Veštenie obručkou a zistenie pohlavia

veronka30
6. mar 2014

Ahojte žienky,počula som od tetušiek že pohlavie sa da zistiť aj krutenim obručky nad dlanou a že sa da zistiť kolko budete mať aj deti.Len pre zabavu,by som chcela vedieť ako sa to ma robiť s tou obručkou a či to aj niekomu vyšlo,viem že je to blbosť a predsa sa môže niekto najsť, komu to vyšlo....

lulubenc
6. mar 2014

🙂 Ano da sa to len ci je to pravda 🙂 🙂

heni79
6. mar 2014

@veronka30
Je to úplná blbosť, ale zabaviť sa s tým dá. 😀 My sme si ešte kedysi s kamoškami (3 kamošky) tak "veštili", no kopec srandy okolo toho.
A nevyšlo to ani jednej. 😉

A robí sa to tak, že zavesíš obrúčku na niť. Oprieš lakeť ruky, v ktorej držíš obrúčku na niti, o stôl a spustíš ju nad dlaň osoby, ktorej "veštíš". Obrúčka sa začne hýbať. Buď opisuje kruhy (malo by byť dievča), alebo sa pohybuje priečne cez dlaň (mal by byť chlapec). Veľa zábavy.

123zuzana
6. mar 2014

@veronka30 ahoj robi sa to tak ze si navlecies prsten na snurku lavu ruku-dlan vystries v pravej ruke drzis snurku s prstenom a ides s 3x hore dole medzi palcom a prstami potom potom drzis nad dlanou ale nehybes rukou prsten sa bude bud tocit to znamena dievca alebo kyvat to znamena chlapec..takze 3x hore dole potom drzat nad dlanou ked sa zacne tocit alebo kyvat potom to zase opakujes az kym neostane prsten stat na mieste.. takto ti to ukaze kolko deti budes mat a ci dievca ci chlapca.. mne to fungovalo aj v celej nasej rodine..

cicimotinka
6. mar 2014

@veronka30 ono sa to asi musí vedieť robiť... kedysi som chodila s chalanom, všetci nám predpovedali svadbu, dali sme si zo srandy veštiť deti... mne vyšli v poradí syn-syn-dcéra... jemu vyšli syn-dcéra-syn... hneď nám povedali, že sa rozídeme... aj sme sa... teraz mám dvoch synov (zatiaľ)... takže ja tomu verím

michaela.g
6. mar 2014

@veronka30 mne to robila kolegyna a kazdej babe co to robila tak sa splnilo aj u nas 🙂. Dievcatko je uz tu, tak este vraj chlapci, dvojcata 🙂)

alenocka777
6. mar 2014

mne to tiez vyslo,dcera,syn,syn...uz mam dcerku,syna a cakame dalsieho🙂

25daniela
6. mar 2014

Hi hi hi aj mne to robili rodinna zabava, ale neako nesadlo a ked manzelovi vyzlo nieco ine ako uz mame... tak vsetci zhodnotili ze ma niekde dieta o ktorom nevie 😀

adeala
6. mar 2014

jeeemine, konečne nejaká motivácia pre doorganizovanie svadby (mňa to taak nebaví) 😀 to chcem, to musí byť sranda 😀

zonjushe
6. mar 2014

mne to robila jedna starsia pani v zahranici, ona to fakt vedela robit, dokonca aj spatne a vsetko sedelo..ja mam mat podla toho dievca-dievca-chlapec, zacala som dobre :D

cerez
6. mar 2014

blbosť

hviezdicka111
6. mar 2014

@heni79 ja som to tiez skusala a nevyslo 😀 mne chlapec vychadzal a mame doma princeznu 😀 😀 😀 to je ozaj len pre zabavu 😀

citta
6. mar 2014

@123zuzana ja som zasa pocula ze ked sa to toci je to chlapec,ked sa kyve zo strany na stranu je ro dievca. 🙂. Tak nieviem 🙂.

citta
6. mar 2014

@alenocka777 ahoj, ked sa smiem spytat ako to boli pri dievcatku a ako pri chlapcoch ? Vdakaaa 🙂

mima1983
6. mar 2014

Mne to robila sesternica a vyšlo! a aj v rodine to všetkým zatial vyšlo..... 🙂

citta
6. mar 2014

@mima1983 ako to je u chlapca a ako u dievcatka 🙂

veronka30
autor
6. mar 2014

@123zuzana a ked mi to začlo kmitať a hned na to krutiť,tak potom je to čo chlapec alebo dievča?

tanja111
6. mar 2014

Mne to vestenie robila svagrina ale nie o pohlavi ale pytala som sa na otazky..a jedna ktora mi vysla ze ano tak to sa dozvieme v najblizsich dnoch.tak uvidiime 🙂

alenocka777
6. mar 2014

ked sa to toči je to dievca,ked sa to kyve zo strany na stranu je to chlapec..mne to aspon tak vyslo...
@citta

citta
6. mar 2014

M
@alenocka777 mne to bolo povedane naopak 🙂. A kamoske som skusala a nej to vyslo podla mojho 🙂 tak neviem 🙂 🙂

bibistec
6. mar 2014

no my sme si tiez zo srandy robili..nad mojim bruskom a vyslo na 100%

veronka30
autor
6. mar 2014

@bibistec tak niečo na tom možno bude,ale neda sa na to spolahnuť na 100%

bibistec
6. mar 2014

@veronka30 ved samozrejme ze nie je to 50 na 50 ale ide o zabavu nie?

123zuzana
8. mar 2014

@veronka30 neviem to sa mi nestalo mozno dvojicky 😀

22beba
8. mar 2014

123zuzana mne tak tiež vyšlo a aj sesterke 🙂 A dokonca my vysli že budem mať 3 deti 😀

22beba
8. mar 2014

@veronka30 no hovori sa že dvojičky 😀

miriell
8. mar 2014

Ja som to vyskúšala len tak, zo zábavy a vyšlo mi to aj v prípade dcérky aj syna. Nad bruškom som si zobrala manželovu obrúčku na nitke, a držala som ruku na stole, aby som vylúčila hocijaké vedľajšie kmitanie (predsa len som skeptik 😉 ). Pri dcérke sa mi 10x po sebe z 10 pokusov začala obrúčka točiť z nehybného stavu do kruhu (kružnica cca až 10-13 cm priemer), pri synovi sa mi 8x po sebe z 8 pokusov začala obrúčka robiť priamku pozdĺž brucha (priamka cca 15 cm tiež z nehybného stavu). Výsledok ma zarazil (10/10, 8/8 jednoznačných výsledkov), lebo síce verím, že sú nevyjasnené veci medzi nebom a zemou, ale stále som zároveň trochu nedôverčivá voči takýmto veciam.

.

jurcaga
8. mar 2014

Vestenie prstienkom vyzera byt nevinnou zabavkou, ale nie je. Clovek sa tym odvracia od Boha, a postupne sa moze otvorit inym duchovnym vplyvom. Je to oklutna zalezitost - ohavna Bohu - vid 5. kniha Mojzisova 18,10-12
http://www.biblia.sk/index.php?akc=biblia_sk&hl...

minnie55
8. mar 2014

Volovina ako traky... ani raz mi to nevyslo, ani nikomu v mojom okoli. No ale to mi je novink - vestenim prstienko. sa odvraciame od Boh ? To co ma zase byt ? Nemam slov....zbohom, zdravy rozum....

lulka78
8. mar 2014

@jurcaga suhlasim s tebou...v tomto pripade bohuzial neplati,ze neznalost neospravedlnuje..poznam viacerych,ktori sa popalili. ide najma o to,ze cloveka velmi laka poznat buducnost. ale myslim,ze je fajn prave to,ze ju nepozname...clovek sa otvori jednej ako tu viackrat citam "zabavke,len tak pre srandu" a potom chce este vediet to a ono...a zamota sa. nikomu to neprajem, ale s uplne zdravym rozumom 😉 pisem, ze je lepsie nechat zivot ist ako ide a nie vediet ci budem mat syn syn syn syn syn syn 🙂))

lucia20
8. mar 2014

@veronka30 moj otec mi to robil styrikrat. styrikrat mu to vyslo. ale on mi krutil nad bruskom dvakrat a dvakrat si to vykrutil sam. nas tatino vie takto zistit vela veci dopredu a nikdy sa mu nestalo, ze by sa zmylil. teda iba raz, ale jeho vestenie bolo ovplyvnene jeho podvedomim. ak tomu veris, tak je podstatne, aby tvoje podvedomie neovplyvnovalo to co ukazuje obrucka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre