Ranné nevoľnosti - dievča verzus chlapec

nikuska888
19. aug 2016

ahojte viem ze to tu nepatri ale chcem len vediet nazory bab ze ci je to pravda ze ked nemate ranne nevolnosti -zvracanie tak ze sa vam narodi chlapec a ked ich mate tak dievca.suhlasite s tym?ako to bolo u vas?

jarka87
19. aug 2016

@katkakovac a tak pokial sa ti nesnivalo, ze rodis toho psa? :D :D :D

katyt
19. aug 2016

Neviem, u mňa to trošku platilo, lebo keď som čakala chlapcov, tak mi nebolo zle vôbec a keď som čakala dievča, tak mi síce nebolo na vracanie, ani som nevracala, len mi bolo prvé mesiace tak ťažko od žalúdka aj keď som poriadne nič nejedla a zo začiatku mi smrdela káva, ktorú bežne pijem a chutí mi, vtedy som na ňu nemala ani chuť, takže asi to u niekoho platí a u niekoho nie. A pri chalanoch som mala chute viac na slané a pri dievčati som len vypekala buchty a koláče. 🙂

charlie1980
19. aug 2016

Ja mam dvoch chlapcov (jedneho v ocakavani) a tehotenstva uplne ine. S prvym mi nebolo vobec zle, citila som sa super, Ale bol to hormonalny osial (HCG vo vyske dvojiciek), stale som bola hladna a smadna, huste vlasy, plet dokonala, dokonca som opeknievala 😀 Druhy chlapec ranne nevolnosti, plet otrasna, ziadne specialne chute, unavena, skareda, vlasy sa mi mastili na zaciatku. Bola by som dala ruku do ohna za to, ze bude Baba. Testy z krvi potvrdili chlapca.

kukakaj
19. aug 2016

Hlupost pri dcere mu bolo tiez zle, ale to ako mi bolo priserne pri synovi ani neviem opisat 🙂 nevolnosti som nemala ranne ale celodenne a trvali do 20tt.

katche
19. aug 2016

Prva dcera, do 15tt celodenne nevolnosti a zvracanie, prirovnala by som to k najprisernejsej opici po prepitej noci, druha dcera, nic, keby mi nerastlo brucho, ani neviem, ze som tehotna..jedine mi nechutilo sladke

neodada1
19. aug 2016

Mne nebyvalo nic, ani len opuchnute nohy som nemavala s rastucim bruskom. Doktor nechapal. 🙂 Mam chlapca, no na tuto poveru neverim, ja som totiz od urciteho dna vedela na 100%, ze to bude syn. Vnutorny pocit. Ked chcete, siesty zmysel... Mohlo by ma milion doktorov presviedcat, ze to bude dievca a robit sono za sonom.... nepresvedcili by ma, ani môjho syna 🙂 🙂 Do buducna viem, ze bude s dalsim tehotenstvom problem, ci uz to bude dievca ci chlapec. Sme vsetci rovnaka krvna skupina a maly ma manzelov RH faktor. Takze moje telo bude bojovat od zaciatku proti babatku a pocitam, ze si tie nevolnosti zliznem naplno 🙂 Na nech! Len aby bolo zdrave, ked uz by sa nam zadarilo 🙂 🙂

majulino
19. aug 2016

Pri synovi.som zvracala denne od rana.do vecera az do siedmeho.mesiaca, pri dcere.to.iste ken s tym rozdielom ze som zvracala este aj.polhodinu pred porodom :D

stepanka274
19. aug 2016

Ja som pri chlapcoch nemala ziadne nevolnosti akokeby som ani nebola tehu a pri dievcatku mi nechutila napr kava ale nikdy som nevracala

vonava007
19. aug 2016

Mne pri oboch tehu rovnako. Ziadne nevolnosti, ziadne vracačky a vysledok jeden chlapec a jedno dievca. U mna teda nefungovala tvoja teoria.

katka253111
19. aug 2016

Ja som sa pregrcala az do 5mesiaca... schudla som 10kg... jedla prve mesiace len zlte melony a cottage z lidla s paradajkami... potom som to nejako prekonala a ustala,inak by som zvracala aj dalsi mesiac... na konci som jedla uz aj pikantne klobasy na ohni pecene kazdy jeden vikend... v 5mesiaci to malo byt dievcatko...v 7,5 sa ukazala pravda a bol to chlapcek 🙂

gabriela93
19. aug 2016

Mne nebolo zle ani pri jednom a to mam dievcatko a chlapceka,takze neverila by som tomu 🙂

katkakovac
19. aug 2016

@jarka87 to mne nie, ale susede. Ta mala zntojo normalne paniku, mesiac pred porodom sa jej nic ine nesnivalo. Ja som nala divoke sny ale taketo blbosti nie🙂

tova
20. aug 2016

@nikuska888 UPLNA PRAVDA!!!! Jeden den mi nebolo nevolno a na dalsi ma napinalo a tak dookola prve 2 trimestre a vies co mam? dvojicky , chlapec a dievca 😀

miriamn76
20. aug 2016

Mam dceru a ziadne nevolnosti som nemala

jasminet
20. aug 2016

prve dievca - obcas ma naplo z nejakeho humusaka v mhd, grcky ziadne, druhy chlapec - natahovalo ma sustavne do 6 mesiaca - grcky ziadne, tretie dievca - grcacky a natahovacky celodenne s prestavkami do 8 mesiaca 😀 😀 😝

zuzkamin
20. aug 2016

U mna to vôbec nesedelo. Do 18tt som vracala dost intenzivne a cakame chlapca...

mimiatomi
20. aug 2016

Ja som ranne nevolnosti vobec nepoznala a mam dievca aj chlapca.

annabelka
20. aug 2016

Ja som ranné nevoľnosti nepoznala...narodil sa chlapček. Osobne si myslím, že pohlavie dieťaťa na ranné nevoľnosti nemá vplyv, poznám mamičky, čo majú chalanov a bývalo im zle.

nikayla
20. aug 2016

Ranné ani vôbec žiadne nevoľnosti som vôbec nemala a čakáme dievčatko 🙂

lilu74
20. aug 2016

Kazde tehotenstvo je uplne ine vobec to neplati co sa hovori a pise mozno su vynimky😉

evelyn19
20. aug 2016

Ahoj, no my mame chalana aj babu a pri obidvoch som bola v nemocnici kvoli vracaniu na infuzkach skoro mesiac...takze podla mna to s pohlavim vobec nesuvisi....

matulka82
20. aug 2016

Bludy 😀 prvy syn mi priniesol bohate ranne nevolnosti ,uzila som si ich naplno 😀ked som otehotnela 2x ,verila som ,ze bude baba,-to co bolo pri prvom bolo este nic 😆- zvracanie som mala kazdy vecer od 22 hod !! a tieto nevolnosti boli ovela silnejsie - a mam takisto aj druheho chlapa ☺ takze poveram uz neverim 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre