010

natalia ja som ich kupovala 2v1 za 4ecka bola akcia 😀 inak jeden stoji cca okolo skoro 3eur tak 2,90 😅 no nekup to 😝

mirka12011
27. feb 2010

uch tak to ti verim ze ti je smutno a pocas tehu este dvojnasobne hih
mate tajnostkara? hmm a nebude hamblosko? 😅

natalia777
27. feb 2010

tu stoja jednu libru vacsinou, tak to si musim urobit zasoby......preto som chcela vediet.....a ja vacsinou kupujem 4 balenia za 4.50 😀 a inac odporucam aj plienky huggies 😀

dorryska
27. feb 2010

no smiala som sa,ze hanbit sa nema po kom teda naozaj,po mne nie a po tatikovi uz vobec nie.... 😀 ...len nechcem sa ani nejako moc tesit,lebo na sono v 20 -tom tyzdni som sa tesila ako mala a nic z toho,bola so mnou kuknut moja mama a ja som tam lezala ako mech zemiakov,doktor vsetko rozpraval mojej mame a mne nic....no odbil ma velmi rychlo

dorryska
27. feb 2010

natalia ahoj...my chceme kupit do porodnice huggies,mame na ne zlavovy kupon do dm-ky...tak vravis,ze su dobre,ano?

mirka12011
27. feb 2010

hmm ta ty aj mne dones zasoby ked uz prides k nam do PO naspat 😝 inak dakujem za pochvalu kociarika 😅
ja teraz pozeram ze mas nove foto malej jujuj ake okale to ma a ako krasne spinka 😉
no ja mam zatial tie pampersky ale chcem vyskusat viac druhov ze ktore nam budu najviac vyhovovat este povedz ze aj plienky su tam lacnejsie a uz mozem kufor novy kupovat 😀 😝 😉

mirka12011
27. feb 2010

hmm tak taky pristup doktora potesi teda no...

elko69
27. feb 2010

vejula tak ti nasi drobci nam davaju teda zabrat 😉 takto nas trapit,co??hehe mna ten moj dnes pekne koapncoval pocas hokeja no to teda bude asi pravy chlap ked mamu nenecha spat kvoli hokeju..hehe

dorryska
27. feb 2010

no ono pristup nasich doktorov ma niekedy zaskoci a niekedy v dobrom naozaj prekvapi,tak niekedy mam aj chut prestupit k inemu,ale teraz nemas nikde zaruku,ze ten druhy bude lepsi,ale kamoska,co mam z PO a rodila teraz v decembri mi vravela,ze uplne iny pristup tam mate,ze velmi dobry

elko69
27. feb 2010

garonka tak to je mozne ze aj ten moj to bude chcet ist oslait tak dostane moznost iba vtedy ked budem v porodnici lebo ked uz budeme doma s malym a on taky dojde domo ho asi zabijem...on vie ze neznasam ked dojde opity,takze to bude musiet stihnut pocas mojho pobytu v nemocnici,mamina uz dostala pokyny aby nanho sem tam kuk keby mu bolo nahodou zle :D

mirka12011
27. feb 2010

dorryska v PO? hmm tak ja na nase nemocnice len negativum pocuvam akeho porodnika mala? posudim ja viem o 2dobrych hihi a jedneho z nich aj budem mat pri porode 😀

dorryska
27. feb 2010

mirka ,ano v PO,ale vravela mi iba o doktorovi,co k nemu chodila,neviem ti povedat teraz,ako sa volal,ale ked zistim,dam veiet,neboj.A na porodnicu vravela,ze des. Strasny pristup,ze to bol a neviem v ktorej porodnici teraz rodila,lebo viem,ze dve tam mate.Novu a staru,ale ked zistim,dam vediet

mirka12011
27. feb 2010

no cize o gynekologovi hovorila hmm tak ja mam tiez skveleho a vraj najlepsieho v PO asi mala toho isteho, ja som k nemu nedavno prestupila lebo som nebola spokojna z mojim starym no a ked nemas v nemocnice vybaveneho doktora ktoremu zacvakas tak ako des a hruza....

dorryska
27. feb 2010

Viem,viem,pocula som to. Ona rodila cisarskym a ani jej sestricky potom nechceli povedat,ze ci je s malym vsetko ok,ze to oni nemozu,ze to musi doktor a ze ona ma spat,tak musela cez otca volat tomu doktorovi,aby tam narobil poriadok.Jednoducho vrhol nespokojnosti

mirka12011
27. feb 2010

no presne a tes sa do porodnice potom ked vies co ta tam caka aky ochotny personal, ale asi zalezi na aky natrafis, lebo vsetkych zasa do jedneho vreca nemozme davat mozno 1 z 50 je normalny tam 😝

dorryska
27. feb 2010

tak to ano...ja nastastie poznam u nas v porodnici 2 sestricky,co su mamy mojich kamaratov,tak dufam,ze budu brat ohlad....ako u nas tiez,co som pocula,tak sa k prvorodicke nejako nejdu pretrhnut.Ale tak ukludnujem sa tym,ze par dni to prezijem

mirka12011
27. feb 2010

hmm tak ked uz k prvorodicke sa nejdu pretrhnut tak potom co druhorodicky...........sak prave ze prvorodicky chcu vediet a pytat sa vsetko aby nieco nezanedbali omg to nase krasne zdravotnictvo...trosku to tu mame popletene 😉

dorryska
27. feb 2010

Nase zdravotnictvo nekomentujem a ani system v tomto nasom state.... 🙂 ...hlavne ze iba peniaze vsade a za vsetko pytaju

rebeka25
27. feb 2010

hellou konecne mame vysledky s tripple nove, vsetko je super. Chcela by som sa opytat mam pocit na to ze som celkom baculka, ze odkedy som tehotna som pribrala len 2kg je to strasne malo. Aky ste mali prirastok hmotnosti na zaciatku 5mesiaca?

mirka12011
27. feb 2010

rebeka cca 3kg u mna teraz mam 7mesiac a 7kg 😅

rebeka25
27. feb 2010

hmmm no a to stlacim do seba vsetko co neujde. Newiem preco som tak malo pribrala a to aj tych 2kg hned na zaciatku a uz mozno aj vyse mesiaca ani deko.

mirka12011
27. feb 2010

😖 neboj naberes naraz 3kg a potom sa budes stazovat ze si pribrala naraz babatka kazdy tt priberaju viac a viac tak nebojaj.... 😅

lenocka84
27. feb 2010

ahoj mirka
tak testy no okrem 1 vysledku v norme, ale aj tak mi dali diabeticku dietu
zajtra zase picham cely den prsty,a zbieram krv,
v po ndelok odniest, ale musim sa pytat bo po tych davkach co mam jest som priserne hladna, a potom ako z coho mam vyzivovat maleho?
tak uvidim

mirka12011
27. feb 2010

ahoj leni tak ty budes mat prsty dopichane uch a to dokedy mas tu dietu? omg ja idem na cukor vo stvrtok uz teraz sa asi pokakam z toho 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre