Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Skúšali ste ph moču alebo hlien kŕčku ako predpoveď pohlavia?

pitipitipa
8. júl 2012

Ahojky...zaujima ma, ci niektora zvas skusala ph mocu alebo hlienu krcku maternice ako predictor pohlavia? Ma sa to robit z prveho ranneho mocu ale len na zaciatku tehotnostim to jest do 8tt.... Ja som si uz zoparkrat urobila a podla ph mi vychadza dievcatko 😀 ..kedze som nedockava hladam kadeco co by mi napovedalo 😉 dakujem

pitipitipa
autor
8. júl 2012

@margotka666 ale prave kvoli tomu, ze ph sa meni podla toho co jes, test sa ma robit z prveho ranneho mocu, kedze sa predpoklada, ze nejes a nepijes... Citala som teoriu jednej porodnej baby, ktora z 20 pripadov vdaka ph mocu ktore robila pravidelne svojimpacientkam na zaciatku tehu predpovedala pohlavie,,,a z tychto 20 sa len 2x zmylila 😉

margotka666
8. júl 2012

@pitipitipa teiz som pocula o tej teorii...
ale nezda sa mi moc doveryhodna..
aj tie testy na pohlavie su robene vraj na zaklade pH mocu - gender test ---preto vacsine bab vychadza ruzova farba alebo fialova, co je na dievcatko..
a modra malokomu, lebo malokto ma vysoke pH mocu - teda na chlapca 🙂
ale ktovie, nieco pravdy na tom bude 🙂

pitipitipa
autor
8. júl 2012

@margotka666 no bola by som rada, keby sa pridali nejake tehulky na zaciatku tehu a vyskusali ph ..zistili by sme, co ph predpoveda a co sono 😀
Dokonca je teoria starych babiek, ze ked chlpky na nohach rastu rychlejsie, je to chlapec a ked pomalsie, je to dievca...🙂
Takze ako je v tvojom pripade? 😀

pitipitipa
autor
8. júl 2012

@ikke lenze tento test je o dvoch farbach...ale ph ma siroku skalu...citala som, pokial mas ph do 6 tak je to dievca a nad 6 je chlapec...niekde pisu, ze nad 7 je chlapec...

ikke
8. júl 2012

@pitipitipa hehe, tak ta teoria starych babiek o chlpkoch na nohach je asi prva teoria, co na mna sedi 😀 😎

pitipitipa
autor
8. júl 2012

@ikke.. Jej super...ja som dnes skoro rano vysla zo sprchy a hned som googlila, ci je normalne, ze mam nejake riedke tie chlpky, dokonca som si uvedomila, ze som sa holila az po 2 tyzdnoch a aj to som nemala co velmi holit...a to inokedy som uz po tyzdni ako opica...a narazila som na tu teoriu starych babiek.. 😀

janie80
8. júl 2012

@katren ahoj, ten link, ktory si dala, je otazka... co ak chce zakladatelka diskutovat? 😅

katren
8. júl 2012

@janie80 ved diskutuje tu.....a chce vediet ci je "spolahlivy", takze tie odpovede by jej mohli pomoct, nie??

janie80
8. júl 2012

@katren neviem, preco ma prekvapuje, ze pri kazdej teme alebo otazke, kde je oznacenie "nova", je na 99% odkaz od teba s linkami na ine otazky alebo temy... No a co, ze vo vela z nich sa diskutovalo naposledy pred 2-3 rokmi, v niektorych dokonca v roku 2007 a niektore su dokonca uzamknute... 😔
Urcite to nemyslis zle, ale neviem, ako ostatne dievcata, mna to uz dost otravuje... 😔

margotka666
8. júl 2012

@pitipitipa tak mne do 4mesiaca strasne rychlo rastli chlpky, este aj na bruchu mi narastli.. od pupka dole som musela pinzetov trhat.. teraz sa mi zda ze rastu pomalsie..
ale vlasy mi padaju este stale, trochu menej, ale padaju...
takze mam na vyber.. zajtra idem na ultrazvuk, tak dufam, ze mimi roztiahne nozky 😀
no myslim, ze dievcatko to bude.. hoci vsetko vyzera na chlapca..
na dievcatko mi sedi len to, ze vyrazky sa mi porobili, na tvari trochu, ale plecia achrbat katastrofa..
ale aj to moze byt z tepla.. no jasne je, ze to robia hormony 🙂 😀 😀

katren
8. júl 2012

@janie80 ved to nevadi, ze sa v nich tak davno diskutovalo....to neznamena, ze sa v nej nemoze maminka opytat.... 😉
mozno si len par maminiek vsimlo, ale vcera "ozila" diskusia z roku 2008 a maminky tam veselo klebetia....staci, ze sa tam niekto ozve a diskusia neda na seba dlho cakat 😉

janie80
8. júl 2012

@katren vies, aj ja si skor vsimnem, ked je pri teme napisane, ze je nova... Aj v takych sa rozprudi debata.... V storocnych temach len velmi malokedy... Ale uz koncim, lebo to nema vyznam, kazda mame svoju pravdu a svoj nazor... 😔 len ta prosim, ked uz chces zastupovat ulohu adminov, aspon sa pozri, ci ta tema nie je uzamknuta... Taka uz neozije... 😅

Tu začni písať odpoveď...

Odošli