Sunar Gravimilk počas tehotenstva

2231987
9. dec 2016

Mamičky aký máte názor na Sunar Gravimilk? Pili ste ho počas tehotenstva? Dakujem za váš názor

janickacrazy
9. dec 2016

@2231987 Podľa mna je to blbosť, skúšala som to, lebo som mala doma vzorku a chutí to hnusne. Kedysi nič také nebolo a nikomu to nechýbalo. Teraz len vymýšľajú. Ak sa budeš stravovať zdravo, ovocie, zelenina, atd. tak to nepotrebuješ, moj názor.

bubinko1506
9. dec 2016

Mne ho odpirucila doktorka pocas kojenia. Pila som ho 2x a je to hnusne. Vyhodene peniaze.

sykorkauhliarka
9. dec 2016

ja som si kupila od nutrilonu pre dojciace zeny....boze hnus katastrofa hned do vylevky a cele dokosa...by som chcela vidiet ako to vypiju ty co to vyrabaju :D

lavender21
9. dec 2016

Ja som ho ochutnala len raz, ale vobec mi nechutil... ja radšej užívam Femibion...

saro
9. dec 2016

tehotenske vitaminy napoje atd.je blud všetko je chemia a reklamne tahy a femibion som od gynekologa odmietla len sa poriadne zamyslite co beriete chemiu nic viac

sykorkauhliarka
9. dec 2016

@lavender21 je mozne ze potom budete mat aj 5 kg dieta v case porodu...vraj pri vyzivovych doplnkach sa rodia velke deticky ja som tiez brala nejake vitaminy koli anemii a mala mala vyse 4 kila

lavender21
10. dec 2016

@sykorkauhliarka @saro všetko som si zvážila... Nemám pestrú stravu, neviem sa donútiť jesť zeleninu, tak som si dala femibion. Prvý trimester je najdôležitejší, preto ho teraz užívam a neskôr budem len obden...

tutu_1
10. dec 2016

Trošku sa treba zamyslieť, ako je možné, že ženy v Afrike rodia aj bez femibionov a podobných vecí. Tieto produkty sú primárne určené podvýživeným matkám, alebo v prípade keď je žena chorá a má oslabený organizmus. Predpokladám však, keď nejaká žena sedí za PC a píše na koňa asi nebude mať problém s podvýživou. Nuž ale ak niekto chce mať lepší pocit, že robí niečo pre seba, a je mu ľahšie zhltnúť tabletku, ako si ošúpať a nakrájať na večeru hrušku, jablko, banán, alebo k raňajkám dať papriku, uhorku, rajčinu, alebo v akomkoľvek poradí...
Už som to počula od nejedného dr že skutočne sa po vitamínových doplnkoch môžu rodiť väčšie deti. Môj prvý syn mal 4,5kg a tiež som podstivo hltala každý deň jeden výživový doplnok. Teraz si dám len, keď na mňa niečo lezie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre