Rozlišné tehotenské príznaky počas 2 tehotenstiev

13. apr 2024

Ahojte baby,
Pohlavie druheho babatka budem vediet o 2 tyzdne (dufam ze sa ukaze). Ale az teraz som sa zamyslela ake mam rozne tehotenstva
1. chlapec (migreny na dennom poriadku, obrovska chut na sex, chut na maso a slane, kavu som pila velmi rada, plet pekna)
2. ? (migreny boli doteraz 2x, chut na sex na bode mrazu, chut na sladke, kavu som uz vyse 3 mesiacov nepila, plet skareda), byva mi zle aj som vracala
Mal to niekto takto podobne a vyslo druhe pohlavie alebo to nema spolu suvis ?
Dakujem za nazory

danieli
13. apr 2024

Mne pri dcere vonala kava, pri synovi mi smrdelo vsetko, az ma obracalo z akejkolvek vone…pocity rozne pohlavia mam rozne

cimage
13. apr 2024

Ja mam aj chlapca aj dievcata a mala som rovnake priznaky. Mne nechutila kava a to pri vsetkych detoch.

chvostik1
13. apr 2024

Ja som mala tehotenstva a aj príznaky úplne odlišné a pohlavia deti mám rovnaké.

x_mery_x
13. apr 2024

Ja som to mala naopak :D

deti95060810
13. apr 2024

nevolnosti len pri synovi...
druhé a štvrté tehu ako cez kopirák, tie isté príznaky ... dievčatá sa podobajú ako vajce vajcu ...
tretie tehu zas iné príznaky - narodilo sa dieťa ktoré sa nepodobá s ani s jedným súrodencom ...s mm sme v pôrodnici pozerali že čo je také čierne ....😀😝

kikusenka1
13. apr 2024

Pri synovi mi bývalo strašne zle. Už sú to 4 roky od tehotenstva a doteraz nemôžem pozrieť na guláš a ani na kapustnicu a ovocie a to všetko som pred tým zboznovala. Tehotenské chute som nemala , skôr som sa bezcieľne až do pôrodu potulovala po potravinách pretože som nemala absolútne na nič chut a umrieť od hladu som nemohla. Pri dcére mi nebolo absolútne nič. Všetko som jedla tak ako predtým takže v mojom pripade iné pohlavie iné tehotenstvo. Dokonca aj pôrody boli odlišné 😂

54tinka54
13. apr 2024

Nemá to spolu súvis, ja som mala úplne odlišné tehotenstvá, bola som si istá že po synovi k nám pribudne dievčatko keď je to tak iné.. a mám dvoch synov 😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre