Celebrity a cisársky - aký je skutočný dôvod?

lily14
7. jún 2020

Prečo všetky celebrity a hlavne teraz tie 4 čo rodili (Gáboríková, Judínyová,Mokraňova....) Rodia cisárskym len kôli postavičke či sú iné dôvody?

vierka0508
7. jún 2020

Myslis ze ked rodis cisarskym, tak tvoja postava bude vyzerat lepsie ako pri prirodzenom porode? Ja som rodila cisarskym a to previsajuce brusko nad jazvou teda nie je moc vyhra. 🙄

korunka1
7. jún 2020

Ja som tiez po cisarskom, uz sice nejaky ten piatok...a zeby som bola celebrita? 🤔🤔🤔
Ako to spolu suvisí?

sisa_s
7. jún 2020

A to maju vytrubovat do sveta ci co? 🙂 keby aj mali problem a akutne indikovany/planovany SC, je to ich vec a nemusi to nikoho zaujimat 🙂

smejko25
7. jún 2020

@lily14 si pis 😁 lebo su lenive rodit podla mna 😁 + tiez ste si vsimli ze skoro vsetky celebritne deti ficia na UM ? 😁

mmoonna
7. jún 2020

@lily14 Judínyová isto kvôli veku. 49 rokov a prvorodička, vtedy sa rodí cisárskym, lebo už nie si také pružné svaly a kosti.

malinoismum
7. jún 2020

Mna by ani nenapadlo zisťovať AKO “celebrity” RODILI a PREČO.... 💁🏻‍♀️

sisa_s
7. jún 2020

@smejko25 a ty si bola s nimi v nemocnici/na sale? Si ich gynekologicka, ze vies info z prvej ruky? A tiez s nimi nezijes...

malinoismum
7. jún 2020

@mmoonna hej “geriatricka matka” to nazvala tuším bridget jones 😊

smejko25
7. jún 2020

@sisa_s kluuud ved sa smejem preboha ... 🥴🥴🥴 netreba brat vsetko vazne

jaskolka
7. jún 2020

A čo má postava spoločne s cisárskym?

korunka1
7. jún 2020

@malinoismum no mne to lekar takto povedal v 33 rokoch...som nevedela ci sa 😂😂😂 alebo 😭😭😭😭

sisa_s
7. jún 2020

@smejko25 no neviem, ci by matky, ktorych deti ledva prezili a boli zachranene cisarom, boli nadsene, ze ich niekto oznacil ako lenive rodit 🙂 a vy nemozete vediet, preco oni takto rodili, takze je blbe vysmievat sa tomu

malinoismum
7. jún 2020

@korunka1 Ježiš to vážne ?!? 😀😀😀 moooja to si dúfam vzala športovo 🙂 😂😂😂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
malinoismum
7. jún 2020

@sisa_s .. ale uznaj že za výsmech stojí označenie celebrita 🙂

lily14
autor
7. jún 2020

@vierka0508 neviem,preto sa pytam

mirage
7. jún 2020

@lily14 hm..mam dve kamaratky.vzali si milionarov. Obe rodili sekciou, vybavili si to. Volam to too posh to push 😊

kittykat22
7. jún 2020

@mirage too posh to push je uz pase. Bohate zeny v US koli postave nerodia cisarskym - nerodia vobec. Maju na vynosenie nahradne matky 😎 Nepochybujem, ze skor ci neskor prejde novela zakona aj u nas . A nahradne matky si budu bohati objednavat ako na beziacom pase.

makova333
7. jún 2020

@kittykat22 pri tejto vlade? srandujes?

andreakotesova
7. jún 2020

@vierka0508 podaktore si rovno davaju odsat tuk. Maju 2 v 1.

majoranka24
7. jún 2020

@lily14 Mas pravdu, ze vsetky tieto "celebrity" rodia cisarskym. Podla mna je to preto, ze si nechcu roztiahnut spodne partie.😀

kittykat22
7. jún 2020

@makova333 preco? Ved IVF je dovolene.

lienocka2808
7. jún 2020

Gaborikova rodila prirodzene

lily14
autor
7. jún 2020

@lienocka2808 čítala som ,že nakoniec jej robili cisarak,že mala prirodzene ale nakoniec nie

terezia323
7. jún 2020

@lily14
@smejko25 to fakt, nemáte čo doma robiť? Riešiť a ponižovať iné ženy? A inak napríklad Gáborík nerodila sekciou. Lenivé rodiť prirodzene??? Radšej Študujte alebo robte dačo užitočné pre spoločnosť

mogaa
7. jún 2020

tiež si myslím že preto lebo mali dohodnutého pôrodníka a konkrétny termín pôrodu.....

lily14
autor
7. jún 2020

@terezia323 ja tu nikoho neponizujem! Nepíš ak máš problém!ďalšia najmudrejsia

nikiki29
7. jún 2020

@lily14 ak medzi “celebrity” rátaš aj Bagárovú, tá napr rodila cisárskym lebo malá bola KP... a dokonca kojí. Neviem či celebrity sú iné matky či ako 🤷🏻‍♀️ každá žena celebritná aj necelebritná môže mať indikáciu na SC

janulka1802
7. jún 2020

@majoranka24 toto je taká somarina rodila som 2x a žiadne roztiahnutie spodných partií necítim ja ani manžel

bona69
7. jún 2020

Cisársky kvôli postavičke? Nikdy som ho nechcela ale aby prežil moj chlapček a ja, mi ho museli akútne po 4 hodinách prirodzeného pôrodu a troch dňoch kontrakcií a odtekajucou plodovou vodou spraviť, lebo sa omotal pupocnou šnúrou. Nechci vidieť moje hnusne brucho, a ako píše kočka vyššie previsajucu kožu nad rezom, a to nehovorím o ďalších problémoch ako sú zrasty a bolesti brucha už vyše roka po pôrode

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre