Ako ste oznámili tehotenstvo svojim mužom?

17. apr 2021

Peknu sobotu mile damy.
Buduci tyzden ma partner narodeniny a mne vysiel pozitivny teh.test.Asi nevydrzim cakat este tyzden, nakolko jeden darcek pre neho mam - praktický a ten dorazi az po jeho narodkach, co som mu aj povedala a preto rozmyslam, ze by som mu oznamila tehotenstvo v predstihu, uz ked ten druhy darcek dojde neskor.
Nie je na ziadne boticky ani ocikany zabaleny test, preto ak mate chvilu, napiste akym inym sposobom ste tomu svojmu muzovi oznamili radostnu novinu, mozno by som sa niecim inspirovala.

bavlnka92
17. apr 2021

v drogérke som kúpila dudlík a dostal aj test. (to už bude najmenej s tým dudlíkom kúpiť a spraviť nový). dostal aj knihu všetko ale musel nájsť schované v izbe. boli sme na dovolenke tak v jednej izbe hľadal všetko 😅

0silvia0
17. apr 2021

ja osobne dudliky a topanky a testy eee, ja by som mu kupila nejaku knihu pre oteckov alebo ako prezit rodicovstvo alebo tak. Aby to bolo skor vtipne ako gycove

xantipkaaa
17. apr 2021

No neviem, svojho chlapa si poznás najlepšie. Tak hadam vieš, nie? Jednoduché veci sú najkrajšie

autor
17. apr 2021

@0silvia0 presne my sme celkom taki srandisti, prakticki ludia, test ani prislusentvo k babu nechcem davat, pride mi to take infantilne detinske 😃 uz o tom ze som 1x tehotna viem asi tyzden a pred nim mlcim, zijeme v domacnosti s jeho 12 r.synom, partner nebude prvykrat otecko, aby sa tesil z detskych papuc. Oznamim mu to ked dojdem na dobry sposob, konecne mam cas nad nim rozmyslat 😊

karelova
17. apr 2021

Videla som stieracie zreby s tymto oznamenim. Myslim, ze aj na sashe.sk su...
Ale keďže to nebude jeho prvé dieťatko, tak mozno tou knihou by som to vyriešila, su aj také vtipné.

jankalukasova
17. apr 2021

Kup tri zapinacie spendliky. Kazdy inej velkosti. Daj do obalky a povedz, ze je to hlavolam.

jankalukasova
17. apr 2021
birika
17. apr 2021

ja som nestihla "stastne oznamenie" - mali sme zabijacku a mna pred celou rodinou naplo a letela som - ked som sa vratila, uz pripijali na stastneho otecka 🙂 to bolo pri prvej, druhe som potratila a tak som samozrejme po zisteni povedala muzovi ze som tehotna... a po rokoch pri synovi sme nevedeli skoro 3 mesiace, ze som tehotna, menzes bol a ze som priberala? povedali sme si ze som "pahltna"

birika
17. apr 2021

@jankalukasova ja by som dala 4, kedze ten syncek byva s nimi 🙂 aj on by sa citil pocteny

jankalukasova
17. apr 2021

@birika ano ano... to som videla az potom ten komentar. Jednoznacne starsieho synceka zahrnut. Moj manzel dostal v septembri 5 zicheriek 🤭

selest
17. apr 2021

Dala by som starsiemu tricko s napisom "budem velky brat" a cakala nech si to buduci tato vsimne. Ja som toto uz nestihla kedze mna na to ze asi budeme mat druhe upozornil muz, ked mi bolo dlhsiu dobu zle😅

judar
17. apr 2021

Kupila dudlik pripla ozdobnu visacku s napisanym
za 9 mesiacov budes tatko :D zabalila do krabicky a obalky poslala postou mu rovno do prace 🤣

ibajaanikiny
17. apr 2021

Ja som dala svojmu stieraci zreb,kde si zotrie,ze bude tato...Najdes na sashe.sk

hefo
17. apr 2021

Nie som si istý, či bežný muž nejako ocení takúto kreativitu. Ale ako už písali, ty ho poznáš, tak podľa toho k tomu treba pristupovať.

angel993
17. apr 2021

U nás sa žiadne prekvapenie nekonalo. Vyletela som z kúpeľne nech chystá fraxiparine, lebo som tehotná. Najprv na mňa pozeral či si som istá a potom sa tešil so mnou.

nikaeli
17. apr 2021

mala som rovnaký plán ako ty, tiež som to zistila pár dní pred jeho narodkami, ale keďže sme sa veľmi snažili a ja som predtým potratila, chodila som po byte vysmiata jak lečo a on ma hneď odhalil 😁

katka2505
17. apr 2021

Ja som to môjmu ani nemusela oznamovať. Mám manzes presný na 28. deň, ovuláciu presne v strede cyklu. Ja som tehotenstvo dlho odkladala, manžel strašne chcel. A potom sme si povedali, že ok ideme skúsiť, ja som bola vtom, že na 1.raz to určite nevyjde. Milovali sme sa presne v deň ovulácie a keď mi o 2 týždne menzes neprišiel, tak sa len usmieval. Keď mi meškal už 5.deň, spravila som si test a jasné, že 2 čiarky. Keď som mu to povedala, tak sa smial, že on to vedel lebo ma pozná.❤️😘😘
A nakoľko sme to zistili v novembri, tak rodičom sme to povedali cez 1.a 2.sviatok vianočný ako prekvapenie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre