Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
katusqa9
4. júl 2020

@zd77 neviem či originálny nápad, ale oznámili sme to rodičom stieracím žrebom

tosomja
4. júl 2020

@katusqa9 to je milé 🥰

janka_266
4. júl 2020

My sme teraz na deň otcov spravili darčekové tašky, fľaša a k nej dudlik (klasika) na to taká zelena tráva, čo predávajú v kik alebo v teddi a hore kinderko 😃 trosku to poskumali a boli aj slzy šťastia 😃

ancovicka21a
4. júl 2020

ja som drahemu v mene dietatka napisala pekny list,ze ahoj ocko...a prilepila som dva tehu testy..mojej mamke sme to oznamili tak,ze sme jej ukazali digitest,ze aha..a ona chuda,zacala stresovat,ze je to pozitivny korona test 😂😂😂 a zvysku sme to normalne oznamili,uz sme nechceli riskovat ziadne stresy ohladom korony 😀

moonlight1210
4. júl 2020

Jedna youtuberka vlozila papierik s informaciou do cistych skrupiniek od vajicok a zlepila ich spat, pomalovala a dala do skatuliek.
Rodina si klepla vajicko a nasla odkaz od buduceho babatka.

zd77
autor
4. júl 2020

@katusqa9 kde ste ho objednali,je krasny

adeladulova
4. júl 2020

Ja som k nasim doniesla bezkofeinovu kavu 😆

janickacrazy
4. júl 2020

@adeladulova a to aj pochopili? moji by to určite tak nepochopili 😂

katusqa9
4. júl 2020

@zd77 zo sashe od svadobna grafika drobec
https://www.sashe.sk/svadobnagrafika

lentilkaxxx
5. júl 2020

Plán bol vydržať necelé 2 týždne do Štedrého dňa a na stromčeky zavesiť detské papučky. Nevydalo. Manželovi som musela priznať farbu, keď som bola týždeň hotová z nevoľností a nebola som v stave na fasádu vešať girlandy (t.j. nebezpečne visieť z okna). Mame som to oznámila nad babčulkiným hrobom, bolo 17 rokov, čo zomrela. Tatkovi o 3 dní neskôr nad dedovou truhlou vetou "dedka síce pochovávame, ale teraz Ty preberáš štafetu". Z toho šoku sa cez slzy začal smiať, lebo v 60 rokoch to bude prvé vnúča.

veronika1234512345
7. júl 2020

Oznámili sme to na vianoce. Keď sme si rozbalili všetci darčeky.
Muz povedal, že máme ešte pre nich jeden ale na nho musia počkať ešte takých 7, 8 mesiacov a ze v lete je tu s nami 🙂

zd77
autor
8. júl 2020

Ako by ste reagovali na opovrhovanie okolia z dôvodu otehotnenia po 40- tke

veronika1234512345
9. júl 2020

@zd77 síce nemám 40, ale určite by som ich poslala kade ľahšie, resp nerobila by som si z toho nič
Niekomu nie je dopriate mat deti skôr niekto ich má ale ešte by prijali a co, ze ma žena po 40?
Reči typu "on bude mať 20 ty 60 nedozijes sa bla bla" aj 25 rocna/y sa nemusí dožiť lebo život je veľmi nevyspytateľný.
Takže určite neriešiť kto co vraví pokiaľ sa žena resp pár nato cíti prečo nie 🙂

janickacrazy
11. júl 2020

@zd77 okolie proste nerieš, ľudia toho nahovoria, ja som otehu v 39 plánovane a tiež som počúvala blbé reči, že už som stará a bla bla, no jasné, povedala som im, že sa cítim na 18 a nech sa starajú o seba, je to tvoja vec a ostatní nech si myslia čo chcú

ckatka
11. júl 2020

@zd77 nech si každý hladi svojho...pokiaľ je babo chcene...kašľa a by som na nich. Pripadne na narážky reagovať s úsmevom štýlom "môžme my za to, že až teraz sa rozhodlo k nám prísť"? Alebo ak je to niekto z manželovej rodiny "mozem ja za to, že M až teraz zistil ako sa to.pouziva?" 😂 😂 😂 proste otočiť na srandu. U nás to bolo po 35ke prekvapko a reakcie sú také, aké sme si "nachystali". Keďže sme to každému oznamovali s radosťou a je nepochybné, že babo je chcene...nikto ani len neskúšal žiaden negatívny komentár.

ckatka
11. júl 2020

U nás takmer všetkým vykecal starší adoptovany syn...ze bude veľký brat 😊bola korona takže všetkým cez video hovor...mali čas spracovat

lentilkaxxx
11. júl 2020

@zd77 "Do 35 je dieťa dar a po 35 už vyvrhel??????" 🤦‍♀️ Ak by išlo o (pseudo) kresťana, ešte by som dodala "boží dar". Ak o niekoho iného, tak by som sa ešte opýtala, čo je na tom zlé, veď ja k nemu budem v noci vstávať, vychovávať ho v slušného samostatného jedinca, aj platiť si svoju hypotéku. Nikto iný to za mňa neurobí ;)

leuska0910
11. júl 2020

Mojej mamy som sa spytala kedy otvaraju Tbilisku (zdrav. stredisko) aby som bola medzi prvymi u gynekologicky. A ona ze naco? A ja som jej povedala, ze asi budes babicka😊 mama emocie nejak neprejavuje a bolo aj tak tusim 22hod., takze ma asi moc nevnimala.
Svokre sme to oznamili o 2dni neskor tak, ze sme ju posadili za stol a vytiahli fotku z ultrazvuku📸

ukulela
11. júl 2020

@zd77 rodila som ako 40rocna a nik z okolia to neriešil. Rodina aj kolegovia, všetci sa tešili.

mina17
18. júl 2020

ja som nikomu nehovorila že som tehotná ani som to nevedela mne to povedal priateľ že som tehotná a pred mojou mamou sa prekecol tiež on🙂a zvyšku rodiny to vykecala mama 😂

zd77
autor
20. júl 2020

Ďakujem za reakcie a podporu, cudzí to vzali s radosťou a nie len,že sa tešili,ale ponúkli aj pomoc, paradoxne.Svokra, či idem na potrat . Netaktné, keby som šla, či chcela ísť na potrat,tak by sme je to nikdy nepovedali,že čakáme. Nikdy by som nešla na potrat,ak by nešlo o ohrozenie života,alebo bolo mimomaternicové. Áno presne práve pseudo kresťania sú pohoršení a riešia to čo sa ich netýka, súdia a ohovárajú, však oni sa z toho vyspovedajú. Je mi z nich zle, možno keby hormóny neúradovali,tak by som ich už dávno poslala niekam,ale sklamaná som z nich, ale dôjde na to reč neskôr a určite im to vytmavím, môžu sa hanbiť. Hanba by bola ísť na potrat, dieťa je boží dar

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre