Čakáme chlapčeka

kaporka
21. aug 2018

Čaute baby, nemozem spat a neviem ci ste niektora hore.. čakame prve dietatko dozvedeli sme sa ze to bude asi chlapec... ake vztahy mate so svojimi malymi laskami??? Aky je to vztah s chlapcom? Vzdy som tuzila po dievcatku ale teraz som rada ze to bude chlapec a hlavne zdravy aby bol...

kaporka
autor
24. nov 2019

@monika92 a ja som neskutocnw rada ze to je chlapce milujem ho najviac na svete a dala by som mu vsetko a aj ked bude dufam niekedy druhe miminko tak by som tiez chcela chlapceka ale je mi jedno ak by bolo dievcatko ...
Je to neskutocne krasne ked sa maly rano zobudi a pozera na mna z postielky alebo ma objima na postely , neskutocny pocit nikdy som neverila ze byt matkou je tale uzasne....

dadus_ka
25. nov 2019

@kaporka jejo aka zaujimava diskusia. Hovorila som si to iste ked som sa dizvedela ze chlapec. Tusim mame aj vekovo rovnakych. Moj ma 10m a 1 tyzden 😊 a teda nedam na neho dopustit, nakoniec som bola aj rada ze je to chlapec lebo je neskutocny. Taky tulko a mojko a dobrucke babatko fakt ja snim nemam skoro žiadne starosti. Od narodenia Krasne papal, spal, neplakal no fakt jak za odmenu 😀 a uz zaciname planovat aj druhe a tak v kutiku duse dufam ze to bude dalsi chalan 😂 samozrejme by som sa aj dievcatku tesila ale uz by chlapec pre mna nebol taky šok ako pri prvom 😊🤗

kaporka
autor
26. nov 2019

@dadus_ka no u nas to iste tie maly taky poslusny aj ja by som druhe brala len este svadbu musime buduci rok 3.10. Vybavit

dadus_ka
26. nov 2019

@kaporka tak to hej, svadba zaberie vela casu aj penazi tak to skôr po tej svadbe. Teda aspon z mojej skusenosti. My sme sa brali cca rok po zasnubach no a cely rok som chystala 😂 ale zase sme aj vela penazi vyzbierali, takze sa oplatilo do toho aj vrazit 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre