Termín počatia

mimiatko13
15. júl 2014

Ahojte dievcata a maminky, chcem sa opytat na taku vec: poslednu menstruaciu som mala v maji, teraz som vo 8. tyzdni tehotenstva...ked som si do kalkulacky plodnych dni hodila moje udaje, vysiel mi den ovulacie na 13.7. - v ten den sme sa aj s partnerom milovali...ale 19.7 som bola na jednej party, kde som sa stretla s mojim byvalym...par bubliniek a skoncili sme spolu...ale do mna nezasunul, iba sa mi penisom dotkol posvy...myslite si, ze by som mohla otehotniet aj toho 19.7. napriek tomu, ze vo mne nebol? mozno sa Vam ta otazka zda trapna, ale citala som ze, ze aj pri iba takychto dotykoch sa mozu "kvapky lasky" zasunut prstami dovnutra...dakujem 🙂

lili_mia
16. júl 2014

Baby, možno len zisťuje, či to takto môže urobiť 😀 😀 😀 😀 jún, júl sa dá pomýliť, ale 6 a 7? Dúfam, že nepracuje s číslami a nerobí chyby..

katkasofi
16. júl 2014

@grenka no hej, ale už sa stalo. tak "rieši" čo sa stalo...

mawka
16. júl 2014

@katkasofi a kde boli jej rodicia, ked jej v spravnom case mali vysvetlit vsetky tieto veci okolo cyklov, pocatia, ako a za akych podmienok? aj tam je chyba. vsetci beru sex ako tabu a potom sa mladez pelesi s kde kym, nemaju stipku vedomosti, nezodpovedne sulozia a hraju sa a je im jedno. sak pojdu na potrat neeeeeeeeeeeeeee? takto sa dnes vacsina mladych sprava. a bohuzial, je to tak.
sak volakedy ked baba chcela prist o poctivost, tak vo vacsine pripadov sa na to chystala a chystala a planovala a snazila sa, aby to bolo pekne a romanticke. dnes mlade baby chcu prist o panenstvo cim skor, aby neboli trapne a tak to potom aj je. trtkaju hocikde a s hocikym. aspon keby pouzivali kondomy. ved tu nejde len o mozne tehotenstvo. co ta baba vie, kde jej byvaly si zasukal, co ona vie, ci nieco v sebe nema, teraz prilozil, potom ju zase priatel ci manzel pomiluje a ideme, sak co. naco su nam kondomy, naco je nam antikoncepcia, milujme sa a mnozme pohlavne choroby a deti, ktore potom nikto nechce. a taketo spravanie je voci zenam, ktore sa snazia mat deti strasne nefer. a nefer je to, ze dnesna mladez je tupa, nezodpovedna a bez vseobecnych znalosti a rozhladu.

katkasofi
16. júl 2014

@mawka plný súhlas ;)

luciakaiserova
18. júl 2014

tak teraz som sa pobavila ako uz dlho nie..presne tak nic ine ako tehotenstvo s byvalym si nezasluzis aj ked ta nepoznam a neprajem ti nic zle. ale taketo veci sa nerobia,a ze to tvoj priatel prijal a nerozisiel sa s tebou mozes byt rada.. tiez by ma zaujimalo kolko mas rokov :D chudak priatel ma paniku ze dieta nebude jeho tak hlada na internete ci sa da otehotniet dotykom 🙂)))))) aj ja chceeeeeeeem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

domi1911
19. júl 2014

Chuda dieta :( nic ine na to nemozem povedat.

bbarboraa
19. júl 2014

:D :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre