Tretie tehotenstvo a divný pocit

kikica
30. jan 2016

Ahojte kocky, potrebujem dáke rady, povzbudenia... Mám uz dvoch synov, a trochu neočakávane čakáme tretie babo 😕 risovala sa mi výhodná práca od aprila... A prišla som medzi sviatkami nato ze čakáme babo, prvá reakcia... Plač... Nevhodne načasovanie... Bral to tak aj manžel ze to takto teraz prišlo... Pri oboch deťoch som vedela ze sa to stalo aj ked spätne ze aha to bolo vtedy... Teraz vobec som nemala ten pocit proste... Rozhodovanie ci si to nechať alebo nie trvalo tri týždne... Nakoniec sme sa s manželom zhodli ze si to necháme vychovane budeme ho ľúbiť... No ja mám vážne divne pocity aj naďalej ,pichá ma v podbrušku, v krížoch, mám pocit akoby vo mne nieje niečo v poriadku neviem bola som u dr. V utorok to mi vyrátal podľa Sona ze som 7+4tt plod narástol od poslednej návštevy takze povedal ze to vyzerá ok ale srdiečko nebolo vidieť bit, na moju otázku ci je to ok povedal plod rastie a to je hlavne mali ste to tam nejaké zahmlene tak mozno tým ze sme to nevideli, vyšlo mi z krvy ze mám vyššie hodnoty štítnej žľazy, idem tak v pondelok a uvidime co bude... Hlavne chcem vedieť ci bije srdiečko.... Od poslednej mm je to síce 10tyzdnov ale asi túžim ze sme to spravili o 2 týždne neskor... Takze od oplodnenia sedí... Ale tie vnútorne pocity... Sú divne neviem to moc opísať... Zvláštne.. Dlho som si myslela ze to preto lebo zistenie bolo šokujúce ale vieme to uz 5 týždňov a stále nemam pocit ze budem mamou tretí krát... A ktomu všetkému práca, dvaja chalani.... Bože veľmi by som chcela dcérku verím ze sa to teraz konečne podarí...lebo mat troch chlapov plus manžel... 😒 😒 cítili ste sa podobne... Neisto... Mali ste obavy??? Takéto veci som pri predchádzajúcich tehotenstvách neprežívali.... Dakujem za každú povzbudivé vetu, ci radu...

vierkau
26. feb 2016

@kikica tak to je smutne 😢 ...ale mate teraz maleho anjelika v nebicku.. ako pises -vsetko sa deje pre nieco a asi to tak naozaj malo byt... Bud silna pre chlapcov ❤❤

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre