Zmiešané pocity v 14. týždni tehotenstva😕

katarinakacka1993
23. jan 2020

Dobre ranko..... dievcata vy ktore ste tehotne alebo boli v 14tt. Mali ste tiez take zmiesane pocity co sa tyka tehotenstva?niekedy sa vobec necitim ako tehotna a pride na mna take ze ci je vsetko tak ako ma😐 viem ze to je asi aj skoro nato aby som babetko aspon obcas trosicku citila citala som ze aj tie zeny co boli prvy krat tehotne citili sem tam aj takto skoro😊ale asi som len nedockava a niekedy neviem co si o tom mysliet.

dassena
23. jan 2020

@katarinakacka1993 ved chodis na pravidelne kontroly, nie? ak ano, tak nemaj ziadne obavy! treba byt len trpezliva. kazda zena preziva tehotenstvo uplna inak

katarinakacka1993
autor
23. jan 2020

@dassena ano samozrejme chodim☺len teraz mam az o 3tyzdne kontrolu

dassena
23. jan 2020

@katarinakacka1993 ked bolo na poslednej vsetko v poriadku, tak nepanikar. zbytocne si robis len zle stresom a pre babatko to tiez nie je dobre!

adeladulova
23. jan 2020

Nebooj sa ty nic ☺ tvoje pocity som mala aj ja, a dnes mam 3m synčeka❤ všetko dobre dopadne a budes si babo stiskat. Ja som pohyby zacala citit v 20tt, mala som placentu vpredu, vtedy su pohyby trochu tlmené. Na začiatku to bolo mile, rozkosne az som od stastia slzy ronila ☺ no ku koncu uz to bolo viac ako len sranda, už som chcela aby to prestalo 😆 uzivaj si zatiaľ, kym ta nic nevykopava zvnútra ☺ a neboj, kym nemas krvacanie, spinenie alebo nolesti, bábätko je urcite v uplnom poriadku, je v tebe a ty mu davas vsetko co potrebuje ❤❤

katarinakacka1993
autor
23. jan 2020

@adeladulova dakujem pekne😊nic z toho zleho nemam nastastie len niekedy ma obavy ovladnu ale asi to je normalne☺ale kazdopadne sa tesim nato az ho ucitim....a gratulujem k babetku☺

juliet86
23. jan 2020

nooo. ja vzy ked zabudnem ze som tehu tak si chytim prsia a mna bolia bradavky furt. tak podla toho viem. dalej. existuju tabulky online kde si vies kuknut riziko potratu v danom tyzdni. . . v tychto tyzdnov je to okolo 1 percento. cize aj to ma ukludnovalo. dufat ze nebudem v tom jednom percente. a mam doma aj hand held doppler test ze vies pocuvat srdiecko. cize tak. ono. pokial nekrvacas nemas krce vysoke teoloty neberies tazke lieky nemala si nehodu a pod na 99.7 percenta je ok ;) a vysielaj k nemu ze mu veris ze mu doverujes a ze je ok

ericka_123
23. jan 2020

@katarinakacka1993 neboj, keby niečo nebolo v poriadku cítila by si to, krvácala by si, ale my nastávajúce maminy to vieme vycítiť aj bez toho. Ja som cítila, že niečo nie je v poriadku a žiaľ na druhý deň mi lekárka potvrdila, že srdiečko prestalo byť. 😥 Treba myslieť pozitívne a ver, že všetko bude ok. Ja keď som druhýkrát otehotnela som sa veľmi bála, ale ostala som pozitívne naladená, dokonca som špinila, ale bábätko to dalo a hold dnes som v 32tt. Neboj, všetko dobre dopadne len žiaden stres a pozitívne myslieť! 😊 Si ešte v nízkom týždni pohyby ešte cítiť nemôžeš hlavne ako prvorodička. Niektoré ženy si pohyby zamieňajú s plynmi v črevách.

linki90
23. jan 2020

@katarinakacka1993 ahoj ja som tiez v 14 tyzdni prvorodicka a tiez su dni ze vobec nemyslim ze som tehotna a ja mam dost velky strach lebo raz som uz potratila a teraz mam rizikove tehotenstvo takze obavy mam stale ci je vsetko s babom ok a na poradnu idem az 14 februara tak si predstav tak dlho cakat 😃 ale poradim ti len ostat v klude a velmi sa nenamahat nestresovat ak budes chciet pokecat kludne napis 🙂

opuska
23. jan 2020

aaale nic si z toho nerob. ked zacne brusko poriadne rast tak potom uz nebudes mat ziadne pochybnosti 🙂

maruski99
23. jan 2020

@katarinakacka1993 ako napísala Adela, niekedy je lepšie, keď ti pohyby bábätka začnú neskôr, lebo potom ku koncu tehotenstva toho budeš mať aj dosť. takže neboj, všetko bude v poriadku.

domcci72
23. jan 2020

je to si myslim, ze v poriadku, ono ci skor alebo neskor sa podla mna prejavy prejavia naplno a potom ti tieto stavy budu aj chybat 🙂

katarinakacka1993
autor
23. jan 2020

@domcci72 dakujem velmi pekne dievcata za podporu☺

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre