Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

barbyes
23. mar 2010

neboj jani, určite to bude OK 🙂
my keď sme boli na prvom(v skutočnosti na druhom, ale na prvom bola iba fazuľka) sone tak mala malinká paprčku v nose, to sme sa tiež s mužom bavili 🙂

mirka12011
23. mar 2010

janina hihi pipika si chytal hihih 😀
barbye mala hladala diamanty v nose 😝 😝 😝
nasa mala na sone mala obe nohy pri ustach tak sme sa smiali ze akrobatka, alebo hladna 😀

janinna11
23. mar 2010

Barbyes dakujem, verim, ze to bude vsetko ok 🙂

janinna11
23. mar 2010

Mirka no to tie deturence sa furt krutia v nasich bruskach 🙂 su to akrobati, vsak sa im ani necudujem, cim dalej tam maju menej a menej miesta...

mirka12011
23. mar 2010

a cim dalej tym viac a viac rastu hih jajajajaj uz nech su s nami.....

barbyes
23. mar 2010

to hej, ja už by som ju tiež hrozne moc chcela mať v náručí, len keby sa dal preskočiť ten pôrod 😵 😵

barbyes
23. mar 2010

kam ste všetky zmizli???

janinna11
23. mar 2010

No neviem kde su vsetky, ja si prave pozeram, co uz mam nakupene a co mi este treba.... a hladam nejaky pekny kocik 😀

barbyes
23. mar 2010

my už väčšinu máme, ale tiež si budem musieť spraviť nejaký zoznam a dokúpiť čo chýba. nejako strácam prehľad 🙂 my sme kúpili kočík cez bazár, povedala som, že nadám za nový 500 € a viac. sú to strašné pálky 😠 a tie peniažky môžeme investvovať aj inde 😉

janinna11
23. mar 2010

Barbyes ja by som chcela casual S4, lenze komplety sportove su tiez fest drahe, uvidime, este je skoro... a aky ste kupili vy?

barbyes
23. mar 2010

ak ma zabiješ tak neviem 😒 nepamätám si tú značku, musela by som sa pozrieť. ale tiež trojkombináciu, 3-kolieskový a kolieská má také široké, čiže niekde na štrku a pod Ti nebudú zapadávať. nevýhodou je, že nie sú otočné, ale volakedy sa také nevyrábali vôbec a sme tu tak uvidíme... 🙂 hádam nebudem mať problém s manipuláciou.

janinna11
23. mar 2010

No dnesto tu opat nejak spi... idem tiez off, baby su asi na prechadzke s mimcami, ked je tak krasne.. 😉

barbyes
23. mar 2010

jani, tu je nejaký výpredaj, teraz mi to prišlo do mailu tak sa poprípade mrkni http://www.brendon.sk/Products/List/detské kočí...
nepozerala som čo tam majú, ale možno Ti niečo sadne 🙂

lulu4
23. mar 2010

Jane: na tu temu co si pisala zial nemam do skoly ziadne materialy, nepreberali sme to.. takze ti s tymto nepomozem 😖
ani nehovor, mna teraz cakaju 3 seminarky ale neviem ani ktoru zacat skor pisat 😖
daj vediet ci ste kupili tu skrinu dnes, a to kam do detskej izby na vecicky?

barbyes
23. mar 2010

dnes je to tu fakt bieda ☹ konečne som sa sem dostala a ... ☹ ☹ tak skoro sem asi znovu nezavítam ☹ nie že by som nechcela, ale nebude sa mi dať a....

mirka12011
23. mar 2010

babenky idem zajtra kupit kozmetiku pre malu neviete ktore pripravky su fest dobre hmm tiez mi sestricka z gynekologie hovorila, ze na zaciatok je zbytocny sapmop, ze vlasky sa umyvaju len vodou alebo telov.mlickom...aviril olejcer mi najviac vonia s tych olejcekoch cize vyskusam prv ten ako bude na nasu malu reagovat alebo ona na neho hihih

janinna11
23. mar 2010

Barbyes a preco sem nebudes moct prist?? Mas nieco dolezite??

lenocka84
23. mar 2010

halo bambulky kde ste?

lenocka84
24. mar 2010

no mam taky zly pocit ze nam to tu nejako stoji na mrrrrtvom bode
neviete preco?

janinna11
24. mar 2010

Ahoj Leni, noo mas pravdu, nejak to tu pomalyale isto upada... a myslim, ze cez leto to bude este biednejsie.... to uz bude takmer stale krasne a vsetok cas budeme travit niekde vonku a tak..., no mozno pri extremnych horucavach sa tu opat stretneme aj vsetky naraz.
Ako sa mas?? Sa ti to pomaly krati, ako tak pozeram...

liv1
24. mar 2010

Leniiii vsak to je predsa jasne.
Aspon co sa mna tyka, ked je vonku tak pekne nechce sa mi cucat pri notebooku, i ked samozrejme ze niekedy treba 😉 .
A tiez som dost unavena tak vecer padnem ako kabela a nie som schopna nic.

lenocka84
24. mar 2010

nooo jani cez leto to bude totalne skapate, hlavne my co mame terminy, uz budeme v plnom prude
no krati, to ti poviem
uz sa aj tesim, aj mierne obavam
som denne s detmi denne s nimi narabam, ale aj tak, nejake mini pochybnosti su

liv1
24. mar 2010

Nehovoriac o tom ze riesime s mm prerabku bytu a tam ide tiez prevazna cast mojho casu a energie 😕

barbyes
24. mar 2010

ahojte kočky, ako sa máte?

janinna11
24. mar 2010

Ahoj Liv! 🙂
Ako sa mas?? Co tie testy, bola si tam vcera?? Kedy budu vysledky, ja idem o chvilu akurat do poradne, ale este susim vlasy 🙂
No aj my to s drahym riesime, viac-menej na dialku, ale buduci vikend uz stahujem najvacsie veci!!! Konecne!! 😀

liv1
24. mar 2010

Ani som sa nepozdravila, caf Leni, Jani, Barby 😉

liv1
24. mar 2010

Jani celkom dobre ale straaaaasne som unavena posledne dni. Vcera na mna dr pozerala ze kvoli akej blbosti ma moja dr tam poslala, ale ja som rada ze ma poslala. Spytala sa ma ci chcem ist rovno na odber plodovej, alebo zopakujeme krvne testy. Tak asi vies co som jej povedala. Mam si ist pre vysledky na buduci utorok. Jaaaj ty sa uz musis velmi tesit na to stahovanie 😵 ale velmi si davaj pozor a bud v co najvacsom klude ok? 😉
No a to ty este dlho nepojdes z domu kym vysusis tie tvoje dlhe krasne huste vlasy 😅

janinna11
24. mar 2010

Ok kocky, pojdem ja uz pomaly, tak sa majte krasne a mozno popoludni tu niektore budete, pa 😉

liv1
24. mar 2010

Barby ako sa mas? Nasla som novu jogu, maju ze vraj vynikajucu fyzioterapeutku je to Jump Studio. Mas chut ist? 😉 Ja by som velmi chcela cvicit, zacinam citit svoj chrbat...

barbyes
24. mar 2010

jasné, išla by som. a kedy to je a kde? ja som sa Ťa tiež chcela spýtač či niekam vybehneme... 🙂 čítaš myšlienky, bacha na teba 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre