Zjedla som splesnivelý syr

leria
2. mar 2014

Som na nervy, mali sme na večeru špagety a môj muž nastruhal na nich syr. Neskôr som si v chladničke všimla, ze z opačnej strany je na syre pleseň. On si to chudák nevšimol, som ho riadne zdrbala. Teraz mam strach aby sa babu niečo nestalo. Vôbec nic som necítila, ani som si ho nedala veľa. Neviem co mam robiť, som zúfalá.

cicimon
2. mar 2014

@leria nic, z kuska takeho syra sa nikomu nic nestane

ammellia
2. mar 2014

Ukludni sa, viac babu uskodis stresom ako trochou penicilinu ;)

33kacora33
2. mar 2014

podla mna sa nič hrozne nestalo 🙂 ja som pocas tehu plasnive syry jedla uplne normalne... sidse s original plesnou ako napr hermelin 🙂

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
paskolinka
2. mar 2014

@leria z tohto si zúfalá? Čo budeš robiť ak sa naozaj nieco stane? Nič v zlom, ale toto je fakt skôr smiešne ako vazne...

sissy27
2. mar 2014

@leria a čo by si chcela robiť? 😀 odvčera si to dávno strávila, tak buď budeš normálne fungovať ďalej, alebo až do pôrodu si striedavo trieskať hlavu o stenu a plakať do vankúša...zjedla si kúsok syra s penicilínom, nie arzén, podľa mňa sa ti za tehotenstvo podarilo zjesť / vypiť / vdýchnuť / absorbovať oveľa viac škodlivejších vecí... aha, už viem čo máš robiť - ísť sa ospravedlniť mužovi, že si ho riadne zdrbala, pokiaľ sa teda nepriznal k pokusu o likvidáciu tvojej osoby...

ikika
2. mar 2014

@leria urcite nezufaj, to sa stane, nebolo to naschval... 😔
Neboj sa... chapem Ta, ako sa citis, ja by som tiez asi bola z toho na "vetvy"... ak sa bojis, skus zajtra zavolat ku gynekologicke, co sa stalo, nech Ti prip. vezme krv... 😉

euka210
2. mar 2014

nemusis stresovat, nic hrozne sa nestalo. Ja som podobne v tehu zjedla naplesnety chlieb, ale som si pozistovala, ze clovek toho zje pocas zivota plno a aj plesne a take mini mnozstvo nevadi...ani v tehu. Si po 3m, placenta uz funguje na filtraciu.

brisilda
2. mar 2014

nic si z toho nerob ...v restavracii nevieme co jeme a sme tu 🙂

nativanativa
2. mar 2014

Nemaj boja,penicilin ešte nikomu neuškodil

megika1
2. mar 2014

nezjedla si kilo syra,neboj sa 🙂

ivushqa
2. mar 2014

Mna napadlo len : "jdi do Pelhrimova, prohlidni si krematorium at vis, do ceho jdes" 😝

sendy182
2. mar 2014

@leria neboj ak ti je z toho ťažko tak si urob bylinkový čajík najlepšie medovku.....ten ťa ukľudní.......ak ti je ťažko na žalúdku že čo si to zjedla 😠 😠 😠 😠 ...........daj si minerálku fatru,magnéziovku .......... 😉 a pod........hlavne nemaj zlé myšlienky na manžela určite to neurobil schválne 😉 😉 😉 😉

leria
autor
3. mar 2014

ďakujem baby ste ma ukludnili 🙂 ja viem, ze som smiešna 🙂 ... no jednoducho, aj ked mnohé ine veci si nepripúšťam a snaźim sa tehotenstvo si užiť, tak som trosku spanikarila....navyše ma pred chvíľou fajne prehnalo,tak dufam, ze to bude o.k....som po troch potratoch a je to moje prvé vytúžené dieta po rokoch, preto ma to trosku rozhodilo......viem, ze mnohé veci žiadna z nas neovplyvnime a z tých "super" potravín, ktore na sk predávajú pojeme aj bez viditeľnosti väčšie svinstva....na muža, svojho inseminatora 😀 som sa hnevala možno 3 minútky, no sem tam nejaky zdrbík treba aby nevyšiel z cviku 😀 ďakujem a prajem pekný dník 🙂

m_ij_ka
3. mar 2014

@leria ukľudni sa, bábu sa nič nemôže stať a ani tebe, troška penicilínu nikomu neuškodí 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre