Vyšlo vám pohlavie, ktoré videl lekár na ultrazvuku?

kondelka
23. okt 2014

Ahojte, zaujímala by ma taká maličkosť 🙂 ako je či vám výsledok z ultrazvuku vyšiel aj v skutočnosti. Stalo sa už niekedy, ale tým myslím teraz niekedy, možno rok - dva dozadu max. že lekár na ultrazvuku videl chlapčeka a narodilo sa dievčatko? alebo naopak? alebo vždy to vyšlo? dajte vedieť :D :D

mammaroma
23. okt 2014

Mne to vyšlo. Prvý raz moja lekárka v 20 tt pri morfologickom sone videla aj pohlavie a potom na 3D sone to lekár len potvrdil. Ešte sa pýtal, či chceme vedieť pohlavie dieťatka, ale už sme vedeli 🙂

hajajanka
23. okt 2014

@kondelka Mne to vyslo pri obidvoch detoch. Ale znamej cele tehu tvrdili dievcatko (aj pri obyc. ultrazvuku, aj pri 3D) a narodil sa chlapec 🙂 cc 3 roky dozadu. Takze stat sa moze.

janickacrazy
23. okt 2014

@kondelka Mne to vyšlo podla ultrazvuku, aj pri prvom aj pri druhom tehu. No záleží aj na tom, aký kvalitný má lekár ten prístroj. Tie staršie sú také zrnité, že tam fakt pomaly nič nevidno. Mojej známej takisto tvrdili, že bude chlapec a bolo dievča. Jej manžel bol potom dost sklamaný, lebo velmi túžil po synovi.

natuska87
23. okt 2014

mne to vydalo...Pri dcere, aj synovi...a to bol ultrazvuk este v plienke...

sendy182
23. okt 2014

áno pri oboch vyšlo.....bolo to už dávno 🙂 🙂 🙂 🙂

radlinka
23. okt 2014

slovensky ano... 😀

zuzica219
23. okt 2014

ahoj, záleží na lekárovi a kvalite sona na akom pracujem prvý syn bol ok, bolo mi to jedno, druhé som velmi chcela dievčatko môj lekár mi na sone povedal, že testes nevidí, tešila som sa až v pôrodnici mi povedala doktorka, že to bude chlapec, chudáčik išiel domov v ružovom a mimochodom ten testes mal skoro po kolená 🙂 🙂 🙂 🙂 pri treťom som bola na 4d, kde mi lekár v 20tt jasne ukázal, že to bude dievčatko, ale neverila som kým som ju nevidela.držím palce 🙂

tajka1986
23. okt 2014

Ano vyslo. Ale ja som to nejak citila uz ked som otehotnela ze to je baba🙂

radlinka
23. okt 2014

Moja znama mi rozpravala pribehy, ked prisla cela rodina z ineho mestecka na sono a pytala sa, ci vedia pohlavie. A oni JASNE...SAMOZREJME ...BUDE TO CHLAPEC...UZ SME HO AJ ZAPILI 😀 😀 😀 cele rodina oslavovala a ta moja znama pozera, este raz pozera a hovori : ste si isti ze to bude naozaj chlapec ? a kto vam to povedal ? TAK VSETCI COZEE ...ze AKO TO ? ona hovori...no ja tam vidim dievca 😀 😀 😀 a bolo to aj dievca 🙂

dzurnakovam
23. okt 2014

Aj mne vyslo pohlavie v 20 tt sa to da poveda uz z velkou presnostou 🙂

brumka
23. okt 2014

@kondelka jasne nam vyslo sice pri prvej v tvrdil z e chlapec ale na jeho pristroji a etste sa nechcela ukazat ale v 25t na 3d jasne dievca, a pri druheej aj moj na 2d 2x povedal dievca a na morfo u grochala nam 3x ukazal ze dievca 🙂 takze u nas vyslo

darina1952
23. okt 2014

Mne potvrdili 2x chlapček a mali pravdu 😉
Ale manželova sesternica býva v ČR a tam sa za určenie pohlavia vtedy platilo a tak si zaplatila pri prvom že chce vedieť, Dr. na USG povedal že dievčatko a nakoniec mala chlapčeka 🙂

heni79
23. okt 2014

Áno. V oboch prípadoch.

safranca15
23. okt 2014

Mne v 18tt povedal ze dievca a aj to bolo dievca

sjuzi
23. okt 2014

Áno, vyšlo u oboch.

luciasveckova
23. okt 2014

ano u oboch

kukuku01
23. okt 2014

mne vyslo u prvej dcerky a tretom synovi, ale strednu dcerku neuhadli ☹ mal to byt chlapec a je to dievcatko 🙂)

mistrall
23. okt 2014

v 16tt bolo dievcatko a tak aj ostalo na kazdom sone 🙂 ale mne uz jedna pani vo svadobke povedala, v 10tt ze bude dievca ( viem, ze mala 50perc. sancu uhadnut 😀 ) ale verila som jej 😀

casy30
23. okt 2014

Ano u oboch 🙂

danette
23. okt 2014

ano u obidvoch 😅

ica86
23. okt 2014

Ano vyslo, ale viem o par pripadoch z nie davnej minulosti ze im to nevyslo 😉

sante81
23. okt 2014

@kondelka my sme mali mat holku, kazdy jeden ultrazvuk bol dievčatko, platila som 8e, a narodil sa nam chlapec, potom som doktora zmenila

evittam
23. okt 2014

áno pri obidvoch 🙂

zonjushe
23. okt 2014

@janickacrazy tak ako bohuzial, co si urobil to ma..nechapem takych muzov - sklamanie z dcery..

milotaa
23. okt 2014

@kondelka mne doktor povedal ze pravdepodobne dievcatko a kedze sa nevyjadril s uplnou istotou, priatel ma tlacil, nech mi spravi sono aj pri dalsej navsteve a znova sa pozrie. No scenar rovnaky tak som sa ho pri kazdej navsteve pytala, ci naozaj dievcatko, az potom som tatinkovi dohovorila, ze to nikdy nebude na 100% a nebudem kazdu chvilu otravovat lekara, nech mi robi sono. No a mame krasnu dcerku 🙂

hanka_april
23. okt 2014

mne uz od 12tt povedal, ze dievca a bolo to tak 😎

rea92
23. okt 2014

ja som bola v 15 tt v GENETONE, kde zisťujú pohlavie z krvi.
vyšlo mi, že porodím chlapčeka. ked som bola u svojho gynekologa na utz v 20 tt tak som sa ho pýtala na pohlavie a jasne bolo vidno, že je to chlapček.
rovnako tak na dalších ultrazvukoch v 25 tt a v 31 tt bolo krásne vidieť pipíka aj guľky, takže o chlapcovi nebolo v našom prípade pochýb ani raz.
avšak nie vždy je bábätko dobre otočené aby bolo možné na 100 % určiť pohlavie takže preto občas tie mýľky 😀

matulinuska
23. okt 2014

Pri prvej dcere nam pohlavie povedali prvy krat az v 21tt na 3D ultrazvuku a to vyslo. Teraz pri druhej su lekarka trufla nam povedat uz v 14tt a uz nam to potvrdili dalsie 3 razy. Za 3 tyzdne sa dozvieme ci mali pravdu 🙂

lucka1987
23. okt 2014

jasnee vyšlo.. povedali mi to v 37 tt. a o 3 tyzdne sa mi narodilo moje drobátko 😉

lucianakoniku
23. okt 2014

@kondelka nevyslo 🙂 je to cca 2 roky dozadu, ked mi moj gynekolog povedal ze cakame dievcatko. 2 mesiace pred porodom som ale mala problemy a ked mi v nemocnici robili sono, lekarka sa ma opytala ci vieme co cakame. a ja ze jasne, dievcatko, na co ona dvihla obocie, pozrela na mna ako by som padla z mesiaca a hovori, ze no to teda bude zaujimave dievcatko s gulkami :D tak sme sa pobavili. moj gynekolog menil v case mojho tehotenstva ultrazvuk, takze asi to na tom starom poriadne nevidel a na novom sa este asi poriadne nenaucil robit, inac si to neviem vysvetlit. takze moj zaver je, ze zalezi jednak na kvalite sona a potom aj na lekarovi, ci vie spravne interpretovat co vidi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre