Tretie po sebe

nicol999
17. jún 2015

Ahoj baby som zvova tehotna 3 krát po sebe a neviem ci si ho mam nechať ci to nebude nebezpečné alebo ist na potrat (to nedokazem zrutila by som sa asi ) potrebujem viac veci všetko veľa stoji no neviem baby poradte mi

miriem
17. jún 2015

Len to predychaj, daj tomu par dni a uvidis, ze sa na to zacnes divat inak. Ziadna kasa sa neje taka horuca 😉

barboritta
17. jún 2015

@nicol999 určite na potrat nechoď.dieťa je dar tak si ho váž. Tri deti po sebe? No a čo. Ja už čakám štvrté po sebe. Má ti kto pomôcť pri drobcoch? Mama, svokra, kamosky... A nosiť môže veci po surodencoch, v tom problém nevidím. Veľa šťastia

janickacrazy
17. jún 2015

@nicol999 Koľko rokov/mesiacov majú tvoje dve deti? Kedže čakáš tretie, tak hádam máš veci na oblečko a hračky po tých dvoch, takisto kočík, vaničku a podobné veci, takže toho nového zase toľko kupovať nemusíš. Okrem toho dá sa kúpiť aj v bazare všetko, čo budeš potrebovať.

lusi24
17. jún 2015

@nicol999 tomu hovorím šikovnosť. ja neviem rečo to dievčence niektore robia hentak po sebe však to musí byť velmi zle po psych.stránke zvládať a aj náročne..

veeeer
17. jún 2015

Ja takisto potvrdzujem, ze zvladnut sa to da..mam 3 deticky takmer po roku, najmensi ma momentalne rok a pol...mam z nich velku radost a niekedy sa mi zda ze mam menej prace s nimi ako niektora kamaratka co ma jedno dieta...zabavia sa spolu a je kopec radosti!

rajna
17. jún 2015

kde sa najedia dve detičky určite sa neje aj to tretie. Sama vravíš že by si sa zrútila keby si to bábätko dala preč. Síce mam len jedno vytúžené dieťatko ale aj keby boli tri tiež by som určite nešla na potrat, nejako sa vychová. A keď nie si na detičky sama tak to určite pôjde len žiadne stresy všetko sa utrasie. Uvidíš narodí sa, a svet bude opäť krajší. 🙂

bonaqa2013
17. jún 2015

tri dievčatá mám po sebe. Rozdiel medzi nimi je do 4 rokov. samozrejem dá sa to. Len aby boli deti zdravé to je základ. Môj bratranec má s manž. 4 deti do 4 rokov. Raz dvojičky a zvládli to. Ja by som na interupciu nešla, my sme veriaci....

kristina39
17. jún 2015

ahoj presne tuto situaciu som riesila rok a pol dozadu..prvy syn mal 17mes a druhy mal 4 mesiace ked som ostala tehu.aj ja som zvazovala interupciu ale len na chvilku.viem ze by to bola najvacsia chyba v mojom zivote.zvladnut sa to da..teraz maju 3,9r 2,8r a 1,7r a nemenila by som za nic na svete som ta najstastnejsia mama pod slnkom

diusik
17. jún 2015

@nicol999 ja by som nesla na potrat aj keby som otehotnela 2 mesiace po porode,myslim ze ti urcite nic nehrozi

orlik4
17. jún 2015

@nicol999 môj manžel je z 3 detí rok po roku (presne, oslavujú narodky v 1 týždni). A bolo to prvé roky vraj ťažšie, ale doteraz im môžu ostatní závidieť, aký majú pekný vzťah. Vždy sa podporovali, pomáhali si a boli v obdobných triedach, na dvore na škole stále spolu... Začiatok je síce ťažký, ale neskôr sa ti všetko vráti ;)

adelakk
17. jún 2015

@nicol999 ja mam zatial iba dve deti s rozdielom presne dva roky. Dcera bude mat rok a pol a uz by som aj chcela dalsie babo. Podla mna ist na interupciu nie je riesenie. Urcite sa to zvladnut da. Osobne poznam maminu, ktora ma tiez tri deti a s velmi malym vekovym rozdielom. Co sa tyka toho, ze vsetko je drahe - to je pravda, ale vela veci sa da zohnat aj lacnejsie, su rozne zlavy, alebo uz pouzite veci. Napr. aj ja vsetky veci, ktore su uz detom male, vela z nich iba par krat nosene, davam dalej do rodin, ktore si nemozu dovolit kupit nove. A pravdupovediac, aj moje deti nosia veci zo secondhandu, kedze svokra je tam ako doma 🙂, aj ked si mozeme dovolit kupit nove. Takze drzim palce, urcite to nebude lahke, ale verim, ze to zvladnete.

meusicka
17. jún 2015

@nicol999 tak ja mam 3 deti a dokonca tak, ze po prvej dcere mi hned na druhy sup prisli dvojicky. takze je to sice troska ine ako mas ty, ale su to 3 deti, neviem kolko maju tvoje. ja tam mam vekovy rozidel 3 roky. 3 deticky sa zvladnut daju, hlavne ak ti obcas aj niekto pomoze. moja kamoska teraz pred casom porodila 4 dieta. najstarsi ma cochvila 7, potom dalsia ma takmer 4, 2 a teraz ma este babo. a chce este 5 dietatko. a to nie je ziadna soc. pripad, ona je studovany clovek, ale proste stale tuzila ppo velkej rodine. takze urcite sa to zvlanut da a ja si osobne myslim, ze ked ich mas po sebe, tak je to este o kuscok aj jednoduchsie ako ked mas napr. tie dvojicky.... vecicky po sebe ponosia, aj hracky sa daju pekne zadelit. a aj kocik vyuzijes 😉 a podla vlastnej skusenosti viem, ze este aj tie 3 sedacky sa do auta pomestia, hoci aj dozadu vedla seba.... my tak mame 😀

livocka21
17. jún 2015

@nicol999 sama vies ze na potrat ist nedokazes...vychovala si dve vychovas aj tretie...ved vabcsinu veci zdedi 🙂 asi si sa iba zlakla...chapem 🙂 nijaka kasa sa neje tak horuca....

nicol999
autor
17. jún 2015

@miriem predichavam necakala som to , bola som v soku

nicol999
autor
17. jún 2015

@barboritta aspoň niesom sama len sa bojím aby som nemala koplikacie počas tehotenstva pomôcť mi ma kto, len mam menšie obavy ako to budem zvládať tri deti len nemam medzi nimi vekový rozdiel bohvie aky . Dakujem aj ja tebe prajem veľa statia a hlavne nervov

sardinka333
17. jún 2015

Baby klobuk dole pred vami a červený koberec prestieram a ešte aj ,,paparacov,, volám na vás!!! Obdiv už teraz! Ja mám dve deti 9 a 6 a každu chvilu čakám malé a stresujem ako divá že ,,ako to zvládnem,,..... 🙂

nicol999
autor
17. jún 2015

@janickacrazy ano mam veci ale niektoré musim vymeniť ale som zvedava co to bude .kocim mam surodenecky aj dva obyčajne len mam obavy ako nam to bude vychádzať finančné lebo si ideme vziať vysoký uver na dom nový , rozdiel medzi dvoma mam 11 mesiacov

nicol999
autor
17. jún 2015

@lusi24 to nebolo naschvál a nesikovnost

nicol999
autor
17. jún 2015

@veeeer dufam že to bude aj u nas baby som malé ešte hrať sa spolu budú až za 10 mesiacov

lusi24
17. jún 2015

@nicol999 to som na nepovedala že bolo naschvál no treba antiku či ochranu a nie kaslat na prevenciu

nicol999
autor
17. jún 2015

@rajna ja som šťastná že mam moje dve krásne dievčatá no dufam že všetko bude dobre a zvladneme to je to tazke a hlavne stresujuce keď viem že cloviecik malý žije vo mne a nechcem mu vziať život len sa bojím aby som nemala rizikove tehotenstvo ešte sme to nikomu nepovedali ze čakáme tretie ja a manžel to vieme

sunnyfunny
17. jún 2015

nechaj si babatko 😉

ukulela
17. jún 2015

@nicol999 no odpovedala si si - na potrat ist nedokazes, takze riesenie je jasne .... len co ta prekvapilo? mas dve deti a vies, ze nechraneny sex = moznost otehotniet. takze po tretom porode sa podla tejto skusenosti zariad, aby si nepisala "mam tri deti a cakam stvrte"
inac drzim palce, ked zvladnete uver na dom, deti zvladnete urcite.

sono2
17. jún 2015

@nicol999 koľko šťastia, váž si to, alebo ste sa mali chrániť.

nicol999
autor
17. jún 2015

@diusik to dufam nechcem ležať v nemocnici nemozem si to dovoliť

nicol999
autor
17. jún 2015

@orlik4 ja len dufam že to tak bude hádam hej tazke je to s dvoma a tretie ešte ťažšie aj manzelovi som povedavala ze si to zobrať nedam tak je stym s miereny a už sa začína tešiť

inulienka29
17. jún 2015

@nicol999 jeeeej veď to je úžasné že budete mať hneď po sebe super nie? vychováš si ich vlastne naraz 🙂 je to krásne...niektoré maminky len snívajú! držím vám palce 🙂

nicol999
autor
17. jún 2015

@adelakk ako finančné to zvládnuť da len si ideme na 30 rokov vziať vysoký uver na dom nový tak preto som menších pochybach o tom rozmyslam ako to spraviť na nové veci máme dosť peňazí zatiaľ no vynosi ak to bude dievča ak to bude chlapec musime všetko nanovo kupovať

nini1010
17. jún 2015

@nicol999 No tak to radsej nech chodi cely v ruzovom ako ist na potrat,nie?skus sa na to par krat vyspat,podda sa to,nic sa neboj 🙂

nicol999
autor
17. jún 2015

@meusicka no neviem dufam že ja dvojicKy nebudem mať lebo by som sa asik zblaznila 4 deti mam genoch dvojicky aj manžel na sone ešte nebolo vidno babo lebo som tehotna len 2 týždne tak musim čakať je tazke všetko ale zvladnem to musim sa psychický upokojiť na nachystat na tretie mam veľa veci hej mas pravdu zmestia , pomaha mi keď viem že nie som sama ze je viac bab co tak majú deti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre