Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Vidíte na tejto fotke jedno alebo dve bábätka?

stratenanajdena
28. sep 2015

Ahojte maminy a cakatelky, prosim vas pekne, zda sa to iba mne alebo vidite na obrazku z UZ viac ako jedno babatko? dve fotky vytvorene tesne po sebe a na prvej vidim vpravo v hornom rohu (akoby za ciernou dutinou) babatko spredu (hlavicka a lava rucicka) a hned na druhej zozadu akoby stavce, hlavicku a svetle "ciarky" - nozicky. Totiz cim viac to pozorujem, tym viac neviem na com som. Podla mna sa pocas "fotenia" otocilo lebo aj to prve sa velmi rychlo stale hybalo. Prosim vidi este niekto okrem mna viac ako jedno dietatko ci nie? dakujem za vase nazory, DAKUJEM velmi velmi!
PS to dietatko ( aj ked vidno iba jeho cast) v strede v tej tmavociernej casti je iste a potvrdene doktorom... ;)

anega79
28. sep 2015

Ja tam vidim jedno. Ale co ti povedal lekar je asi hlavne, pochybujem ze by ti povedal jedno a mala by si dve

stratenanajdena
autor
28. sep 2015

@anega79 dakujem. pytam sa len preto lebo ja tam to druhe vidim, ale je tak mimo toho vaku a v uzadi, akoby sa schovavalo za nim. no a boli aj pripady ked nevideli druhe,lebo prve ho prekryvalo a dozvedeli sa to az neskor...

eeffka
28. sep 2015

@stratenanajdena co si sa nespatala 🙂 ja som sa pytala, ze isto len 1? 😀 😀 😀 isto!
fuu som si vydychla

cica120
28. sep 2015

No ale vyzera to tak ale asi by tam boli pri sebe leby boli dve nie?

stratenanajdena
autor
28. sep 2015

no doktor videl to jedno co je v tej ciernej dutine. a ked som prisla domov a prezrela to leporelo co mi vytlacil zbadala som tam hned na prvej spredu dalsie a na druhej fotke akoby sa otocilo a chrbatik so stavcami. tak preto chcem vediet ci som jedina co ho tam vidi... k doktorke idem az o 2 tyzdne zasa...

stratenanajdena
autor
28. sep 2015

@cica120 no ak by boli jednovajecne tak ano. ale ak by boli dvojvajecne a kazde uchytene v inej casti maternice tak... 😉

cica120
28. sep 2015

Nechcem nic zbytocne rozpravat ale ja tam vidim tiez este jedno ale kolkokrat som si aj ja robila nadej a nic takze uvidis ;))) drzim palce 🙂

stratenanajdena
autor
28. sep 2015

dakujem ti a som zvedava este na ostatne nazory mamin co napisu (prosim).
Napadla ma totiz este jedina moznost, zeby to bola fotka v pohybe, zeby to bolo zachytene to iste babatko v dvoch fazach pohybu. Na UZ sa naozaj velmi rychlo hybalo, ukazovali mi to. Ale to ho bolo vidno stale iba v tej ciernej dutinke. Aj ked mne tato verzia moc nesedi, hm... Ina verzia ma nenapada.

cica120
28. sep 2015

Cim viac budes nato mysliet tym to bude horsie ja by som sa nechala prekvapit ;)))

gabyvt
28. sep 2015

@stratenanajdena ja vidím len jedno, snáď ma oči neklamú.

sestricka52
28. sep 2015

Prepac, vidim tam len jedno babo

danielahamar
28. sep 2015

ja vidím na hornej aj to druhé, ale skôr to bude len nejaký "vzduch", na druhej nevidím vôbec

yollanda
28. sep 2015

keby boli dve, dr. to povie

erickatt
28. sep 2015

Kamoskin tak videl dr. jedno. Dlhoo jedno. No a uz maju trojicky 17 rokov

trgypadl
28. sep 2015

@stratenanajdena mozem sa opytat kt.si tyzden??tie foto su velmi zlej kvalty

katka708
28. sep 2015

no ja tam vidím tiež niečo ale skôr si myslím, že ide o našu fantáziu. myslím si že keby to bol dvojvaječný súrodenec, tak by tam aspon trochu bolo vidno ten vak. určite daj o 2 týždne vedieť 🙂

lauricka
28. sep 2015

tomu "druhemu" ale chyba ten vacok, nie?

stratenanajdena
autor
28. sep 2015

@trgypadl UZ bol robeny v 12 tyzdni. mozem nahrat celu fotku, toto je len vyrez. mozno toukaze lepsie. o chvilku to nahram...

trgypadl
28. sep 2015

@stratenanajdena vsak prave,ze ta foto je useknuta a neuplna

mamina2388
28. sep 2015

skus vlozit este raz fotky z ultrazvuku, pretoze takto to aj zle vidno nech si to i zvacsim, ...ale nechcem ta sklamat aky tt tehu to je, lebo ak este len pociatky, moze prist k tomu ak tam aj druhe babo je a je mansie to vacsie ,..moze sa stat ze vacsie ho tzv vstrebe ... ☹ ☹ ☹ , mne sa to stalo ☹ ☹ ☹ a popravde je tam nieco vidiet, no fakt takto neviem, ked sa zapozeram vidim hlavicku ale ???

bocianka123
28. sep 2015

@lauricka tiež ma toto isté napadlo ... ale tak nechajme sa ešte prekvapiť. no ja si idem oči vyočiť , aj tie moje 4 oči čo mám 😀 a tiež len jedno vidím .. som zvedavá na dalšiu foto. prípadne ma napadlo, žeby syndróm "miznúceho" dvojčaťa?

stratenanajdena
autor
28. sep 2015

@lauricka na tej druhej fotke je za tymi bielimi gulickami - stavcami (a nad nimi okruhla hlavicka akoby zozadu) tak uplne napravo je vidno taka cierna farba, akoby bol na kraji tej dutinky...
tak co ja viem, ale fakt sa mi nezda, zeby to bola fotka v pohybe zachytena... ani neviem ci sa to tak da. ak by ano, asi by bezne maminy videli na svojich obrazkoch z UZ viac deticiek...
Mozno je fakt strcene v uzadi a je tam...

trgypadl
28. sep 2015

Tie foto co Ti vytlacil su mozne v inom uhle a priereze

xevulax
28. sep 2015

Ked by si ty videla dve tak tomu ver, ze dr by videl uz urcite dve. Btw takCh pripadov, ze jedno sa schova za druhym je malo. Inak mne dvojky potvrdil v 7tz na prvom uzv. Jednovajky

trgypadl
28. sep 2015

Skus nahodit celu foto

linduska86
28. sep 2015

ja tam nevidim nic 😀

stratenanajdena
autor
28. sep 2015

zial kvalitnejsie to uz asi nebude...
ale su aspon cele.

stratenanajdena
autor
28. sep 2015

na obidvoch fotkach vidim to druhe babatko vpravo hore v rohu akoby (nie v tej dutinke kde je prve!) Za tym druhym babom na druhej foto aj cierne pozadie, akoby to babo bolo na kraji dutinky druhej... ale je mozne ze sa iba mylim. vobec netusim na com som a to cakanie ma iba nici ☹

zuzka_puska
28. sep 2015

daj celu fotku 🙂 a aj pripis, ktory je to tyzden. Ale ako pisali baby vyssie, ak by boli dve, lekar by to videl. Alebo pocul,ze tlcu 2 srdiecka....(teda neviem, v ktorom tyzdni si ) ale Kamaratka je v 7tt a caka dvojicky, jednovajecne, v jednom vaku su obe, a uz to lekar videl aj ked je len v 7tt. Cize neviem, tie foto su vo velmi zlej kvalite, ale ja vidim tiez len jedno babatko 🙂

trgypadl
28. sep 2015

@stratenanajdena
Je tam jedno a druha foto velmi zla kvalita

Tu začni písať odpoveď...

Odošli