• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

10. mája 2017 
ja som pribrala 10 kg, po porode hned dole 6kg, a do mesiaca povodna váha, a teraz -4kg oproti tomu čo bolo pred tehu
12. jan 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uuufff ja jsem pribrala 16 :pensive: , ted uz vaha stoji, mno nevim za jak dlouho to dam dolu, ale musim :angry: .Sama jsem zvedava kolik necham primo v porodnici :confused: :wink: ...
12. jan 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to fakt hodne individualni, ja nabrala v prvnim tehu skoro 20kg a do 3-4m jsem byla na puvodni vaze, dokonce bych rekla, ze na cm to bylo i mene, byly mi volne kalhoty, ktere jsem nosila pred tehu. A to nejsem zadny strizlik, takze ne ze bych dohanela nejakou vahu, do porodnice jsem jela s 93kg! A v tehu jsem se nijak neprecpavala, jedla jsem uplne normalne (sem tam nejake chute, to jo), zadne ladovani se od rana do vecera. Proste kazdy holt reaguje jinak :slight_smile:
12. jan 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sussanah Vsak ani ja se naladuju, takze mam ciste svedomi aspon v tom :slight_smile: , telo si proste rekne, me spis zajima jak se zas ta kuze muze smrsknout zpatky :confused: ...
12. jan 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macicka84 no slo to pomalu, ale slo. Ani nemam nakonec moc strie, jak se zhubly ty kg, tak se strie ztratily. Ale rozhodne doporucuju po porodu stahovaci kalhotky na bricho a po 6-ti nedeli cvicit, cvicit a cvicit! :wink:
12. jan 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macicka84 jo a v porodnici jsem nechala urcite dobrych 10kg (z toho 3,5 jsem si vezla domu :slight_smile: ) a dalsich 5kg bylo pryc po 6-ti nedeli. Poslednich 5 bylo nejtezsich, ale nakonec se i ty ztratily :slight_smile:
12. jan 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sussanah No skvele jsi mi vratila optimismus do zil, kalhotky mam jiz pripravene a na cviceni se vylozene klepu :wink: ...
12. jan 2011 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macicka84 tak s timhle elanem se vubec netrap, to ty kila pujdou dolu sama :slight_smile: Takze si ted jeste uzivej, ze se nemusis trapit, v sestinedeli se taky urcite neomezuj v jidle (mam na mysi nejake diety apod), at jsi psychicky v pohode a mas dost mlika a po 6-ti nedeli muzes zacit cvicit vic. Nam ukazovali nejake jednoduche cviky v porodnici na cviceni i v 6tinedeli, tak se kdyz tak poptej :slight_smile:
12. jan 2011 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já jsem v 18tt a mám 8 kg nahoře :frowning2: ale na začátku jsem vůbec nezvracela a navíc jsem měla problémy, tka jsem úplně omezila všechne sport a aktivitu a musela jsem jíst častěj,jinak jsem omdlívala......takže prvních 5 kg jsem měla během prvního měsíce ....no a ty další přes vánoce.....a to ani pupík není skoro ještě vidět, ale zadek mám příšernej....tak doufám, že to pak nějak shodím, už se fakt těším na pravidelný sportování
12. jan 2011 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neřešte ty kg holky , pokud víte, že se nepřejídáte, tak to stejně neovlivníte... Já při prvním nabrala 15kg a při duhém 3,5 (hlídala jsem tehdy stravu kvůli těhu cukrovce, ale NIKDY jsem nehladověla!!!) Můžete některé potraviny vyměnit za jiné, zdravější a méně kalorické, přidat na procházkách.... ale i tak to můžete nabírat vodu a s tím neuděláte asi nic moc!!! pokud to není nějaký extrém, za stres to nestojí!!!!
A jak řešítě ty strie... Já při 1. porodu neměla na břiše ani jednu a na konci šestinedělí plné břicho... mazala jsem, měla vhodné prádlo a stejně si to ta příroda prosadila... Ale když nic horšího....
Přeju zdravá miminka :wink:
12. jan 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, já jsem ve 27. týdnu a přibrala jsem zatím necelých 6 kilo.
16. jan 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@acimedaca ahoj .tak ja som n tom podobne.16 tyzden a + 8kg :frowning2: a teraz cez sviatky som dost nabrala.mala som hrozne migreny skoro 2 tyzdne v kuse,a to som bola uplne odstavena.takze aktivita veskera zadna :unamused: doktor ma samozrejme za to nepochvalil...povedala som si ze vecer uz ziadne pecivo a zacnem chodit plavat :wink: snad to troch pomoze...
16. jan 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zatiaľ +5kg
16. jan 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem vas potesit....pri prvych dvoch +30kg a teraz som v siedmom a uz mam +30kg, takze na akom cisle skoncim som fakt zvedava :unamused: asi sa ziadna tak netesi na porod ako ja :grinning: ale nastastie to potom aj zo mna ide dole
asi sa to neda ovplyvnit, ani sa extra neprejedam
17. jan 2011 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky :slight_smile:
tak já hlásím k 25t. 6 kg nahoře :slight_smile: u prvního jsem měla v tuto dobu už 12 kg :grinning:
17. jan 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak po pravdě,, při v prvním těhu jsem to dost přeháněla s jídlem :slight_smile: a hlavně se sladkým, teď už se tak sladkým necpu :grinning: no uvidíme na kolik se to nakonec vyšplhá :slight_smile: u prvního jsem teda měla 23 kgnavíc :grinning:
17. jan 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak já slavím první úspěch. V 17 tt mám konečně 1,5 kg nahoře, ale já nebyla žádná anorektička před otěhotněním 63kg/175cm, takže asi v pohodě. Mám pocit, že ty dvě kila mi narostla hlavně na prdeli :grinning:.

Jinak vím o jedné paní, co u prvního mimi do 36 tt přibrala 6 kg a mimi v pohodě a to je ta paní faaaaaaaaaakt hubeňour. Takže asi tak, pevně doufám, že zbytečná kila nebudou, v jídle se neomezuju, ale ani se nepřežírám, jím jako před otěhotněním.
17. jan 2011 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anysek85 moje sestřenka u druhýho nabrala jen 8kg, ona teda je a byla vždy hubeňoučká pěkně ale narodilo se jí 4 kilové dítě :grinning:
17. jan 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anysek85 jinak míry máš super :slight_smile: já měla 173 a 59 kg :slight_smile: před otěhotněním :slight_smile: jinak 5 kg mi zůstalo z prvního těhu
17. jan 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,já v 16 týdnu jsem nic nepřibrala,ješte k tomu jsme o 2 kila zhubla....nerozumím tomu a podle kalhot cejtím,jak pribírám na obvodu břicha,stehen a zadku.... :confounded: :confounded: :confounded:
17. jan 2011 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéé zapomněla jsme dopsat,že jsem ani v 1 trimestru nezvracela.... :wink: :wink:
17. jan 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tasmailla1 nevadí, začneš přibírat později :slight_smile: hlavně , že se mimču daří :wink:
18. jan 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, já taky patřím do kategorie překvapených, kolik už narostly.. ve 30.tt +13kg. Ideálních max. +16 je asi v nedohlednu, protože ke konci mimčo prý teprve nabyde. Ale přitom těhu džíny, co jsem si koupila ve 4. měsíci jsou mi přes stehna a zadek pořád stejně, nerozumím těm kilům, kde jsou. Pupek mám teda luxusní, to jo, tipujou mě o měsíc dál. :slight_smile:
19. jan 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som sa teraz vrátila od endokrinologičky a pribrala 11kg... :cry: ... je to dosť. a froschka nesúhlasím celkom
2. feb 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky. Tak ja som v 22.tt a mam +7 kg. Snad je to v pohode :slight_smile:
Len si netrufam odhadnut, kolko este priberiem. Pred tehu som mala 67 kg / 174 cm... tak snad to nebude velmi vela :slight_smile:
2. feb 2011 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno ja som zacinala na vahe 53kg a teraz mam 67kg, ale brusko nam vyskocilo a o prsiach ani nehovorim :sweat_smile:
2. feb 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuveru oprava 57kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pribrala asi 13kg a aj dcérka mala peknu váhu :slight_smile:
2. feb 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je velmi individualne. Ak niekto zo zaciatku len chudne, nemoze napbrat tolko ako niekto komu tak zle n.ebyva.
Ja mam zatial +4 kg a to som tehotna tretikrat a v druhej polovici tridiatky, kde sa uz nechudne tak lahko ako volakedy.
Pokial su deti zdrave ani nizsia porodna hmotnost nie je vobec na zavadu. Hlavne sa lahsie rodi :sweat_smile:
2. feb 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som len do 5 mesiaca len vracala a nič som nejedla lebo mi bolo zle
2. feb 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok