Tehotenstvo a aloe vera

vinnienka
19. jún 2012

ahojte, chcem sa opytat mate niekto skusenosti s uzivanim aloe very pocas tehotenstva, ja som teraz v siedmom mesiaci a uz sa nechcem napchavat roznymi tehotenskymi vitaminmi / kazdy lekar odporuca nieco ine - ide len o prachy bohuzial /, uz dlhsie som sa aj pred tehotenstvom stretavala / a mame v rodine overene vysledky / s vyrobkami aloe vera, na predporodnej priprave mi sestricka zhodou okolnosti povedala ze nic lepsie nemoze byt ako tato aloe vera - ide o produkty forever living. tak uz 3 dni beriem vyrobky / aloe vera gel, probiotika a zelen /, len sa chcem opytat ci mate s tym skusenosti a aky je vas nazor,....dakujem....

milasik1903
15. okt 2013

Dakujem velmi pekne.ide o volnopredajny napoj na uhasemie smadu.dakujem velmi pekne za vase rady a odporucania
@betati

lubicasmrecanska
20. jún 2016

ahojte je dobre uvźivat vyrobky Forever nature min pocas tehotenstva? kto ma s tym skusenost?

maca283
20. jún 2016

@lubicasmrecanska Ja som pouzivala just a spokojnost a pouzivam aj terz ked som neni tehotna

romco3
13. okt 2016

@betati moze sa pocas tehotenstva uzivat aloe first pri bolestiach v hrdle? Manzelka je cca. 10 dni pred termínom porodu a ma zapalene hrdlo. Dakujem. Predtým si nikdy aloe nedavala.

betati
13. okt 2016

@romco3 samozrejme môže 🙂 S aloe pri tehotenstve je taký "problém", že pri užívaní väčšieho množstva môže dôjsť k detoxikácii. A tehotenstvo ani dojčenie nie sú vhodným obdobím na detox.
Pri tíšení zapáleného hrdla Firstom to však nehrozí.
Prajem bezproblémový pôrod veľa radosti z bábätka 🙂

patzvolenska
30. mar 2024

@betati vekmi stara konverzacia ale keby nahodou ste si to precitala.. velmi ma zaujima ktore potraviny napomahaju vylucovaniu zaludocnej kyseliny. Ďakujem velmi pekne 🌸🌸🌸

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre