Tehotná s milencom

martina303
28. jan 2012

Dobry den,

chcela by som poprosit o radu. Moj problem urcite vyvola negativne nazory, ale prosim chyb a osobneho zlyhania som si vedoma. Ja potrebujem poradit so situaciou, ktorej som si sama na vine a neviem co dalej. Som vydatá 5 rok, mám 4, 5 rocnu dcerku. Pred rokom som sa spoznala so zenatym muzom, s ktorym som sa aj stretavala. Potom sme si dali pokoj a na jesen sme sa stretli znova. On ma svoju rodinu a tri deti. Ja a moj manzel sme mali este predtym rok krizu, aj pocas tejto doby a ku Vianociam sme sa dohodli ze to kvoli dcere este skusime. Ja som s tym zenatym muzom kontakty prerusila, aj ked som ho mala velmi rada. Avsak som zistila ze som tehotna. Brala som pocas celej doby antikoncepciu. Dieta cakam na 100 precent s nim, nie s manzelom. On o tom vie, manzel nie. On nechce aby som sla na interupciu.. jeho riesenie je sak neakceptovatelne. Bud ostat s nim, co vsak nemozem, ma tri deti, ktore ho potrebuju, nase rodiny sa poznaju. Viem, mala som na to mysliet skor, ale bohuzial nemozem ublizit jeho trom detom, ktore ho miluju. Alebo ostat takto a klamat mojho manzela. Co ma vsak kazdy den uziera. Klamala som, ja viem, ale dieta je ine. Moj manzel aj ja sme svetle typy, a on je tmavy. Aj krvna skupina je ina. Moj manzel je dobry clovek, sice raz mal pomer, ale vysvetlili sme si to. Urobila som velku chybu a ja neviem co dalej. Nechcem si dat ziat moje dietatko. Viem ze zhyniem zaziva. Ale neviem co dalej. Ci to sama s dvoma detickami zvladnem, najma financne. Som VS vzdelana, no moja praca je taka, ze teraz ma cakaju skusky. A potom sa musim rozbehnut na vlastnu past. Moja mamina o tom vie, velmi som jej ublizila a radi mi potrat. Pretoze nase rodiny sa poznaju a nezniesla by tu ostudu. Prosim poradte mi. Som v 7 tyzdni, srdiecko bije na ultrazvuku ako zvon. Mam este jednu dcerku, bojim sa ze jej ublizim. Milujem ju viac nez svoj zivot. Som uz uplne v koncoch, aj ked si plne uvedomujem, ze som bola hlupa.

martina303
autor
28. jan 2012

@acrobaleno ano mas pravdu, som si toho vedoma, moc ma to mrzi a dala by som cokolvek keby to mozem zmenit. Velmi ma to mrzi...

danjelca
28. jan 2012

@acrobaleno no ty si teda prišla s radou. Fakt nevídaný komentár.Prínosný 😒

mojalili
28. jan 2012

Je to naozaj ťažká situácia a neviem, ako by som ju ja riešila, len jedno viem, o čom píšete vyššie - 5 ročné dieťa si uvedomuje, že maminka má v brušku bábätko a neskonale sa dokáže tešiť. Mám doma 5 ročné dievčatko, takže ťažko jej vysvetlíte, že ho maminka dala preč....
Porozprávať sa s manželom, jediná moja rada, ťažko dokážeš žiť krásny život s interupciou, pretože je z teba cítiť, že o bábätko v brušku nechceš prísť.

irriss
28. jan 2012

@martina303
Mrzi Te to proc.....
zkus prosim napsat treba v bodech "Proc" 😉

janinah
28. jan 2012

@martina303 na toho chlapa sa vybodni,mal milenky pred tebou,bude mať aj po tebe resp. ak by žil s tebou,tak bude mať milenky popri tebe,ak si myslíš,že by si bola jeho jediná,tak to by si bola fakt naivná 😒 je to jeho životný štýl a si len jedna z niekoľkých a možno ani tvoje dieťa nie je jeho jediný "bočák" no ale to už spriadam konšpiračné teorie 🙂

irriss
28. jan 2012

@janinah
ale i jeji muz mel milenku...nebo jsem to spatne precetla?? ☹

acrobaleno
28. jan 2012

@danjelca a čo jej mám povedať? Choď na potrat? Veď ona to decko chce, keď berie tabletky na udržanie plodu. Ja som sa len pozastavovala nad rozmýšľaním niektorých ľudí.

danjelca
28. jan 2012

@martina303 čože???

Vie to??a myslí že je to jeho, tak?
ČI?

simisi
28. jan 2012

@acrobaleno
@martina303
ale v uvodnom prispevku je ze manzel o tom nevie 😲 ze je tehu,ci ?
tak teraz??????

irriss
28. jan 2012

@janinah
z Tematu:
Moj manzel je dobry clovek, sice raz mal pomer, ale vysvetlili sme si to.

Jaky je rozdil mezi neverou manzela a neverou milence?
Ze manzel mi byl neverny za naseho manzelstvi..milenec byl neverny sve zene..ne milence...

janinah
28. jan 2012

@irriss mal,ale pred manželstvom,ked spolu chodili,neskôr to vysvetlila

danjelca
28. jan 2012

@acrobaleno tak sa pozastavuj inde.Teraz potrebuje oporu a nie vzdychy starých mám.
Sorry, ale myslíš na nu, alebo len na seba ako si ulaviť?

diid
28. jan 2012

@mangostyle je blbost pre cudzie deti si zabit svoje vlastne. Aj tak tym cudzim detom nezaruci ze budu stastne.

mangostyle
28. jan 2012

@irriss tak na toto by mala odpovedat martina303...ja nehovorim o pokrytectve....nehovorim o tom ze by to manzelovi nemala povedat....prave naopak, povedat a spolu to nejako riesit, ved s nim zije niekolko rokov a s nim ma dcerku...mali predsa spolu nejaku minulost a on je ta osoba s kym by to mala riesit, ci uz sa rozhodne tak alebo tak...

danjelca
28. jan 2012

Najlepšie je že strašne ide o deti, ale pritom sa používaju len ako zámienka ospravedlnit si strach dospelých.
Deti, ked su lúbené je im celé spoločenské nastavenie fuk.
To či budu lubené nerozhodne ten drobec v bruchu ale tí 4 rodičia.

mangostyle
28. jan 2012

@diid a na to si ako prisla ze ma zabit svoje dietatko ...ja som to nepisala, si trosku mimo....ja som za to aby si dietatko nechala ...

martina303
autor
28. jan 2012

@simisi vie ze som tehu, len neviem ze to necakam s nim! Mozno som pisala zmatocne.

acrobaleno
28. jan 2012

@danjelca "teraz potrebuje oporu", ja by som skôr povedala, že teraz potrebuje poriadne vynadať, nech otvorí oči a keď jej to konečne docvakne, tak začať riešiť problémy a tú oporu poskytnúť.

danjelca
28. jan 2012

@acrobaleno vynadat? Acrobaleno to je určite to čo potrebuje, čo?
Vynadat za čo?Proste sa stalo užívala antikoncepciu nebo, to zámer ale dieta bolo súdené.
Vynadaj Bohu za tuto situáciu.
A ked riešiš akože neveru tak som si istá že TEBE sa to nikdy nestane že?🙂

janinah
28. jan 2012

@acrobaleno vynadať? od teba? nemáš právo..ak nevieš poradiť resp. slušne napísať svoj názor na vec,tak tvoje poznámky sú o ničom 😒 zbytočne zraňujú a nepomáhajú 😒

irriss
28. jan 2012

@martina303

Martino, lzes..opet sobotni napinavy pribeh.... 😠 😠 😠 😠

v Tematu jsi napsala toto:
Cituju Te:
Dieta cakam na 100 precent s nim, nie s manzelom. On o tom vie, manzel nie. On nechce aby som sla na interupciu..

ted jsi v prispevcich napsala opak 😖


martina303 Dievcata moj manzel vie, ze som tehotna. V 5 tyzdni som zacala krvacat, tak to videl. skoro som umrela od strachu. Bola to prasknuta cievka v maternici. Beriem Duphaston na udrzanie plodu.
Dnes o 17:10 • Odpovedz • Páči sa mi to • •

Kdyz k tomu pripoctu, ze jses zapsala dnes..kroutim hlavou..nastesti uz jsem si zvykla..opet promarnena snaha pomoci..

diid
28. jan 2012

@martina303 takze v podstate uz riesis ci to povedat manzelovi teraz, neskor alebo vobec. Ja by som asi cakala zatial a nepovedala, prvy trimester je velmi dolezity na vyvaoj dietata, netreba mat stresy

martina303
autor
28. jan 2012

Vobec neviem ako to manzeloi povedat, kde zacat..... Cely cas som mu klamala, ze idem s kamaratkami von. Teraz si to pospaja a posle ma kadelahsie. Viem musim respektovat jeho rozhodnutie. My sme sa na Vianoce dohodli, ze zacneme odznova, kvoli malej a ze to skusime. A ja som kontakt s tym druhym ukoncila. 3.1. som zistila ze som tehotna.

acrobaleno
28. jan 2012

@danjelca presne tak a ešte prefackať 😀 Prosím ťa, nelez mi sem s rečami typu vynadať Bohu, on za to nemôže, on jej nohy neroztiahol, je to jej vina a ani nie tak vina toho seladóna, ona mala mať rozum, lebo keď suka nedá ani pes si nevrzne. Nie, mne sa to nikdy nestane, pretože nenávidím neveru, zažila som to z tej najcitlivejšej pozície, ako "dieťa" takého seladóna.

danjelca
28. jan 2012

@irriss ale že milenec vie že je jeho a manžel nevie že milencove tak to myslela

cmeliatko
28. jan 2012

@martina303 ja by som to manzelovi povedala...ale nepovedala by som s kym som ten pomer mala( na zaciatok aspon). Povedala by som mu ze som tehotna atd ale nie od neho. Dala by som tomu par dni, aby to predychal. Povedat by simmu to mala ale tak ci tak- ci pojdes na potrat ci nie. Dcerka o tom zatial nemusi vediet.
Nahoda je blbec a stalo sa. Treba sa k tomu postavit aj s rozumom.. Zalezi aj na tom ci svojho manzela este vobec lubis. Drzim palce!

lucire
28. jan 2012

ja len nechápem prečo to neriešiš s ním? s manželom ozaj by ti pomohlo aby si si napísala čo chceš. dieťa čo nosíš pod srdcom chceš. to je jasné...a chceš zostať sama? alebo mať manžela po boku? ak chceš jeho tak sa snaž jemu to vysvetliť, že ťa to mrzí čo sa stalo to čo si tu písala...veď čo ešte horšie sa môže stať...buď budeš matkou dvoch detí,ale sa nadalej stresuj a možno ozaj aj potratíš..veď to malé to cíti v tebe...je to kruté. ale inak som to nevedela napísať.

irriss
28. jan 2012

@danjelca ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
tak to jo, prilis jsem se do toho vzila...ok
@martina303 - omlouvam se..slozity to pripad..

danjelca
28. jan 2012

@acrobaleno

no to ma mrzí, nie že si bola dieťa Seladona ale že si nespracovala ani trochu svoj vnutorný hnev.
Valíš zo seba JED lebo si ublížená.
Rob s tým niečo.
Ked si myslíš že si Panenka Mária a teba sa to netýka gratulujem k naivite a ver že život ti už chystá niekde chutnu lahôdku aby si sa mala na čom poučit súcitu a nadhladu.

martina303
autor
28. jan 2012

@irriss neklamem, ved z tej vety to jasne vyplyva. Dieta cakam s druhym muzom, ktory o tom vie, o tom ze ho cakam s nim!!! Moj manzel vie, ze som tehotna, od vtedy co som zacala krvacat. s manzelom som spala 2 krat pocas toho mesiaca ale uz v neplodne dni. Preto som si ista. Nechytaj ma za slovicka. Cely den tu sedim, to mam doma malu a krsniatko tak sa im ani nevenujem, co tu citam kazdu radu pretoze sama si rady dat neviem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre