Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Vysadenie vitamínov v tehu

marlenkaa
3. aug 2012

ahojte, myslíte že ked úplne vysadím vitaminy (Femibion) uškodím bábu? robí mi problém prehltanie tabletiek- hned ma napne a ide všetko von... už som skúšala tabletku rozlomiť- nepomohlo :(

liz_lemon
3. aug 2012

@marlenkaa ved to nemusis vobec brat, ja som v tehotenstve neuzivala nic, babo si vsetko co potrebuje zoberie z tvojho tela

marlenkaa
autor
3. aug 2012

@liz_lemon ďakujem, tiež som si myslela že tým neuškodím, lebo doki mi ich nepredpísal iba odporučil.... a asi ich aj vysadím, ved ich aj tak vždy vy....

alenka600
3. aug 2012

@marlenkaa Pokial mas vyvazenu stravu, tak obzvlast teraz v lete, ked mas cerstveho ovocia a zeleniny dostatok, tak vobec nie je dovod brat vitaminy v tehotenstve.

albireo
3. aug 2012

@marlenkaa bezne vitaminy mozno nebudes potrebovat, ale napr. zelezo a ak nejes mliecne vyrobky aj kalcium ano.

ikke
3. aug 2012

v 13tt uz nepotrebujes extra kyselinu listovu, takze kludne mozes vysadit. co sa v tehotenstve odporuca brat extra je vitamin D (mas vyssiu spotrebu), ale aj bez neho je velka pravdepodobnost, ze prezijes zdrave tehotenstvo a narodi sa ti uplne zdrave babo 😉 zelezo ber iba ak ho budes mat malo v krvi (zisti lekar), sposobuje totiz zapchu.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli