Sex počas tehotenstva

patik114
15. dec 2013

s partnerom sme mali sex a asik trocha domna poslo ,...ma niekto stim skusenost ?? BOJIM SA ze budu dve babetka

nikus20
15. dec 2013

@patik114 neboj to je nemožné ked už si tehotná 🙂

warholette
15. dec 2013

Anooooooooooooooo

charlie1980
15. dec 2013

Ja som pocula, ze to mozne je...boli z toho dvojicky v dvoch rozdielnych ovulaciach.

linda20111
15. dec 2013

@patik114 Si si ista ze len trocha? Keby si vedela presnejsie kolko to bolo tak by sa dalo vypocitat ci budu dve a tiez ci sa narodia naraz alebo s casovym odstupom.

tenerifka
15. dec 2013

@patik114 😀 😀 😀
Niekto si robi srandicky?

jarkaleskova
15. dec 2013

@linda20111 😀 😀 😀

stardust
15. dec 2013

treba davat pozor...na ZS na hodinach biologie!!!!! 😀 😀

sliznik
15. dec 2013

....ale to je dobrá správa! Mozno o šesť rokov budeš mať spolužiakov. Jedného v apríli(1.A) a druhého v júni(1.B).
A učiteľke to zaboha nepôjde do hlavy. Veď na bioške učí niečo uplne iné. 🙂

danik1505
15. dec 2013

🙂 🙂🙂 to ako sa moze spytat dospela zena? 🙂 🙂

sliznik
15. dec 2013

@danik1505. .... len či dospelá.....? 🙂

luba28
15. dec 2013

a este kolkokrat to budete robit a tiez mu ujde,tak tolko deti budes mat naviac,..... 🙂 to co za bludarinu,hm????

seemani
15. dec 2013

ale baby, ni každému hneď všetko dopne.. a to že vám to príde ako somarina, zadávateľka možno fakt nevie a prišla jej otázka normálna..

@patik114 nemôžeš otehotnieť, keď už tehotná si. Neboj sa..

ivanakal
15. dec 2013

to je fakt seriozna otazka? my sme mali sex pocas tehotenstva nespocetne vela krat, a stale to daval len do mna, a co ako? mala som cakat milioncata?

patik114
autor
15. dec 2013

@seemani dakujem

patik114
autor
15. dec 2013

@sliznik nie zasrane decko sa to pyta ......

patik114
autor
15. dec 2013

@danik1505 len tak pre zaujimavost nemusela si odpovedat ...

patik114
autor
15. dec 2013

@danik1505 pre zaujimavost asik nepozerate telku a takito pripad uz bol .takze tak ............

patik114
autor
15. dec 2013

@sliznik nie zasrane decko chlape ....akoze chlapi tu ?? heh

cculinka
15. dec 2013

🙂 🙂 🙂

m_ij_ka
15. dec 2013

@patik114 nemôžeš otehotnieť, už keď si tehotná

latvia
15. dec 2013

@patik114 vcelku dobra otazka 🙂 a pre tych, co sa odvolavaju na biologiu a na to, ze to v tehotenstve nie je mozne, nastudujte si pojem superfetacia....ano, mozne to je, byva to sice zriedkave, ale nie uplne raritne...bolo uz viacero pripadov

charlie1980
15. dec 2013

@latvia Nechcela som to tu rozvirit, ale presne...ti, co sa odvolavaju na biologiu...je to zriedkave, ale nie nemozne...dokonca je to mozne od dvoch rozdielnych otcov, stalo sa, ze jedno bolo biele a druhe cierne...neviem si ale predstavit, aky casovy odstup pri takychto tehotenstvach moze byt u deti...dva tyzdne, mesiac...? Ktohovie.

Dvojčatá môžu byť semi-monozygotické – t.j. ani jednovaječné, ani dvojvaječné. Stane sa tak, keď sa vajíčko rozpadne na dve polovice a následne ho oplodia dve spermie. Takéto dvojčatá sú potom veľmi podobné, no stopercentnú zhodu DNA nemajú.

Je tiež možné, aby bolo jedno dvojča o niekoľko dní staršie ako druhé a tým nemyslím, že sa dvojčatá narodia na prelome dní či rovno starého a nového roku a tak majú v dátumoch narodenia rozdielne údaje. Môže však dôjsť k dodatočnému oplodneniu – po prvej ovulácii môže teoreticky o niekoľko dní nastať ďalšia, tak môže tehotná žena otehotnieť ešte raz, výsledkom čoho je narodenie dvoch detí, počatých v rozdielnom čase.

U dvojčiat môže nastať i tzv. superoplodnenie – súčasné oplodnenie dvoch vajíčok dvoma rôznymi otcami zároveň. Tento problém po prvý raz nastolil v roku 1774 Francúz Buffon, keď vysvetlil narodenie dvojčiat v Louisiane, z ktorých jedno bolo biele a druhé čierne. Keď sa čosi také nedávno stalo v Poľsku, poľská televízia skonštatovala, že ide iba o siedmy známy prípad tohto druhu na svete.

Nuz a radsej som to sem skopirovala.

latvia
15. dec 2013

@charlie1980 ja som videla dieta v 13 tyzdni, ktore rastlo v bruchu bez maternice.....v medicine je snad vsetko mozne

stardust
15. dec 2013

po poslednych prispevkoch si mozes vydychnut...mozno budes mat deti dve, gratulujem 😉

zita19
15. dec 2013

No vymenovane boli vsetky alternativy, ktorych pravdepodonost sa blizi k nule.
Ak by sa ani jedna z tychto alternativ nenaplnila, zaradis sa k milionom zien, ktorym sa nic take zazracne nestalo. 😀 😀 😀

billam
15. dec 2013

No...ja by som sa az tak tej téme nesmiala, pretoze je to mozne.

sliznik
15. dec 2013

@patik114
Ano o deväť dni si pripomenieme narodenie jedného chlapčeka, ktoreho matka sväto-sväte prisahala, ze je panna.
Aj takyto priklad tu už bol.
Síce iba jeden známy prípad. Ten tu rozoberaný teda vedie 7:1. Dajte mi potom vedieť. Ako to dopadlo.

patik114
autor
15. dec 2013

@stardust no 1 iba moja zlata 🙂

patik114
autor
15. dec 2013

@zita19 nezaradim ....

zita19
15. dec 2013

@patik114 nezaradis medzi liliony zien, co druhykrat neotehotneli pocas tehotenstva a napriek tomu budes mat len jedno dieta...
...dochadza mi logika...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre