Veštenie z prsteňa ohľadom pohlavia bábätka

nika007963
18. mar 2012

ahojte maminy, mám takú otázočku, čo si myslíte o veštení z prstena??? ked chcete vediet, či budete mat dievčatko alebo chlapčeka. Ak je to chlapček tak sa kíve a ak dievčatko tak robí kruh.. u nás to zatial zakaždým vyšlo...až to nechápem ako je to možné.... máte s tým niekto skúsenosti?? či je to len náhoda? 🙂 mne ukazuje stále len jedno...a to som chcela aspon dve 🙂

simcab
18. mar 2012

@nika007963 asi by som to mala vyskúšať.. ale ťažko povedať, keďže nevieme čo sa v brušku skrýva 😵

cikyta
18. mar 2012

Ja tomu neverím a ani mi nikdy žiadna veštba nevyšla 😉

maryah
18. mar 2012

Ahoj, neviem či je to pravda, či sa dá na to spolahnúť... mne to robili dvaja rozdielni ludia a vyšli mi, že budem mať dvoch chlapcov... zatiaľ čakáme prvého tak uvidíme či sa to podarí alebo nie 🙂

katkav
18. mar 2012

@nika007963 mne to na maleho sedelo, ked bol v brusku, ked si to robim nad dlanou, tak mi vychadza prvy chlapec a potom este dve dievcata, tak casom uvidime 😉

mamama11
26. mar 2012

@nika007963 myslím, že to je vlastne nejaká vnútorná sila, ktorá dokáže pohnúť prsteňom tak, ako to vlastne ty chceš, mne to skúšali viacerí a spätne na deti, ktoré už mám a vraj by štvrtý mal byť syn a potom už nič, až keď mi to skúšal môj otec, ktorý tomu vôbec neveril, tak prsteň celý čas stál, tak som to skúšala ďalej a odsledovala som, že to čo som si priala, robil prsteň, hovorila som si dievča, dievča a kolísal sa, chlapec, chlapec a krúžil takto som to skúšala asi 10 krát po sebe a stále som si hovorila, čo chcem a to robil aj prsteň, keď som povedal, už nič, tak ostal stáť, takže asi takto nejak je to s tým prsteňom 😒

briketa
26. mar 2012

pokial vam za oknami nelietaju draci a bosorky na metlach, tak by som povedala, ze je to silne geneticka a chromozomova zalezitost, nie rozhodnutie carovneho prstena 😀

monhla
26. mar 2012

Mne tak vyšlo 7 chlapcov /kívanie nad rukou/. Keď sa narodil "prvý" dostal meno Natálka 😀 😀 😀

gazovicka
27. mar 2012

mne vysiel chlapec 🙂

marusik
27. mar 2012

somarina, ako povedala briketa - je to genetika, chromozómy a nie prstienok na šnúrke. to by som ani neskúšala, skôr by som sa toho bála, ak by to mala byť nejaká mágia...

brinn
27. mar 2012

Ked som si to robila sama vyslo mi dievcatko, ked mi to robil nad bruskom otec tak mi vysiel chlapec (a tomu vraj predpovede vychadzaju) ...su to skutocne len take babske reci...sanca na uspesnu predpoved je 50 na 50....sme my ale baby zvedave ked nevieme vydrzat 😀 ....nase mamky boli radi, ked im tehotenstvo prebiehalo v poriadku a my by sme najradsej este pred otehotnenim chceli vediet co to bude :D

ancik24
27. mar 2012

Tak aj ja sa pridám so skúsenosťou, ja zatiaľ čo som to robila kamarátkam tak to vyšlo, aj mne vyšiel prvý chlapček a druhé dievčatko, tak chlapček už ma 18 mesiacov a teraz čakáme druhé bábo, ale pohlavie ešte neviem, takže som zvedavá či to vyjde.. A ja to viem tak, že nad dlaňou keď sa kýve zo strany na stranu tak je to chlapec a keď krúži tak to bude dievčatko, ale keď sa to robí nad tehotným bruškom tak je to opačne. Kamarátke som robila nad bruškom a krútil sa a mala chlapca a mne sa nad bruškom kýve, tak uvidíme.. 🙂

tatinka
26. dec 2012

dievcata tie co ste si robili to s prtenom za ako dlho potom sa vam podarilo prve dietatko od doby co ste skusali toto s prstenom?

lili235111
26. dec 2012

nam to vyslo 🙂 mame dievcatko 🙂

tatinka
26. dec 2012

@lili235111 a to s prstenom si skusala este pred otehu alebo uz pocas tehu? ak este pred tym tak o aku dobu od toho ako si to skusala pozerat prstenom si ostala tehotna?

lili235111
26. dec 2012

@tatinka ja som skusala uz ked som bola tehu ...lebo moj lekar mi to povedat nevedel tak som si to skusila ja 😀 a vyslo to 🙂 aj tak nejako od zaciatku som citila ze to bude dievcatko

adri2211
26. dec 2012

mne to tiez robila teta, ked som bola tehu, a najprv ukazovalo chlapceka, a druhykrat dievcatko. mame dcerku

samantha223
26. dec 2012

@nika007963 neverim ale predsa nam vyslo co ukazalo, mam dievca, chlapec, dievca a aj to ukazalo. Kamoska bola pred 4 rokmi na umelom oplodneni a pred tym jej ukazalo chlapca a potom sa to zastavilo. porodila chlapca a odvtedy sa jej nepodarilo 2. otehotniet ani umelym. Takze 🙂 nieco natom moze byt, ale nesmie si to clovek robit sam alebo znamy, mozete byt zaujaty a mozete to ovladat myslou aby daco vyslo.

tatinka
26. dec 2012

@samantha223 ja som si to skusala sama pred par dnami, tiez som bola na umelom ale teda uz par mesiacom do zadu takze viem ze tehu nie som , ale pred par dnami som skusala to s prstenom tak reku ma zaujimalo ze kolko od vtedy co ste si to skusali ze asi o aku dobu sa vam podarilo otehu,,,,ale to sa asi takto neda povedat, to uz som len tak so zvedavosti chcela vediet 🙂 na dalsie umele teraz minimalne rok-dva urcite nepojdeme,,,a potom uvidime, vsetko je v Bozich rukach,,,

samantha223
26. dec 2012

@tatinka otehotnenie alebo cas do otehotnenia neukazuje, iba ukaze kolko deti budete mat a ake budu mat pohlavie. Ukaze to aj malym dievcatkam, ale musi to robit ina osoba. zeny co nemaju deti, zvycajne im to stoji na jednom mieste. Sranda, ale komu som skusala, tomu vyslo. Raz jedna vestica povedala, ze osud nezmenime, on to tak vybavi, aj ked by sme chceli inak, bude ako to ukaze.

tatinka
26. dec 2012

@samantha223 praveze mne ukazalo dve deti, tak preto som sa pytala ze teda ako dlho to moze byt ale ked to ukaze aj malemu dievcatku tak to clovek moze cakat aj dlhsie, ale ja si trpezlivo pockam,,,,ja praveze chem deti aj s priatelom, len si teda musime este pockat,,,,🙂verim ze ich spolu mat budeme, ukazal to aj prsten, ale teda ta moja viera nie je na zaklade prstena ale takeho toho vnutorneho pocitu alebo intuicie🙂,,,budeme trpezlivo cakat...
je tu este podobna tema a a tam tiez zeny pisali vela ze im bolo ukazane este pred otehu a ze sa im to aj splnilo,,,tak verim ze aj ja s priatelo budeme patrit medzi tie pariky...
inak je to docela zaujimave toto ,,,,

samantha223
26. dec 2012

@tatinka ved presne oto ide. ukludnit sa , pride to, mozno skor, ak budete kludna. nestresovat, ak je pravda co hovoria, tak tie deticky mat budete! 🙂 🙂

tatinka
26. dec 2012

@samantha223 a tikaj mi 🙂 ja tomu verim ze to tak bude,,,,a vdaka 🙂 si zlata

samantha223
26. dec 2012

@tatinka skus si nahodit vitamin E, na zenske pohlavne organy, robi zazraky! a hlavne ten klud

tatinka
26. dec 2012

@samantha223 inak az teraz ma trklo ze ty si mi nevykala ale si to mnozne cislo myslela ako mna a priatela🙂 prepac 🙂 mne kym to dojde od noh az do hlavy pri mojej vyske 177 cma blond vlasoch tak to trva chvilu 🙂

tatinka
26. dec 2012

@samantha223 papam uz dake vitaminky aj kyselinu listovu, aj o repe som citala ze vraj je dobra na organizmus tak poskusame prirodnu bazu ,,,,a tys i sid avala aj vestit? ked si pisala o vestici ze hovorila o osude

samantha223
26. dec 2012

@tatinka ja kazdemu vykam, aj mladym babam, mala som obchod a zvykla som vykat aj 15 rocnym

samantha223
26. dec 2012

@tatinka nie raz otom bolo v telke, ze sa tomu nevyhneme ak to ukaze,

tatinka
26. dec 2012

@samantha223 tak mne kludne tikaj🙂, ja uz som 30 rocna zienka takze kludne tikajme 🙂

samantha223
26. dec 2012

@tatinka ok, aj ja uz mam cez 30, takze v pohode. Snad to pride cim skor! Mas aj niejaky ,,lekarsky,, dovod, preco sa Vam nedari?

janinah
26. dec 2012

mne to vyšlo 100% a aj niekoľkým v mojom okolí

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre