Veštenie z prsteňa ohľadom pohlavia bábätka

nika007963
18. mar 2012

ahojte maminy, mám takú otázočku, čo si myslíte o veštení z prstena??? ked chcete vediet, či budete mat dievčatko alebo chlapčeka. Ak je to chlapček tak sa kíve a ak dievčatko tak robí kruh.. u nás to zatial zakaždým vyšlo...až to nechápem ako je to možné.... máte s tým niekto skúsenosti?? či je to len náhoda? 🙂 mne ukazuje stále len jedno...a to som chcela aspon dve 🙂

zonjushe
26. dec 2012

mne to vestila jedna starsia pani, ktoru som stretla na Cypre..vraj vestila aj spatne a vsetko vychadzalo..bolo to asi pred 5 rokmi, vtedy som este nemala pomyslenie na babo..spomenula som si na nu, ked sme cakali nasu dcerku, ze jej vestba zatial vychadza 🙂 - dievca, dievca, chlapec..uvidime, co nam dalsi bocian prinesie 🙂

tatinka
27. dec 2012

@samantha223 mame diagnozu ze ja mam pco-polycyst.vajka a priatel ma deformovane a pomale spermie, ale nevedia nam zistit ze ked sme uz boli na viac umel,oplodneni ze preco sa nam neujme embryko v maternici , lebo diagnoza ktoru mame suvisi skor s tym ze prirodzenou cestou je problem otehu ale umelym by to ist malo,,,a ako som pisala tak ujalo sa nam len raz a to len na chvilu, bola mi zistena potom jedna mutacia ale vraj nie je rizikova ale preventivne mi vtedy nasadili malu davku heparinu ale nepomohlo, teraz som si dala este dalsie vysetrenie urobit na vlastnu ziadost lebo ked si clovek nevydupe nema,,,tak cakam este na vysledok,,,ale ja stale veirm ze sa podari ked bude na to ten spravny cas...

samantha223
27. dec 2012

@tatinka inak toto ma aj znama a tiez sa jej nevie uchytit. Skus GYNEX, je to homeopatikum, ked som mala stale cysty a museli ma operovat, tak mi znama poradila a ked mi to zmizlo, lekar sa opytal ako je mozne ze to tak skoro zmyzlo, tak som mu povedala, ze co beriem. Nechcel verit ako som sa vyliecila, ale neveril ani tomu ze mi pomohlo homeopatikum. Je to super, treba zistit kde ho maju.

tatinka
27. dec 2012

@samantha223 cysty mam aj ja , v prsiach, na stitnej zlaze a v okoli vajecnikov, akurat sme si kupili s priatelom javorovy sirup a som pozerala taky recep ze zmiesat ho so sodou ikarbou pomer 3:1 a nechat zovriet,s omc itala ze to pomaha na hodne veci tak to chceme skusit si davat,,,,tie homeopatika to asi priamo homeopat musi mi dat ze? to asi len tak bez predpisu nedostat v lekarni, alebo hej?
to je super ze ti to tak zabralo, lebo ja uz na tie cysti neviem co si dat ale o tom sirupe som citala tak uvidime ci to zaberie...a ta znama aj ma daco zistene ze preco sa nevie ujat?

samantha223
27. dec 2012

@tatinka zistima dam vediet, inak na zenske problemy je tiez super indonal, len je drahy ale maju v lekarni

tatinka
28. dec 2012

@samantha223 ja ten sirup poskusam a uvidim co to porobi,,,a dik 🙂

katarina1988
30. jan 2013

no neviem neviem dievčatá 🙂 Mne veštilo hneď niekoľko ľudí a stále vychádzal chlapček... vždy... ale je to dievčatko :D Síce môj partner chcel malého futbalistu, ja som si dievčatko - parťáčku želala asi viac ako on :D

habibi78
30. jan 2013

ze na toto niekto este v dnesnej dobe veri.....sak sanca je 50:50, tak jasne ze je sanca ze to vyjde, ale je to naaaaaaaaaaaaaaaaaaahoda pre boha...

dodkap
30. jan 2013

ja som to skusala a prsten bol daky zmateny 😀 pochopila som neskor, cakala som dvojicky, chlapca a dievca. Holt, s tym si neporadil 😀

bettylove
18. feb 2013

Ahojte baby,nepoznáte nejakú spoľahlivú vešticu v okolí Dunajskej Stredy?

jaanik
23. feb 2013

tiez som to skusala, len tak zo srandy, ale pri opakovanych pokusoch mi to vyslo tak 50 na 50...

mamama11
15. mar 2013

mne toto veštenie skúšala suseda, robila mi to nad roztvorenou dlaňou, keď som jej povedala, že ja by som ešte chcela jedno bábo a mm nechce, tak mi vyveštila spätne všetky tri dievčatá a že vraj ešte bude jedno a chlapec, doma mi to aj mm potom skúšal, ked som mu to popísala a tiež to tak vyšlo, aj celej rodine to spätne vyšlo, kým sme zistili, že tá obrúčka robí to, čo si my prajeme v podvedomí, potom sme to skúšali, že som si myslela na dievčatko a začala sa krútiť ako pri dievčatách, potom len tak som skúšala stále dookola chlapcov, tak sa hojdala ako pri chlapcovi, takže riadny blud 😠 ale keď som ostala tehotná, tak som si skúsila ľahnúť a nad bruškom mi to mm skúsil a ukázalo chlapca, potom som ja skúšala a myslela pri tom na dievčatko, ale stále to ukazovalo chlapca, skúsili sme nad rukou , ukazovalo čo sme si mysleli, ale nad bruškom len toho chlapca a o 2 týždne mi dr. na sone povedal, že čakáme chlapca 🙂 tak ja neviem, ale možno na tom čosi bude 😉

diorka
15. mar 2013

Blbost, mne vyslo, ze budem mat asi len jedno dievcatko, potom mi povedala, ze mozno aj druhe, ale ak druhe, tak to bude chlapec a mame babu, neveriiiim tomu 😉 😉

27sunny
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka1357
13. jún 2016

Ahojte ja som na veštice nikdy neverila, až kým ma kamarádka neukecala jednej ísť. Povedala mi také vecy čo nemôže vedieť nidko iný z minulosti a povedala mi ja čo sa stane v budúcnosti a všetko sa splnilo tak ja som zmenila svoj názor asi všetky nesú podvodníčky.

majka1357
21. jún 2016

ahojte ja som vešteniu nikdy neverila, ale pred vyše rokom som bola u veštici a povedala mi niečo čo mi trošku zmenilo názor. Bola som karieristka a o bábetku som ani nerozmýšlala a ona mi povedala, že otehotniem, kedy a aj čo budem mať. Vtedy mi to bolo smiešne ale splnilo sa to potom mi dokonca pomohla aj s nejakými finančními problémami.
A mojím známi pomohla otehotnieť čo doktori hovorili, že bábo mať nemôžu. Tak ja tomu asi už troška verím🙂

tony128
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bejkidielko
3. jan 2022

@ancik24 a mne nad dlanou vychádza ch ch d a ch ch d aj mojmu mužovi a nad brucjom sa mi točí tak co je to. 😀

msmolenik
4. jan 2022

@nika007963 ja som si dala veštiť u veštice - rendyta@centrum.sk a vždy jej to vyšlo

bejkidielko
5. jan 2022

@msmolenik a ako to funguje prosim ta napisem jej co, co ktormu potrebuje

msmolenik
14. jan 2022

@bejkidielko napísala som jej na mail, vysvetlila som čo chcem a ona mi potom odpísala

mikadooo
14. jan 2022

@nika007963 áno mám tri deti, všetky tri pohlavia aj poradie vyšli. "Veštila" mi kolegyňa v práci, keď som ešte ani nebola tehotná. Smiala som sa tomu, brala som to ako zábavku, ale povedala som jej že si to zapamätám aby som jej mohla dať vedieť keď bude po pôrodoch. Veštila štýlom zlatý prsteň zavesený na zlatej retiazke a držala ruku nad mojím lakťom (tuším nad žilou kde je zápästie? Už si nepamätám toto). Ona sa tiež opierala o lakeť, prsteň bol tesne nad mojou kożou.

bejkidielko
14. jan 2022

@mikadooo ano presne. Vies mne to vyChadzalo pri celej rodine. A teraz ze pipik dako tomu neverime. Neviem prečo 😃 keby mi. Muz povedal never somarina je to a hla bla mozbi by aom to brala inak ale aj on ma taky nazor... A tym ma voac presviedca, ze never doktorovi možno zle videl😃

krandy
14. jan 2022

Ahojte baby. Mne ten prsteň nejak divne ukazuje. Mam uz doma jedneho chlapceka tam ukazuje ze sa kyve zo strany na stranu a pri druhom pokuse sa kyve raz do strany raz do kruhu je to take zmätene ako keby aj mužovi tiež tak isto. Oba pokusy. Nemá s tym niekto skúsenosti? Alebo nemal niekto niečo podobne? Ďakujem 😊

kika52621
14. jan 2022

@samantha223 prosím ta ako s ato robí??? Dá sa zistiť ci budem mat ešte dieťa?

madeline1
14. jan 2022

@mamama11 su to sily a nie dobre...mozno si sa ale zmylila, lebo kruh znamena dievca a kolisanie chlapec

bejkidielko
15. jan 2022

@madeline1 ano posla mna je t0 tiež sila. Nejaká co sa neda vysvetlit... Len ja b aom. Potrebovala vysvetlit peeco aa mi kruti prsten ako šialený aj mne aj mojmu manzelovi a na 3d povedal doktor ze chalan.. Neratala som a tym mal. By ist zo stranu na stranu...

bejkidielko
15. jan 2022

@krandy dvojičky😃🙂

bejkidielko
15. jan 2022

@madeline1 a este cikala som. Do sody dievca, čínsky dievca, Jonášova metóda dievca, chut na sladké neskutočná, sex 5 dni pred ovulaciou, najpomalsie spermie ze au dievcenske... Au to naozaj vsetko kraviny? Ak mam mat chlapca budem. Mat chlapca hlavne aby bol ok... Ale ja to proate necítim... Uz 3 mesiac po. Sone neveim prijať ze chlapec. Poviem mužovi a myslim ze ppvie ze mi sibe ze mozem byt rada ze xhalan a on povie... Ze aj on stále vie ze to bude dievca, nie ze by chcel viac ako. Chlapxa atd ale jednoducho ze os zaciatku vie ze to. Bude baba a vrta. Mi to. V hlave aisto bude az kým porodim.. 🙉🙉🙉

bejkidielko
15. jan 2022

@krandy dvojičky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre