Zeler v tehotenstve

10. okt 2021

Ahojte baby :( zabudla som sa a zjedla som dosť zeleru :( som tehotna v 5tt :( čo mám robiť? Bojím sa a som vystrašená

zitaje
10. okt 2021

Z čoho si vystrašená? Si alergická na zeler? Nepredpokladám... Ja nevidím dôvod na paniku.

asia83
10. okt 2021

🤦‍♀️

pribinak
10. okt 2021

Predpokladám že si nezjedla 10 kíl, takze zbytočná dráma

malinoismum
10. okt 2021

Ja nechápem akosi tieto témy v poslednej dobe…
už fakt čakám že sa niektorá spýta, že kolko X má filtrovať vodu pred vypitím, lebo je tehotná…
a to som tehotná tiež 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

fineta
10. okt 2021

A čo akože? Zeler je otrava? Zbytočná panika. Nech Ti padne na úžitok a na krv sa Ti premení.😁

A jedna rada - skus sa uvoľniť, užívať si tehotenstvo, príliš sa nepozorovat lebo do pôrodu budeš takýmto štýlom psychicky hotová. 🤗

klarissa25
10. okt 2021

@malinoismum ja mam pocit ze to sa tu pýta stále jedna a ta istá osoba..

malinoismum
10. okt 2021

@fineta a ideálne zavrieť sa do izolovanej, tapacirovanej cely 👍🏼😅 bez internetu podotykam 😅🙈

malinoismum
10. okt 2021

@klarissa25 … juj moja 🙂 kiežby, ale vies, že toho “materiálu” je tu požehnane 😅😅🤦🏻‍♀️🙏🏽

klarissa25
10. okt 2021

@malinoismum to máš pravdu...

fineta
10. okt 2021

@malinoismum normálne sa nestíham čudovať, aké problémy si ľudia dokážu z ničoho vyrobiť. 🤦‍♀️

autor
10. okt 2021

Zeler sa nesmie v prvom trimestri

malinoismum
10. okt 2021

Prosím ta čo sa všetko nesmie a sme tu všetky aj s deťmi zdravé a živé. Moc necitaj, lebo skôr sa zblaznis na “tlačovú chybu”. Uzivaj si tehotenstvo a moc NERIEŠ 💗💋

autor
10. okt 2021

@malinoismum Dakujem ❤️

malinoismum
10. okt 2021

❤️ a pamataj si že všetko s rozumom a mierou je vždy ok ❤️👍🏼 drz sa 💗

fineta
10. okt 2021

Juuj, čo všetko sa nesmie a práve naopak odporúča sa... A nie všetci to zďaleka dodržiavajú. Zo zeleru naozaj netreba robiť drámu. Zjedla, zjedla... A co teraz? No nič. Nabudúce sa mu vyhnes, keď si presvedčená o jeho nežiaducich účinkoch. 😊

autor
10. okt 2021

@fineta Dakujem veľmi. Keď som čítala čo môže spôsobiť tak som sa preľakla

fineta
10. okt 2021

Len to nie. Žiadny stres a panika, hlavne pohoda, kľud. 😘 Príjemné tehulovanie, och, najkrajšie spomienky. 🤗

autor
10. okt 2021

@fineta Dakujem veľmi pekne, si zlata 🙂 🌸

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diewcatqoo
10. okt 2021

Preco sa zeler nesmie? To pocujem prvykrat 😳
Ja som v tehotenstve milovala jest zelerovu vnat. Samozrejme, nie na kila, ale chutilo mi. Aj cierne korenie som chrumala po gulickach namiesto chrumiek. Jedine, co som nejedla, bolo surove maso (raz som aj plakala kvoli tomu, ze som si nemohla dat sushi), surove vajicka a nepasterizovane syry.
Si tehotna, nie chora. Pouzivaj trochu sedliacky rozum a neriad sa slepo vsetkym, co vidis na internete. Ak si nezjedla par kil zeleru, tak ti to nema ako ublizit. Skor ti ublizi stres ako trochu zeleru (pokial na ten zeler nie si alergicka).

autor
10. okt 2021

@viestta
@diewcatqoo
Dakujem dievcence 🌷

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre