Veštenie obručkou a zistenie pohlavia

veronka30
6. mar 2014

Ahojte žienky,počula som od tetušiek že pohlavie sa da zistiť aj krutenim obručky nad dlanou a že sa da zistiť kolko budete mať aj deti.Len pre zabavu,by som chcela vedieť ako sa to ma robiť s tou obručkou a či to aj niekomu vyšlo,viem že je to blbosť a predsa sa môže niekto najsť, komu to vyšlo....

lucia20
8. mar 2014

@veronka30 inak moj otec to robi inak ako to popisuju tu baby. on ked robi s kyvadlom, pripadne obruckou, tak on vzdy da dve otazky na ktore pozna odpovede ano alebo nie. a podla toho na ktoru stranu sa zacne kyvadlo hybat, alebo tocit urci na ktoru stranu je ano a na ktoru nie. a potom polozi otazku na ktoru chce odpoved a az potom vie na to zodpovedat. ale moj otec vie citat aj z tvare, z dlani,.... ale ide o to, ci tomu veris alebo nie.

lucia20
8. mar 2014

@jurcaga mozem otazku? od koho sa odvraciam ked v boha neverim?

jurcaga
8. mar 2014

@lucia20 mne sa to nevylucuje - to, ze niekto neveri v Boha, nepopiera Boziu existenciu. takze aj neveriaci sa mozu odvracat....

lucia20
8. mar 2014

@jurcaga mozno som ta teraz zle pochopila,ale ja tym,ze neverim v boha,popieram a zaroven vylucujem jeho existenciu. Tolerujem a respektujem nazor tych co tomu veria,tak ako respektujem ludi co veria na ufo. Ale moja tolerancia neubera na mojom presvedceni o tom ze je to len bajny mytus vytvoreny urcitou skupinounludi za cielom zmanipulovania a ovladnutia inych ludi....

lucia20
8. mar 2014

@jurcaga aha ty si to myslela tak ze hoci ja neverim,napriek tomu moje neverenie nevylucuje jeho existenciu a tym padom sa "v tvojich" ociach mozem od neho odvracat hoci v neho neverim hej?

veronka30
autor
9. mar 2014

@jurcaga ja som sa pytala len pre zabavu,som silno veriaca katolička,vo veštby neverim,len mi to akosi neda,ked som čakala posledneho syna,mam len synov,som velmi tužila po dievčatku,tak mi o tom povedala tetuška,skusila som to s tou obručkou nad tehotenskym bruškom a ono sa to kmitalo zo strany na stranu,už som sa tym viacej nezaoberala,nevedela som až do porodu čo to bude a bol to chlapec,preto mi to vrta hlavou,je to povera tak ako všetky ostatne,na každeho ina sadne,tak prosim nepleť do toho odvratenie od Boha,ak si taka veriaca tak potom sa nezapajaj do takychto diskusia...

jurcaga
9. mar 2014

@lucia20 ano, tak som to myslela, ako si napisala v 2. prispevku, ze to, ze niekto v Boha neveri, neznamena, ze ten Boh nemoze aj tak existovat 🙂

jurcaga
9. mar 2014

@veronka30 prosim ta, neber moju reakciu ako utok. skor som to myslela ako varovanie v tom smere, ze na zaciatku clovek moze brat iste veci ako srandu a potom chce vediet viac a viac a moze do toho spadnut. tak nejako to napisala aj na 1. strane @lulka78
a za tym si stojim, ze ked niekto hlada odpoved u kyvadielka, prutika, kariet, horoskopov... - nepyta sa Boha a tak povediac sa od Neho odvracia.
a teraz chapem, ze si to brala ako experiment, ktory ti vrta v hlave....

karolina69
9. mar 2014

@jurcaga naco do tejto temy pleties vieru v boha !?!? Nemas to uz trochu v hlavicke popletene..niekedy taky fanatizmus vo vieru urobi viac skody ako uzitku...skus byt normalna a nevnucuj a neopovrhuj niekym kto je neveriaci...to sem nepatri..tak bud sa zapoj normalne do diskusie alebo bezkaj do kostola...

karolina69
9. mar 2014

@veronka30 u nas sa to tiež robievalo...ja ked som bola tehu tak sme to robili prstenom alebo ihlou nad dlanou..a vyslo to...

lucia20
9. mar 2014

@jurcaga no ja ti neviem.... vies podla mna krestanstvo zastiera mysel. Clovek svoje rozhodnutia a veci co sa mu stanu "hadze" na boziu volu. Pre mna osobne je toto velmi kriticka tema. Vacsinou komunikavia s krestanmi je tak strasne zaslepena vidinou boha,jeho obhajobou,jeho pravidlami. Osobne si myslim ze nie jw na skodu ked clovek veri. Hocicomu. Viera v nieco ho zenie dopredu a pomaha mu. ALE musi sa to snubit s vlastnym rozumom a uvazovanim. Treba si uvedomovat mieru zodpovednosti za svoje ciny.

laila22
9. mar 2014

.... dovi-dopo...😀

veronka30
autor
9. mar 2014

prosim,bavme sa k danej teme a nie k viere v Boha,ja som tiež veriaca,a to s tou obručkou je len pre zabavu,tak mi to trocha dava nadej,,že po chlapcoch by mohla byť aj dievka ked sa mi teraz toči,ale je to všetko o štasti,budme vdačni za to čo mame

lucia20
9. mar 2014

@veronka30 ja som ti k teme odpisala dva prispevky. Moj nazor mas

cica869
9. mar 2014

ja to poznam s ihlou a mala som podla toho mat 2 chlapcov a 2 dievcata ale nevyslo mam 1 dceru :D podla mna blbost ale mojej tete to vyslo dobre 🙂

veronka30
autor
14. mar 2014

@cica869 to ešte dobehneš

paulinkapp
20. mar 2014

U nás v práci s tým tiež prišli a tiež som tomu neverila najpr no keď som začala tesovať všetky ženy na okolí a aj tie čo už sú dávno mamičkami tak to kaýdej vyšlo a tiež som to testovala aj na mame a babke a tým to tieý vyšloo 🙂 Mne vyvšeťili dievčatko a chlapca tak v kútiku duše čakám že ten mali zázrak čo mám pod srdiečkom je dievčatko, ale aj keby bol chlapec tak budem najštastnejšia :D

sandrika1986
15. júl 2014

Je tu niekto , kto sa venuje kyvadlu ?

laskavocka
15. júl 2014

@jurcaga
Mas pravdu vestenie z kyvadla je proti Bohu,je to sarlatanstvo a proti cirkvy.

zita19
15. júl 2014

neviem ako je to s vestenim s obruckou (inac je zaujimave sledovat ako tato diskusia nabera na obrátkach 😉 ) ale presne tu na Modrom koni som sa dozvedela, ze kyvadlom sa zistuje IQ. 😀 😀 😀 Len sa obavam, ze kyvadlom sa da namerat iba IQ tyque.

27sunny
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzinocka22
5. nov 2015

tiez som si to spravila s tym prstenom len dakto to robi obrucko a dakto snubnym ja som to robila obruckou a vyslo mi to zatial prva dcerka druha dcerka ktore uz mame a vychadza mi tretie a stvrte babetko chlapci co aj chcem cize moj nazor je taky ze na tom daco pravdy bude zienky mne to vychadza a vychadzaju mi styri deti uz potom sa prsten nekrutil cize bohuzial piate nebude a styri su tak akurát heh dala som si vyvestit aj vestici no neverila som tomu ze mi vravi pravdu ved to poznate tak som este rozpravala s dvoma vesticami a povedali mi to iste styri deti a synovia budu este nic som nevravela len som povedala datum a rok narodenia a predstavte si vedela o mne vsetko nechapem odkial to zobrala ale vsetko sedelo bola som v soku ale funguje to urcite a tym co to nevyslo to podla mna robia zle inak si to vysvetlit neviem bud hybu rukou co by nemali alebo neviem 🙂 drzim palce

marta_86
10. nov 2015

no poviem Vám že ja som to robila už pár osobám a každej to vyšlo tak ako má neviem či to je že to tak vyšlo........ ani raz sa mi nestalo žeby to tej dotyčnej nevyšlo tak ako mali a ukázalo im.... som zvedavá na seba a potom vám poviem :D zvláštnosťou je že ked si to skušam sama svojou obrúčkou tak sa to nekrúti a ak mi to urobí niekto iný s mojou obrúčkou tak sa to krúti 😝 je to istá zvláštnosť 😅

mamka_danka
10. nov 2015
Používateľ mamka_danka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamka_danka.

u nas sa tiez este nestalo ze by to s obruckou nevyslo.. 🙂

zonjushe
10. nov 2015

Baby, ta obrucka "ukazuje" deti podla poradia?

zuzinocka22
10. nov 2015

@zonjushe ano podla poradia ked sa kruti dookola je dievca ked sa kruti do strany ako kyvadlo tak chlapec 🙂

zonjushe
10. nov 2015

@zuzinocka22 takže mne to nevyšlo tým pádom. .vyšlo mi dievča, dievča, chlapec a mám zatial dievča, chlapec ☺

nikolafe
4. jan 2016

Mne to robila starka, prvý krát sme to skúšali keď som mala 26-17 a vyvestila mi, že v 19 budem mať dievčatko a ďalšie deti už mať nebudem. A stalo sa. V 19 budem mať dieťa ale ešte sa nevie pohlavie,tak hádam to bude pravda a bude to dievčatko 🙂 a aj našej rodine to vyšlo

nikolafe
4. jan 2016

16-17 *

k_m
4. jan 2016

@nikolafe ahoj, prosim, a ten vek sa z toho da ako zistit. Dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre