Tehotenstvo rok po konizácii kŕčka

gabuska12
4. okt 2012

ahojte, chcela by som sa poradit...som presne rok po konizacii krcka maternice. teraz som po polrocnom snazeni konecne otehotnela a mam obavy, ci nebude moje tehotenstvo rizikove...v pondelok idem k lekarovi, hadam mi povie aj nieco konkretnejsie...ale aj tak ma zaujimaju vase skusenosti. dakujem

lucia2505
5. okt 2012

Ahoj... keď som bola na laparke, bola so mnou v nemocnici kočka, čo jej robili konizáciu. Otehotnela potom po pól roku a teraz je už tuším v siedmom mesiaci a v pohode...ale je to individuálne, treba veriť, myslieť pozitívne a nestresovať sa...veľa žien prekoná hocijaké gynekologické problémy a operácie a úplne normálne vynosia deti, takže sa neboj 🙂

slavka034
5. okt 2012

Gabuška ahoj...ja som tiež po konizácii krčka maternice a ešte som absolvovala počas tehotenstva v 15 tt operáciu myómu...a tak ako TI píše Lucka..je to individuálne...uvidíš ako sa bude "krčkok"správať a podľa toho lekár usúdi či bude tvoje tehotenstvo rizikové...môj krčok sa správa ako keby bol v úplnom poriadku 🙂 🙂 🙂

bamb27
5. okt 2012

@gabuska12 je to individualne, nemusis mat vobec ziadny problem,,, ja som otehotnela skor ako rok od konizacie,, krcok drzal uplne do konca tak ako mal... ale samotne to ze si po konizacii nie je dovod na rizikove oznacenie tehotenstva

gabuska12
autor
8. okt 2012

dakujem kocky za nazory, dost som sa toho obavala....zakazdym kontrolujem ci nekrvacam, ale dnes idem konecne k lekarovi a som zvedava, co mi povie...nerada by som bola na rizikovom, mam sedavu pracu v kancelarii, takze v podstate ani nie je dovod... 🙂
dolezite je aby malicke bolo v poriadku.

jesika26
12. okt 2012

@gabuska12 ahoooj,no ja som bola na konizácii vo februári a dnes som zistila, že som tehu 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre