Termín počatia

mimiatko13
15. júl 2014

Ahojte dievcata a maminky, chcem sa opytat na taku vec: poslednu menstruaciu som mala v maji, teraz som vo 8. tyzdni tehotenstva...ked som si do kalkulacky plodnych dni hodila moje udaje, vysiel mi den ovulacie na 13.7. - v ten den sme sa aj s partnerom milovali...ale 19.7 som bola na jednej party, kde som sa stretla s mojim byvalym...par bubliniek a skoncili sme spolu...ale do mna nezasunul, iba sa mi penisom dotkol posvy...myslite si, ze by som mohla otehotniet aj toho 19.7. napriek tomu, ze vo mne nebol? mozno sa Vam ta otazka zda trapna, ale citala som ze, ze aj pri iba takychto dotykoch sa mozu "kvapky lasky" zasunut prstami dovnutra...dakujem 🙂

mimi8814
15. júl 2014

OMG

materina_duska
15. júl 2014

@mimiatko13 Prajem ti, aby si bola taká plodná, že stačila kvapka od bývalého. Zaslúžiš si to 😉

zonjushe
15. júl 2014

@mimiatko13 neboj moja, s byvalym budes az v sobotu, takze si daj pozor 😀

nigguska
15. júl 2014

umreeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 tehotna od maja v 8tt a v sobotu bude s byvalim a vie ze sa s nim vyspi...supeeeeeeeeeeeeeeer!!!!!!!!! a znova otehotnie ked jej prilozi pindura k suske....hahahhahahha

mimiatko13
autor
15. júl 2014

Pomylila som si mesiace ( nebolo to v juli ale v juni)...prosim, len som chcela pocut normalne nazory a nie posmesky...

mimiatko13
autor
15. júl 2014

Problem je v tom, ze partnerovi som sa s tym priznala este predtym, ako som sa dozvedela, ze som tehotna...ten teraz stresuje, ze to dieta nie jeho, lebo cital, ze sa da otehotniet aj tak, ako som uz opisala...keby ste boli v mojej situacii tiez by Vam nebolo vsetko jedno ☹

iwesska
15. júl 2014

No teda, ty mas vysokotolerantneho partnera, ze je mu jedno kto ti penis priklada k suske 😀 Ale zatial nepoznam nikoho, kto touto metodou otehotnel 🙂

gabrielaslivkova
15. júl 2014

Neviem, dá sa otehotnieť a ani nie mesiac na to byť v ôsmom týždni?

nenullienka
15. júl 2014

😀 😀 😀 keby to tako funguje, tak nie je potrebné ani umelé oplodnenie 😀 😀 😀

tamarka9
15. júl 2014

@mimiatko13 a kedy presne v maji si mala tu poslednu ms? Lebo ak by si otehotnela po tom termine teda 19.6 tak by si nemohla zodpovedat 7-8 tt... podla poslednej ms a potvrdeneho tyzdna tehu to bude jasnejsie. Ale v kazdom pripade otehotneie stylom prilozenia som ozaj este nepocula, takze podla mna nie je o com 🙂

mimiatko13
autor
15. júl 2014

Poslednu som mala 24.5. a s mojim partnerom sme mali styk 13.6. S tym byvalym som bola 19.6. Ja viem, ze niekomu to pride smiesne, ale priatela musim presvadcit o tom, ze to dieta je len a len jeho, pretoze iba s nim som mala pohlavny styk.

matuskova003
15. júl 2014

OLÁ PRÁZDNINY SA ZAČALI.....

mimi8814
15. júl 2014

snad si sa poucila, dievca. V prvom rade nenechavat si prikladat cudzi penis k suske 😀 a v druhom rade potom vypisovat a popisovat taketo absurdnosti na MK 😉 ale aspon sme sa pobavili....

titulienka
15. júl 2014

Ak mal ex vyvrcholemnie tak potom terajsieho partnera nemozes presviedcat pretoze to sama nemozes vediet, ty najlepsie musis vediet ....ak do teba nevnikol ale len pouzil prsty tak je tam take iste riziko ako aj u pohlavneho styku...pokial neovladas metodu plodne a neplodne dni a nevies kedy mas ovulaciu ,tak trebalo na party pribalit do kabelky kondomy stoja par eur....a v najlepsom trebalo pouzit hlavne rozum ,lebo len dieta snad uveri ze po ,,par bubliniek,, doslo k niecomu takemu ak MAM PARTNERA.

monika11m
15. júl 2014

@mimi8814 to teda bobavili!!!

niky21
15. júl 2014

A ty si myslíš že jeho penis má tú funkciu ako nové platobné karty, že priložíš a zaplatené? Ako priložíš pipik ku suske a bum si tehu ! 😀 milé snažilky, od teraz len prikladat ! Modernizujeme sex ;)

mawka
15. júl 2014

@niky21 😀 😀 😀 😀
@mimiatko13 no, mne je jedno v akej situacii si, lebo aj keby tato diskusia nebola fake, tak presne ako pise niky21, tak si ako sukaci terminal. prilozi hocikto, hocikde a este aj s bonusom 😅 😅 😀

jurly
15. júl 2014

@mimiatko13 testy DNA to ista

grenka
15. júl 2014

@mimiatko13 joj to by sme chceli vsetky takto otehotniet ze partner prilozi pindura a uz som tehu 😀 😀 😀 😀 ...vies jako vyzera pindur??? 😀 😀 😀

mimiatko13
autor
15. júl 2014

Je smutne, ze niekomu pride niekoho nestastna situacia smiesna ☹ ale nevadi...v podstate ste ma upokojili, takze dakujem za kazdy nazor

kitty88
15. júl 2014

@mimiatko13 mozno keby ste mali oralny styk a prehltla si jeho semeno, tak by sa o tom dalo polemizovat, ci si mohla otehotniet, ale takto... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sorry, na hlupu otazku hlupa odpoved 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a priatelovi povedz, nech tolko necita, neviem, kde sa docital, ze takto mozes otehotniet 😀 😀 😀

kitty88
15. júl 2014

a teraz vazne, z kvapociek lasky sa pravdaze otehotniet da, ale nie tak, ze prilozis penis k vagine... moze sa to stat napr. pri prerusovanej sulozi, ked chlap sice vyberie penis von pred vyvrcholenim, ale medzitym tie kvapocky lasky mohol vypustit... takze bez obav

mimi8814
15. júl 2014

@mimiatko13 nestastna situacia? toto?? si z nas robis srandu??? vies co je nestastna situacia? ked niekto nemoze otehotniet, dlhe roky sa snazi, vynaklada vsetok cas, usilie, peniaze na to aby mohol mat vytuzene dieta... tebe sa to podarilo a jediny tvoj problem je, ze si zrejme jednoduchsia a nerobi ti problem podvadzat svojho priatela a este to tu rozmazavat po internete zbytocnymi otazkami. prosim ta, uz nereaguj lebo s kazdym dalsim tvojim prispevkom to este zhorsujes😉 zelam pekne tehotenstvo!😉

katkasofi
15. júl 2014

@mimiatko13 bude priateľove, posmešky si nevšímaj.
Baby vy ste padli z neba už múdre v týchto veciach??? Čo keď je to sestra niektorej z Vás? A fakt si nevie rady? Toto je fórum pre mamičky a budúce mamičky. Slečna položila otázku, tak na ňu prosím adekvátne reagujte. Vy ste v jej rokoch iste neboli skúsenejšie...ja poznám z oolos podobný prípad, prišla za mnou jedna ´známa ´ s obdobnou otázkou :(

titulienka
15. júl 2014

@mimiatko13 vies co je vobec nestastna situacia ...nakukni do temy ,,snazilky,, a pochopis aky prispevok nabuduce das !!!!!!!! Prepac ale tvoja situacia ver ze lutovania hodna urcite nieje.

senta_sofia
15. júl 2014

@mimiatko13 aky dlhy si mavala cyklus? lebo ono dost zavisi od toho, kedy si mala ovulaciu, kalkulacky su standardne nastavene na 28dnovy cyklus a pocitaju s ovulaciou v strede cyklu... takze ak mas cyklus dlhsi, pripadne kratsi, moze tam byt rozdiel, takze skus porozmyslat nad tym, kedy si mala plodne dni a to je mozno aj cesta k vysvetleniu pre priatela, ze dieta je jeho

rybkaa
15. júl 2014

@katkasofi otázka samotná, že či sa z toho otehu dá by som ešte brala ako tak vážne, jasné, podariť sa môže kadečo, aj keď je to málo pravdepodobné....ale celá tá situácia, ako sa milovala s priateľom a následne po pár bublinkách bývalému bez váhania roztiahla nohy a teraz je navyše tehotná, to je také komické, až je to smutné...je tu milión snažiliek, ktoré sa zúfalo snažia otehotnieť akokoľvek to len ide a potom tu nejaká žaba napíše takúto grotesku....je to len môj názor, ktorý nikomu nevnucujem - ale takéto ženy si nezaslúžia byť matkami!

katkasofi
16. júl 2014

@rybkaa veď áno. Ja to beriem aj z Vašej stránky. Len ona chcela serióznu odpoveď a hneď sa do nej pustili. Ešte je zrejme mladá a pochabá. Dnes je takých viac, žiaľ ide to dobou....

grenka
16. júl 2014

@katkasofi mlada pochaba sa ma chranit alebo nohy neroztahovat...

pituska
16. júl 2014

No ked ta svrbela pišulenka tak si si mala rozdat stvojim priatelom a ne ho podviest s inim a teras tu plačeš že nevieš odkoho možeš byt tehotna trebalo rozmišlat a rozdavat sa s inim to by som nedokazala ked viem že mam priatela doma soryyy ale je to pravda čo mam na srdci to mam aj na jazyku 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre