Používame cookies. Viac informácií tu. OK
nadazdi
2. jan 2019

@butterfy123 poviem ti tak. Durmis rodil obe moje kamošky sekciou, lebo si tak nariadili 🙂 všetok tento nadštandard, čo poskytuje, za ktorý si platíš som ja ako prvorodička u Kianičku nezažila :D ani mi to nechýbalo.. mám dve fotky zo sona za 2€ z celého tehotenstva, ale tak zas ja by som sa na video z brucha po pôrode teda nedivala :D aj teraz s odstupom času, keby nemám dve fotky vystavené, tak ma to ani nezaujíma take zábery, keď ju už mám na svete a vidím aká je každý deň krajšia 😂 Durmis je profesionál, takze mu kľudne toto všetko povedz, pretože on berie od teba peniaze a teda mal by ti všetko vysvetľovať. Ja som ku Kianičkovi chodila s otázkami vypísanymi, inak by som sa nikdy nič nedozvedela 🙂 oni to tak berú, proste ďalšia tehotná :D ale Durmis je podľa slov mojich kamarátok taký, že keď sa opýtaš, tak odpovedá.. Kianička pri mojich otázkach typu: môžem sa opaľovať? Len prevrátil očami a povedal, že v ziadnom prípade, že na pôrod sa chodí biela ako stena 😂😂😂 určite mu to povedz, Durmis je dobra voľba

tatianaba
3. jan 2019

Ja mam z neho zmiesane pocity.
Menila som gynekologa preto,ze som chcela lepsiu starostlivost a nejaky zaujem.
Bola som unho prvykrat v auguste,par mesiacov po porode na kontrole. Dlho si prezeral kartu (bez slova), vedel o co ide...po prehliadke(zasa bez slova) som sa ho opytala,ci je vsetko ok,iba odpovedal,ze ano. Potom mi mailom poslal vysledky cytologie. Ja som mu asi mesiac na to poslala vysledky,ktore ziadal a na zaklade ktorych sa mal rozhodnut,ci ma posle na genetiku,hematologiu,diabetologiu a endokrynologiu. Nic. Tak som trosku sklamana... Ak sa mam ja sama pytat a dozadovat niecoho, to nie je pristup,ktory som ocakavala.

marrya
27. jan 2019

@nadazdi aj za mňa je Durmis top gynekológ, keď chceš nie o vedieť treba sa opýtať..... Keď ťa toho zaujíma aj viac kľudne si to napíš, on je veľký odborník a nebude mať problém odpovedať, baví sa na rovinu..... Mne odrodil obe deti, osobne priamo on, takže za mňa neskutočná vďaka a ja na neho nedám dopustiť.... A to ze sa u neho plati možno viac alebo veľa.... Ja tie peniaze neľutujem, nie je všetko o peniazoch ale o prístupe a starostlivosti ktorú som ja osobne mala na MAXIMÁLNE NADŠTANDARDNEJ ÚROVNI......!!!!!!!
A ak ide niekomu o prachy tak nie je jediný gynekológ, komu sa nelubi môže ísť inde.... Myslím ze on Ma pacientok až až..... Ja na neho dopustiť nedám, vždy dobre poradil a pomohol... 🙂

marina24
27. jan 2019

Komunikácia nula bodov, pokail sa neopytate tak nic a ta sestra je priserna akoze, to som este nezazila, taka drza, mne dokopy nic nepovedal, a to som sa stale pytala, pre mna sklamanie.

marrya
28. jan 2019

@marina24 neviem podla čoho to je, na mňa je sestrička vždy príjemná, neviem už som sa stretla aj s omnoho horším prístupom.... Ja som s nimi veľmi spokojná celkovo!!!!!

dzejn_23
29. jan 2019

@butterfy123 akoby si opisovala môj zážitok 🙂 presne to isté sa stalo aj mne, ale samozrejme už som sa nedočkala lepšej 3D fotky počas bežného vyšetrenia..
Mne osobne najviac vadí sestrička a jej neprofesionalita - vždy keď som tam, len fňuká ako má toho veľa, ako ju niečo bolí.. nikdy mi nič nepovie k môjmu tehotenstvu, žiadne rady, nič... Bola som sklamaná aj z glukozového testu, kedy mi len povedala "Vypite to ráno 6:30 a 8:30 prídite", žiadne ďalšie dôležité info, napr. že nemám 10-12 hodín pred tým jesť, a ani po vypití glukózy, že sa mám čo najmenej hýbať, aby boli výsledky relevantné atď.. Tlak mi vždy odmeria tým prastarým prístrojom za 5sekúnd aj cez oblečenie a prekvapivo mám vždy 120/80 ( doma však nikdy 😠 ). Uvítala by som viac informácií, či už od nej, alebo od lekára.
Lekár je tichý a mne je trápne sa pýtať na rôzne veci, aby som nepôsobila ako hysterka 🙈 Myslím si však, že je profesionál. Ale zhrnula by som to tak, že za tie peniaze, čo tam dávam by som očakávala lepší prístup a určite viac informácií.
Treba však pochváliť peknú čakáreň a to, že sa na vyšetrenia nečaká dlho..

butterfy123
autor
21. feb 2019

Ďakujem za odpovede 🙂

13katarinka13
28. apr 2019

@butterfy123 ja som u doktora Durmisa už 4. rok a momentálne druhé tehotenstvo , nemyslím si , že by bol doktor tichý alebo nepodával nejaké dostatočne informácie . Keď sa neopytas tak predsa nemá dôvod ti rozprávať o tom čo je v tehotenstve správne a čo nie / tie vyšetrenia by potom trvali neskutočne dlho /
Možno je to aj tvoja chyba , že si nevieš otvoriť usta a potom žiadas rady 🙂 je to normálny človek opýtaj sa ho na všetko čo tá zaujíma - na to tam predsa je .
Mne teda vždy odpovedal na to čo má zaujimalo , aj sa má opýtal či beriem kyselinu listovú, keď videl že som chorá tak sa má spýtal aké lieky beriem ... neviem vždy sa snažím správať k ľuďom tak ako chcem aby sa správali oni ku mne 🙂 a možno mám len šťastie 🙂 lebo so sestričkou si niekedy aj zasrandujeme a zasmejeme sa 🙂

annie89
19. máj 2019

Dievčatá, písali ste, že má vysoké ceny...
Za čo konkrétne sa u neho platí? A cca koľko, prosím?

vendulka80
19. máj 2019

@annie89 no podla toho, co konkrétne potrebujes. Ja mozem povedat len z obdobia tehotenstva. Za kazdu navstevu 15 EUR, monitor 5 Eur. Ale mne osobne velmi pomohol. Takze neľutujem.

butterfy123
autor

@annie89 ja som za monitor platila 30

13katarinka13
19. máj 2019

@annie89 základ je 15 eur- to znamená každá návšteva ordinácie... ked sa berie cytologia tiež sa to účtuje, myslím základná +15eur , rozšírena + 30eur... v podstate sa platí skoro za všetko za monitork taktiež, za foto bábatka, ale je to odborník a nemenila by som ho

Tu začni písať odpoveď...

Odošli