Teplý kúpeľ ku koncu tehotenstva

chvosticka
13. nov 2014

ahojte kocky, davate niektora teply alebo horuci kupel 6 -8 tyzdnov pred porodom. pri prvej dcerke som davala aj den pred terminom, ale teraz cakam po 12 mesiacoch druhu a velmi by som si rada oddychla vo fajnom kupeli, no aj mam strach 🙂 dakujem

stastnamamulka
13. nov 2014

@chvosticka som 4x tehotná a na 98%sa len kúpem🙂v každom tehotenstve aspoň raz do týždňa😀nepoznám lepší relax a nikdy som s tým nemala žiaden problém ani ja ani bábo

chvosticka
autor
13. nov 2014

sak prave, ze pre mna je to najlepsi relax, lahnut do vane 🙂 ale ked poviem,ze idem si napustit vanu, jezis, to hned je halo, ze asi si koledujem o problem ... som v 34.tyzdni

katarinafr
13. nov 2014

ak si nenapustíš veľmi teplú vodu a neurobíš z kúpelne saunu, tak hádam nevadí....Ja si myslím, že som si teplým kúpeľom urýchlila pôrod...ešte v tú noc po večernom kúpaní, mi odtiekla plodová voda...bola som ale už v 38. týždni

stastnamamulka
13. nov 2014

@chvosticka vidis,to ja mam vyhodu,ze sa nemusim nikomu spovedat😀 tehotenstvo predsa nie je choroba

30tnicka
13. nov 2014

ja sa sice nekupem, ale v dost teplej vode sa stale sprchujem, a zatial vsetko ok 🙂

slavicek5
13. nov 2014

Ja som tiež milovala kúpeľ, hlavne v zime. Napustila som si vaňu ale bola som len v čistej vode, potom som sa umyla s mydlom a už som nesedela vo vani, len som to spláchla sprchou. Ani som to nejak neriešila či sa to môže či nie, hlavne aby sme boli v pohode my tehuľky 🙂

katarinamarkova
13. nov 2014

@chvosticka ak mas tehotenstvo bezproblemove, tak relax je len vitany 🙂 kludne aj v teplej vani

chvosticka
autor
14. nov 2014

ved sprchujem sa aj ja az v moc teplej, len pri kupeli ma vsetci strasia ... ale vcera mi pomohol 🙂

sziwi
14. nov 2014

@chvosticka Ja som sa nekupala vo vani pre istotu len prvy trimester 🙂 Mala som strach. Zajtra zacinam 38.tt a doteraz si doprajem teplu vanu aspon raz do tyzdna. Dolezite je, aby nebola voda prilis horuca, kvoli prehriatiu 😉 Mne to napr. dost pomaha na uvolnenie stuhnutych svalov., krcoch, A aj pri poslickoch mi velmi pomohla teplejsia sprcha, stravila som pod nou dobru pol hodinu 😝

chvosticka
autor
18. nov 2014

ved rpave,ze tie teple kupele a sprchy su take ukludnujuce, relaxacne 🙂

kikuleenka
18. nov 2014

Ja som sa cele tehotenstvo kupavala v horucej vode - pre mna proste najlepsi relax 🙂 Robila som to vsak pravidelne aj pred tehotenstvom. Cize ak si na to zvyknuta, myslim, ze s tym problem mat nebudes. Ja som napriklad nemala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre