Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

liv1
15. mar 2010

onellyo pisala som ti ip ohladne toho casualplay S4.. mas prosim ta s nim osobnu skusenost? dik...

mirka12011
15. mar 2010

liv ty si tu?

liv1
15. mar 2010

miri nakukla som 🙂 bo pracujem a pomedzi to upratujem. tak som si vsimla ze je tu onellyo, a ta par stran dozadu mala nejake prispevky ohladne kociara ktory si chcem kupit. tak som zvedava ci ma osobnu skusenost, alebo ...

barby inak nasla som jogu pre tehotne, je to blizko polusu, kazdu stredu od 18. do 19. nechce sa ti? ja by som isla...

mirka12011
15. mar 2010

idem kukucnut na ten tvoj kociarik hihi

lenocka84
15. mar 2010

co porabate zeny? ja varim puding pre 10 ludi, to je co?
ale uz sa taaaaaakto tesiiim

mirka12011
15. mar 2010

liv aku farbu?
lenka co robis zurku pudingovu?

liv1
15. mar 2010

miri taku fialovu. a vanicka typ mako, lebo playmoon maju len farby co mne sa nepacia 😒 . skoda...
leni pre 10 ludi? mas doma zurku?

liv1
15. mar 2010

baby dajte typ na dobru pomazanku 😉

mirka12011
15. mar 2010

liv pekny pekny....

mirka12011
15. mar 2010

liv my robime taku z anglicka :D co tam sme jedli 😝

liv1
15. mar 2010

mirka dakujem..

a aka to je ta pomazanka? 🙂

lenocka84
15. mar 2010

tak ja a mm, 2, svagrina su 4, kamos, plus kamoska s detmi 3
to je hned 10 ludi
tak sa vytesujem, a bude taky mnamky mnamky
piskotky s cucoriedkami, jahody puding, piskoty+broskyne, karamelovy puding, piskoty a este vanilkovy puding

mirka12011
15. mar 2010

jajaj a este jednu som vedela co v hoteloch davaju ako predjedlo juj ale recept musim prv zistit bo nepamatam...
ale isla tam nastruhana mrvka, jeden cesnak, syr, maslo, ochutis a ta z anglicka tak nato ti treba kuracie masko ale udene 😀 , susene hrozienka, kari korenie a tatarku 😅

barbyes
15. mar 2010

jasné liv a kedy?

liv1
15. mar 2010

mnaaaaaaaaaaaaaaaaaam lenka idem ti zaklopat na dvere 😀

mirka aha, no tak to udene dnes ani nebude moja cesta 😀 😀 ale dakujem aj tak 😀
a ten druhy, to by stalo za to vyskusat...

kamoska volala a ideme kuk detske izby 😝 . tak idem papa 🙂

liv1
15. mar 2010

barby tuto stredu o siestej vecer do siedmej. zavolam tam?

barbyes
15. mar 2010

súhlasím

liv1
15. mar 2010

barby posli mi do ip tvoj mobil, mozme sa potom dohodnut bo uz musim utekat. zatial pa 🙂

barbyes
15. mar 2010

juuj, už sa teším 😵 ty si bola niekedy predtým na jóge?

barbyes
15. mar 2010

úloha splnená, máš ho tam 😉

mici111
15. mar 2010

jaaj barbyes, takto si to myslela 😀 no ked si na nete najdes tehotenstvo podla tyzdnov, tak v 29 tt co som ja uz pomaly, tak by sa malo pribrat 8 - 12 kg, tak som v norme 😉
zajtra idem na poradnu, tak som zvedava, co nove sa dozviem..a uvidim znova babulku, tak sa tesim...juuuj, len dufam, ze mi nepovedia ze to bude nakoniec chlapec, lebo to by bol pruuser, uz mam kopec veci aj ruzovych nakupenych.. 😲

mici111
15. mar 2010

lenka, ake chute si mi spravila s tym pudingom, mnaaaam 🙂 no ja cakam toho kuriera s tym monitorom dychu a furt nic..hadam nezabludil 😠

lenocka84
15. mar 2010

liv ale hned teraz kym este mam
posledne 3 misky ostali

mici111
15. mar 2010

lenka a ostatne pudingy uz padli za vlast? 🙂 tak museli byt fakt dobre, ked mas uz iba tri..
niektora z kociek ste tu spominali, ze sa vam spravila stria z tej dierky co ste mali piercing..no dufam, ze mna to necaka, ja som nausnicku z pupku vybrala hned na zaciatku tehu, zatial sa to drzi a ziadna stria nie je..dufam, ze to tak aj ostane 😒

lenocka84
15. mar 2010

mici ja som ani piercing nemala a uz mi praskla koza na brusku, ale uz som sa s tym zmierila, aj ked v prvy moment som si poplakala

a myslim ze su ok, vyssie je aj zlozenie napisane

zuzana.v7
15. mar 2010

ahojte, kocky chcela by som sa spytat, kolko ste pribrali do 21tt..?ja mam prave 10plus a som z toho pekne na nervy chcela by som sa nejak utisit, tak mi povedzte ci je to v norme, ci nie...:((

mirka12011
15. mar 2010

uch zuzi netusim snad nejakych 5kg

mici111
15. mar 2010

zuzka, ja si moc nepamatam, ale takych plus 5 kg som mohla mat v tom 21 tt, mozno aj viac...

lenocka84
15. mar 2010

zuzi ani ja neviem presne, teraz mam 8kg hore, a to mam 30tt
teda zaciatok 30tt

boooode baby ze 30tt, sa mi ani verit nechce

mirka12011
15. mar 2010

no leni hihi ja mam 29tt a tiez som kukala ze cooooooooooo uz? hihi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre