Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

jjana17
3. mar 2010

dobre ranko , je tu niekto? ci este vsetky lehnite 🙂

lenocka84
3. mar 2010

dobre ranko jani
ako sa mas?

jjana17
3. mar 2010

dobre ranko aj tebe leni a mam sa dobre, vyspinkaná takže čo si viac môžem priať?
a ty ako sa dnes máš

lenocka84
3. mar 2010

celkom sa to da, pomenili sa mi plany, takze este lebedim doma, a neskor na nakup, a od 2hej mam 2 stretka kvoli praci, obhliadku, takze to uz bude veselo

jjana17
3. mar 2010

jaj ty este chodis do prace, no tak to budes mat nabity den

lenocka84
3. mar 2010

nie, nechodim do prace, ja podnikam, riesim si cas ako ja chcem
na dnes si dala nejake aktivity aby som nebola doma, lebo je ticha domacnost

jjana17
3. mar 2010

tak to je dobre ze si sama sebe panou,,,,,co mm neposlucha ked je ticha domacnost?

lenocka84
3. mar 2010

tak kto je dokonaly? a este k tomu ajj chlap?

jjana17
3. mar 2010

no ved jasne konflikt sa niekedy vyskytne vsade

lenocka84
3. mar 2010

to ano to je pravda

liv1
3. mar 2010

caute babule.
leni nevies nahodou kde sa da v blave skratit nohavice? ja tak k veci 😀

jjana17
3. mar 2010

lenocka, no ved aj u nas niekedy talianska domacnost a potom je dobre, ja som taka ze ked ma nieco nahneva tak mu to aj poviem a mm je taka ista povaha cize ked vznikne hadaka, no chudaci susedia

lenocka84
3. mar 2010

ahoj liv
viem ze aj v tescu je nejaka taka firmicka, ale posielaju to niekam, aby to spravili, a potom to mas zase u nic

jani tak teraz to bolo pre taku kravinu, ale tak sa ma to dotklo, som vcera o 14:30 odisla z domu, nechala veci rozrobene, a dosla o 21:00

jjana17
3. mar 2010

leni ono to moze byt kravina niekedy ale ta kravina ta niekedy zasiahne viac ako vazna vec, ja to poznam,,,,a zvlast teraz ked sme take prehormonovane, ze vsetko vnimas trosku citlivejsie

janefonda
3. mar 2010

caute tehulky,
Leni no co muzi su muzi, nic si nepomozeme...su jednoducho ini 😠 Moj mm isiel prave na skusku, tak dufam, ze sa mu zadari a bude to mat z krku 😉 Slubil, ze ked sa vrati umyje jedny dvere a okna, sam sa vcera ponukol takze sa uz z toho nevyhovori 😀
Jjani presne, niekedy naseru kraviny viac ako vazne veci 🙄

lenocka84
3. mar 2010

jane zavidim, v dobrom
ten moj isiel spat o 6tej rano, lebo on sa musel opit, zato ze ja som nenavarila,a ze som odisla na takdlho z domu a neozvala sa
proste sila

jani obcas ano to co ma vedelo nahnevat ma teraz vytaca do nepricetnosti

janefonda
3. mar 2010

Leni tak ale nemysli si , ze u nas take nebyva... ako za to ze som nieco nenachystala bordel este nikdy nebol, ale niekedy pride z roboty pripity a ja to nemam hrozne rada. Ibaze argumentuje tym, ze ked pije so zakaznikmi viac zarobi a ma pravdu, ale som mu povedala, ze mne ziadne peniaze nestoja za to, aby mi chodil domov opity, tak povedal, ze iba kym sa nenarodi mala, tak som zvedava... Nie je to sice casto, ale aj tak mi to vadi.

jjana17
3. mar 2010

niekedy nechapem myslienkove pochody muzov vseobecne, ako tak cudne riesia vzniknutu situáciu , ze je to az na povazenie ci je to normalne

lenocka84
3. mar 2010

ja sa uz k nemu nevyjadrujem, naco si robit vrasky na cele
neriesim to

janefonda
3. mar 2010

spravne Leni! radsej mysli na nieco pozitivne 😉 na malickeho napriklad. Ozaj ako sa citis? My sa chystame buduci tyzden na utzv tak sa tesim, ze si budeme zasa vidiet malicku. Aj ked ona uz vobec taka malicka nie je...sudiac podla jej niektorych kopancov nadobuda poriadne na sile 😵 Le nech si tam v brusku este pekne tie nase deturence santia, lebo ked pridu na svet to uz bude uplne ine santenie. 😉 Sa uz velmi tesim na okamih ked ju budem mat prvy raz v naruci a pozerat sa na nu...to musi byt krasne. Tato prestrihne pupocnu snuru ak mu nahodou nepride zle 😠 co dufam ze nie.

jjana17
3. mar 2010

babenky kedy ste zacali citit deturence a v ktorom tt vam povedali pohlavie

lenocka84
3. mar 2010

jane do pohody, co sa tyka maleho, my mame utzv az za 3tt ale tiez sa uz tesim
maly kope o dusu, vyduva mi brucho ze je to brutalne vidiet

jani ja mam placentu vpredu takze az cca v 22tt, a pohlavie 20tt na morfe
maly ssa krasne ukazal

janefonda
3. mar 2010

jani takto nejak v tvojom tyzdni to bolo u mna..cize 18-19tt. Viem ze to bolo 17. decembra 😵 Krasny predvianocny darcek. Teda myslim, ze som ju citila aj trosku skor, len som nevedela, ze je to ono, ale toho 17.12. sa zrazu rozkopala poriadne. A nam povedali pohlavie na ultrazvuku v 23tt myslim, ale az na druhy pokus, kedze mala sa u mojej gyn. hambila,ale este nas cakala prenatalka na dalsi den a tam nas uz lekar informoval ze cakame babu 🙂 aj ked sa tiez asi 45 min. zatajovala 😀

happy8051
3. mar 2010

caute baby 🙂 10 hodinovu cestu do AT som zvldla, som rada, ze som uz tu 🙂

jjana17
3. mar 2010

no ja sem tam vecer citim take chvenie v podbrusku, ale inak nejake kopance nie

janefonda
3. mar 2010

Leni ono to tak aj vychadza ze ty o tri tyzdne a ja na buduci. Teda podla nasich tyzdnov tehu. Moja dokina ma dovolenku, tak mi kazala ist do nemocky na utzv... 😒 neprakticke, kedze u nej si vzdy presne na cas objednana a aj zobrata a v nemocke no neviem neviem.

janefonda
3. mar 2010

jani tak to uz kludne moze byt ono, neboj coskoro sa to rozbehne naplno 🙂
Happy a kde presne si v AT? Inak super, ze si dobre dosla, ja idem v piatok zasa na SVK.

lenocka84
3. mar 2010

jane ano tak nejako, a ja potom uz odchadzam k inemu dr. u ktoreho budem aj rodit

janefonda
3. mar 2010

Leni mas niekoho zajednaneho, ze uz ides ku nemu? Ja az posledny mesiac mam chodit do spitalu, kde budem rodit. Ja si nic nevybavujem, jednoducho kto bude mat sluzbu ma odrodi, ale tu v AT ta aj tak rodia porodne baby a lekar je volany, len ak je problem, cize tam ani nemusi ziadny byt. Je k dispozicii keby daco...tak dufam, ze nam vsetkym porody prebehnu bez problemov 😉

lenocka84
3. mar 2010

len ja idem do ineho mesta, tak preto aj iny doktor
je to aj gynekolog aj porodnik
ak bude mat sluzbu rodim pri nom, ak nie, nezazmluvnujem, to nie je pre mna dolezite
budem rodit blizsie pri nasich, tak preto mi treba ineho dr.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre