Používame cookies. Viac informácií tu. OK

V ktorom mesiaci sa robí 3D sono?

anet13
13. dec 2011

ahoj....som tu nova,,mam 22 rokov,,,,,,somv 3 mesiaci tehotenstva,,bola by som rada keby som tu nasla nejaku fajn osobuna popisanie 🙂)

anjelicek26
13. dec 2011

@anet13 - pridaj sa k junovkam 2012 🙂 A na 3d sono sme boli v 22.tyzdni a zdalo sa mi to skoro, babatko bolo este taky kostlivcek. Ja osobne by som to nechala tak na 24-25.tyzden ked sa babo zacne zaobalovat. Lekari odpourcaju tak 21-27tt kvoli mnozstvu plodovej vody a dobremu zobrazeniu

zuzumatel
13. dec 2011

Vitaj na MK 🙂 Ja som bola na 3D v 28tt. Nádherný zážitok 🙂 Videli sme naše "dvojky" v akcii a keď sa narodili,ta podoba bola neskutočná 🙂 Nezabudni so sebou zobrať partnera,určite si to užijete...

eva199
14. dec 2011

Ahoj,ja som bola v 20 tt,a bolo vidno uz pekne vsetko, a 2.krat som bola v 24 tt na takom rozsiahlejsom co sa tyka aj prednesu doktora, a krasne je vsetko vidno,,krasny zazitok 🙂

zuzikak
15. dec 2011

no neviem. Ide o to, co vlastne na tom sone chces. Po 20tt je potrebne (len neviem, ci je nutne zrovna 3D) - je to morfologia, kde ti babo kompletne premeraju, ci sa vyvija spravne. Uz tu sa da zistit pohlavie. Ja som bola nedavno 🙂 Dr. povedal, ze je to hranicny termin na ukazanie riadne vyvinutej tvaricky. Videli sme a bol to krasny zazitok. Ale ako vravim - tu ide o zdravie dietata. Ak by si chcela 3D sono len tak (ako kino chichi), ze chces vidiet tvaricku, na koho sa podoba a tak, vraj sa to odporuca od 25 al. 26 tt vyssie. Ale urcite ho neuvidis kompletne cele na 1 obrazovke, lebo je uz dost velke.

kacsik
21. dec 2011

Mne prvé 3D robil doktor už v 13tt ked som bola na šijovom prejasnení ale aj tak nebolo nič vidno kvoli zlej polohe...teraz v 16tt idem zas a vravel že možme spraviť zase ale neviem, podľa mňa je to často tak pojdem až v 20 tt 🙂

zarabono
21. dec 2011

robi sa tak 20-24tt-vtedy je babo najlepsie vidiet.inak mas termin dva dni predomnou 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli