Veľkosť bábätka

21. máj 2023

Ahojte, hovoria vám lekári na bežnej poradni veľkosť bábätka napr. Podľa stehennej kosti alebo len na veľkých ultrazvukoch kde sa kontrolujú aj orgány 3× počas celého tehotenstva?

lovatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
svetlonos
21. máj 2023

Ahoj,
ano vzdy ked sa opytam povie mi kolko meria. Ma dobre sono, aj mi vzdy vytlaci fotky. Vzhladom na nedostatok gynekológov v blizkom okoli mam sukromnu dr. Pred nou som mala dr, ktoreho platila poistovna, ten mi daval tiez len nutne info i ked bol dosledny a dobry odbornik.

autor
21. máj 2023

@svetlonos ahoj ďakujem za odpoveď. Ja mam tiež súkromnú gyn no napriek tomu o veľkosti nič neviem. Myslím že naposledy som veľkosť vedela u grochala v 19tt a odvtedy nič. Skúsim sa teda spýtať, v utorok mám poradňu

floki1994
21. máj 2023

Ano vzdy mi hovori..treba sa pytat lebo nie kazdy to zvykne 🙂

terry658
21. máj 2023

Mne to hovorí až na tých veľkých sonach, aj to len ak sa spýtam. Pri tých bežných sonach iba povie, či všetko vyzerá ok.

anavixy
21. máj 2023

Treba sa spytat, ked nepovie sama od seba, ved ona to tam vidi a byva to dokonca aj na obrazku zo sona niekedy vytlacene 🙂

danka719
3. jún 2023

Ahoj. Keď sa opýtam tak mi Dr. povie. treba sa pýtať, informovať o všetkom čo ťa zaujíma. Ja sa pytam na všetko čo ma napadne potom idem s pokojnym svedomím domov 😄 samozrejme Grochal to je veľký odborníkov, ten povie vždy všetko aj keď sa nepýtaš 🙂

autor
3. jún 2023

@danka719 no moja doktorka má tak staré vybavenie a keď som sa raz pýtala tak mi nepovedala ale na tejto kontrole som to skúsila znova a u som sa dozvedela😀 no a jazne grochal to je iná liga. Tam sa chystáme za nejaké dva týždne

danka719
3. jún 2023

Tak drzim palce aby vsetko dobre dopadlo 😊😊 Aj ja tam idem 12. Júna v 31tt. Už sa nevieme s manželom dočkať 😄😄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre