Vysadenie antikoncepcie a tehotenstvo

mirka_st
28. jún 2013

Ahojte tehulky,tento týzden som sa dozvedela ze som tehotna. Vobec by ma to ani nenapadlo pretoze sice som v decembri vysadila antikoncepciu ale cyklus mi este sam nenabehol musela som chodit na vyvolavacky a lekarka mi sama povedala ze mam maternicu vraj este taku malu ze to ani nieje mozne este otehotniet. Na zaciatku juna som sa teda rozhodla zmenit zamestnanie, a babo sme si povedali ze teda nebudeme silit a odlozime to o rok. Bola som aj na prehliadke u mojej zenskej aj testy som si robila a vsetko bolo negativne. Tak sme si s partnerom zacali davat pozor. Lenze tento mesiac mi ani po dvoch injekciach agolutinu neprisiel menzes a na lekarskej prehliadke mi zistili ze som v piatom tyzdni. Jasne ze aj tehotenske testy vysli hned s dvoma tlstymi ciarkami. Vobec by ma to nenapadlo lebo bolestive prsia mam od vysadenia tabletiek a nechutenstvo a unavu som pripisovala novej praci. Teraz mam strach ze ma sef vykopne ked mu to poviem lebo som v trojmesacnej skusobnej ale nech to uz dopadne akokolvek hlavne je ze sa vsetci malickemu tesime. Tymto som chcela povedat iba tolko ze nemusite zufat ak aj nemate nabehnuty svoj cyklus, sama lekarka mi povedala ze som musela otehotniet nejako zazracne lebo keby mi to mala ratat od posledneho menzesu tak by som bola uz v desiatom tyzdni, ze sama nechape ako mi tam raplovala moja ovulka. Ale hlavne je ze sa podarilo. Aj ked mozno na tom ma svoju zasluhu aj inofolic a pitie alchemilkoveho caju na litre 😀

broonislava
28. jún 2013

gratulujem k babätku! Mne sa prihodilo podobné, tiež som neverila, že najprv mi môžu vyvolávať injekčne menzes a krátko na to otehotniem, dokonca mi lekár povedal, že mám také mizerné výsledky, akoby som bola už v prechode a zrazu BUM a bola som tehotná! Ale moje vytúžené dievčatko /9 rokov po druhom synovi/ sa narodila, teraz má už vyše dvoch rokov a je to náš najväčší pokladík, milá, ukecaná, totálne babská /pri mojich dvoch synoch som to nezažila/! Tak želám príjemné tehotenstvo!

pipinka3027
28. jún 2013

@mirka_st blahozelaaaam moja a drzm moc a moc palce 🙂 my sa snazime len od maja a ako dlho si brala HAK?

mirka_st
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
schvarzy
29. jún 2013

@mirka_st Hlavne, že bude bábo 🙂 Svadbu si užiješ aj tak 🙂 Ja sa budem vydávať v 21 tt 🙂 A zatiaľ nie je ani moc bruško vidieť🙂 Len je troška problém zo šatami, ale aj to sa dá poriešiť 🙂 Hlavne veľa šťastia prajem 🙂

pipinka3027
29. jún 2013

@mirka_st tak super,tesim sa s tebou,no ja som brala cca 8 mesiacov 🙂 tak mne to trosku potrva,kym sa mi telo zbaví vsetkeho zleho 😀

anjelik2509
29. jún 2013

ja som tiež v decembri vysadila antiku, ale mala som tú mini, keďže som kojila dcérku..A s manželom sme si povedali, že ideme na to a uvidíme 🙂 Ja som chcela otehotnieť v marci a aj sa nám to (3 x klop na drevo) podarilo (v októbri som už nechcela, aby nemali rovnako s dcérou narodky, v novembri som tiež nechcela), tak nám vyšiel ten december 🙂 Prvé dva mesiace sme šli naostro, ale nejak asi mimo plodných dní, keď nič a v marci dá sa povedať na prvý šup...Som bola aj prekvapená, dcérku sme robili niečo cez 5 mesiacov 🙂

mirka_st
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pipinka3027
30. jún 2013

@mirka_st jaaaaj myslela som,ze cca 8 rokov a nie mesiacov 😀 no uvidime,co si priroda pre nas pripravila 😀 dakujem