Žiadne nevoľnosti v tehotenstve - kamarátky sa čudujú

27. sep 2023

Baby poraďte. V okolí mám veľa kamošiek, čo už boli tehotné a skutočne každej bolo zle. Ja som v 9. týždni, mne nebýva že absolútne zle. Len bolesť prsníkov a strašná zápcha. Inak nič, neviem že som tehotná. Dve kamošky včera začali predomnou debatu, že jednej sestra nemala nevoľnosti a potratila. Ja som po samovoľnom potrate v januári, taktiež žiadne nevoľnosti. Bolo vám každej zle? Snažím sa nepočúvať takéto negatívne veci, ale oni o tom rapotali pol hodinu, potom som sa vyhovorila že musím ísť domov, taká som bola z tých rečí 🙄

marcellka32
27. sep 2023

Nie nebolo mi vôbec zle, nikdy som nevracala, ani iné problémy...nemusíš na ne reagovať, nie každý má tehotenské nevoľnosti

petronellla87
27. sep 2023

Ak myslis ze zle od zaludka a grcacky to som nemala... Iba presne ako pises zapchu, bolest prs a neskor unavu...ale strasnu🤣

dixitka
27. sep 2023

Kamošky vymeň 🙈 rozprávať pred tehotnou takéto veci, wtf. Samozrejme, že nie každá má nevoľnosti. A aj tá istá žena môže pri jednom tehotenstve mať a pri druhom nie. Takže fakt nerieš a buď rada, že ti nie je zle 🙂

ivkav5
27. sep 2023

Podľa mňa ti len závidia, že nemáš žiadne nevoľnosti🙏🤣 netráp sa tým, nie je to určite tak 🙂 Je to vždy veeľmi individuálne…som 8tt a tiež mám strašnu zápchu🙈 som z toho dosť na nervy

dixitka
27. sep 2023

Ešte som schválne pozrela štatistiky a nevoľnosťami trpí približne 70 % tehotných - čo znamená, že 30 % tehotných nevoľnosti nemá ;)

anjelicek26
27. sep 2023

Tak bolia ta prsia a mas zapchu, takze "bez priznakov tehotna" tiez nie si... len ma kazdy tie priznaky ine...bud rada, ze negrcas... ja zacinam 14.tyzden a konecne je to trocha lepsie.

danielittar
27. sep 2023

Mne tiež nebývalo zle, dokopy som vracala možno 10x. Prsia boleli strašne, únava v prvom trimestri a aj teraz ku koncu tretieho.

sissy27
27. sep 2023

Mne nebolo nic cele tehotenstvo, ani len prsia ma neboleli, ani traviace tazkosti, ani divne chute.

nikiki29
27. sep 2023

Ja som v prvom tehotenstve nemala absolútne žiadne príznaky až do pôrodu. Ani nevoľnosti, prsia, tráviace nič, ani poslíčkov…

diewcatqoo
27. sep 2023

Nema kazda nevolnosti. V prvom som nezvracala ani raz, ani mi nebolo zle a vsetko ok. V druhom mi bolo zle aj z cistej vody a nakoniec to skoncilo potratom. A mam kopec kamosiek, ktorym keby nerastlo brusko a nemeskal menzes, tak ani nevedia, ze su tehotne. Nechapem, co su to za kamosky, ze ta strasia takymito blbostami 🙄

cookie29
27. sep 2023

Kazde tehotenstvo je ine, dokonca aj u tej istej zeny. Kamosky nepocuvaj, to je asi takze ako sikana na vojne u chalanov kedysi, co najviac nahnat strach, nevidim zmysel.

viestta
27. sep 2023

Nevolnosti nie su povinna sucast tehotenstva. Kamosky su prinajmensom netaktne ked toto riesia pred tebou. A prinajmensom maju skreslene predstavy o tom co je a co nie je "normalne".

la_dolce_vita
27. sep 2023

Nebolo mi vobec nic, ziadne nevoľnosti, naopak mi chutilo 🙂. A zdrave 2 donosene deti, ziadny potrat.

drahomirrra
27. sep 2023

Neboj sa. Nemala som jedinú nevoľnosť, žiadny problém, keby mi nemeškala menštruácia, ja ani neviem, že som tehotná. Syn sa narodil zdravý, krásny, všetko v poriadku. Ja som zas oči pretáčala, keď ženy okolo mňa len funeli, aké mali nevoľnosti a predbiehali sa v tom, ktorá grcala viac, úplne trápne.

beata_k
27. sep 2023

Och sa mi noz vo vrecku otvara z takych reci. 2x tehotna a negrcala som ani raz. Tiez som sa napocuvala, ze to isto skonci potratom. By som ich palicou bila 🤬

zuzanaete
27. sep 2023

2 tehotenstva, 0 grcani. Deti su OK. Zato kolegyna to odgrcala aj za mna. Kazde telo/tehotenstvo je ine.

hederamonstera
27. sep 2023

Prosim ta, kazde telo je ine. A hlavne si len 9tt, vsetko sa este moze zmenit

h2
27. sep 2023

Nebolo mi zle, nebolo mi nič a v 9 týždni tehotenstva som ešte ani nevedela, že som tehotná. 🙃

denisah6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
chaerin
27. sep 2023

Taktiež mi nebolo vôbec zle, bola som iba strašne unavená a teraz mám 6 dní do TP 😉

eternity24
27. sep 2023

Mne tiež nebolo zle, ale zápchu ako ty som mala tiež a tiež závraty.

drahomirrra
27. sep 2023

@diewcatqoo No co za kamosky, prd a nie kamosky, zavidia jej aj to, ze negrca jak ony.

maryetta
27. sep 2023

Jasne že to nie je pravidlo. Niektora ma nevolnosti. Niektora vobec. Niektora ma problem s tlakom dalsia nie. Vsetko je velmi individualne.

andrejka1974
27. sep 2023

Mne bolo zle len pri dievčatách pri chalanoch mi nebolo zle vobec

alickapusinka
27. sep 2023

Ani mne nebolo zlé. Raduj sa že nemusíš objímať záchodovú misu každý deň.

majla87
27. sep 2023

Pri prvom mi tiez vobec nic nebolo, ja som sa az do 22tt citila ako netehotna 😀

ivangeline
27. sep 2023

Ani mne velmi nebolo a nie je...Nie pri kazdom babe bolo. Je to individualne. 🙂

miselka007
27. sep 2023

Upokojim ta 😊 ani mne nebolo vobec zle celeee tehotenstvo. Keby mi nerastlo brucho tak ani neviem ze som tehotna 😅 a dakujem bohu za to ze som nemusela objimat zachod. Jedinu zmenu co som na sebe mala bola ta ze mi hrooozne smrdelo maso a ryby (a to sme rybari 😁). Inak vsetko bolo v naprostom poriadku 😊 takze sa tes z babatka a taketo reci ignoruj. Drzim ti palce 😊

siska53
27. sep 2023

Pri synovi ma 2 dni napinalo, inak nic..

autor
27. sep 2023

@anjelicek26 tak bez príznakov, že mi je zle.A ja sa nesťažujem, ja som spokojná 🙂 Len som chcela vedieť skúsenosti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre