Znamená vypuklý pupok, že sa mi narodí chlapec?

Ahojte baby..chcem sa spýtať či platí ze pri vypuklom pupku sa narodi chlapec a naopak pri normálnom dievča..pocula som to od jedného človeka tak chcem vedieť co je na tom pravdy 😃..
marikago
9. okt 2013
Ja mam dve dievcatka a jedneho chlapceka,..som 3 tyzdne po porode dievcatka a trcal mi pupok von tak isto ako aj pri prvych drobcoch takze podla mna na tom pravdy nic nieje a aj ten tvar brucha my sme nevedeli co bude teraz tretie a vsetci ze mam tvar brucha na chlapca
myzma
9. okt 2013
ja som to mala opacne, normalny pupok - chlapec, vypukly - dievca.. su to len povedacky 😃 😃 😃
marylis
9. okt 2013
ja som mala pupok dnu a mam chlapca 🙂
janie80
9. okt 2013
Tiez som mala pupok dnu a mam synceka 🙂
henikav
9. okt 2013
nie, forma bruska a vypukly pupok zavisi len od polohy dietatka, od toho ako a kam tlaci nie od pohlavia
kacatko
9. okt 2013
Ja mám troch chalanov a ani raz som pupok nemala vypuklý 😉
kubkatka
9. okt 2013
ani ja som nemala vypuklý pupok a mám chlapca 🙂
daanuska
9. okt 2013
nie 😃 ja mam dievcatko 😃
lenka110611
9. okt 2013
dobrá blbosť som sa pobavila 🙂 ja som mala vypuklý pupok a mám babu a sestra mala vypuklý pupok tiež a má chlapca... takže??
maminag
9. okt 2013
ja som mala dvakrát pupok dnu a boli to chlapci, švagrinká mala vypuklý pupok a tiež je to chlapček 🙂
zdenka270921
9. okt 2013
Ja som mala trochu vypukly a mam dievcatko 🙂
mamina2208
9. okt 2013
to je blbosť riadna pohlavie dieťatka s tým nič nemá spoločné
zuj
9. okt 2013
Nie, mam 2 dievcata, pri prvej som nemala vypukly, pri druhej dcere bol dost, vraj viacrodicky maju vypuklejsi🙂
carmella
9. okt 2013
ja som nemala pri synovi vypukly pupok .. to su povery a niekedy sa to podari ale ide len o nahodu 🙂
mishka0508
9. okt 2013
Netrcal mi vobec a mam chlapceka 🙂
cherry1981
9. okt 2013
nie 😃
mirip
9. okt 2013
niekedy mám pri čítaní takýchto otázok pocit akoby sem písali vymetené puberťáčky a nie dospelé ženy, ktoré chcú byť ale čoskoro budú matkami................neižeby si sa tešila že budeš mamou čo sa veľa ženám podarí až po mnohých útrapách ale zaoperáš sa takými to volovinami, :-x buď rada že si tehotná, že budeš mať dieťa a teš sa naň, je šumafuk či to bude chlapec alebo dievča, len nech je zdravé
dadka232
9. okt 2013
nie 😃
nanulik
9. okt 2013
nie 🙂
skolara
9. okt 2013
Nie
janicka11
10. okt 2013
je to blbost,mam dve baby a pri prvej som mala pupok von pri druhej nie.
mazula
10. okt 2013
Urcite nie😃
ruthke
10. okt 2013
Pravdy je na tom asi tolko ako na tom, ze ked mas palenie zahy narodi sa ti vlasate babatko 🙂
(Pupok som mala vypukly a zaha ma nikdy nepalila, a baba ako hrom s ciernou hrivou).
stanislavao
10. okt 2013
vobec nic to neznamena. to su take hlupe babske poveracky na ktorych neni ani zrnko pravky. ked pojdete na sono, tak tam sa opytajte, ci to bude chlapec, ci dievca.
monyccka
10. okt 2013
A to akoze tym prirodzenim tlaci zvnutra ten pupok von, ci preco prave chlapec ho ma vypucit? Ved je to blbost uz od pohladu......
lulu_lu
10. okt 2013
Nie, nie je to pravda, pupok niektorym von vyskoci, a niektorym nie.... Mne pomaly zacina vyskakovat a bude to babika 🙂
anda2
10. okt 2013
nie, mám dvoch chlapcov, pri prvom brucho špicate, pri druhom gulaté a pupok von
kacena_1
10. okt 2013
mamicky, dnes mi povedal doktor ze vyzera ze bude chlapcek,ale sam si asi nebol velmi istý, je este sanca ze bude dievcatko?mate s tým skusenosť, ze vam ine tvrdili pocas tehotenstva a skutočnosť bola iná?
kessy11
10. okt 2013
nie, ja som mala vypuklý pri oboch a prvý bol chlapec, druhá baba 🙂
@kacena_1 noooo pri druhom tehu od 12tt do 18tt chlapec a od 18tt jasná baba 😃 😃 😃 a bola to baba 😉
koniarova
10. okt 2013
Mať tak tvoje starosti. :-N :-N :-N :-p :-p

Začni písať odpoveď...

Odošli