Celebrity a cisársky - aký je skutočný dôvod?

lily14
7. jún 2020

Prečo všetky celebrity a hlavne teraz tie 4 čo rodili (Gáboríková, Judínyová,Mokraňova....) Rodia cisárskym len kôli postavičke či sú iné dôvody?

jankaalaci
7. jún 2020

Ja som rodila obidve deti sekciou a obe boli na UM. Ďakujem za kompliment, že som celebrita, asi si idem pýtať nejakú dávku ako to teraz robia tieto ,,celebrity,, kvôli korone 😂😂😂... Ale teraz vážne, myslíš si že keď sú celebrity tak nemôžu nastať komplikácie? Ci akože žena, ktorá rodí cisárom je lenivá?

sissy27
7. jún 2020

@lily14 gáboríková rodila na 100% prirodzene.
Tak či onak, spôsob akým sa dieťa dostalo na svet a ani umelé či materské mlieko nerobia zo žiadnej ženy lepšiu či horšiu matku.
A mimochodom tvoja mama ťa ako priviedla na svet a čím ťa kŕmila, keď si taká aká si? 😂

andreakotesova
7. jún 2020

@sissy27 vraj Ivana rodila tiez cisarskym. Mala nejake komplikacie.

extempore
7. jún 2020

Ono je to asi skor o tom, že “celebrita” si tu sekciu proste vybaví. Obyčajná žena keby prišla za doktorom, že chce neindikovanu sekciu tak ju pošle do riti. Celebritky si to vedia vybaviť lebo ony su nieco viac... uvidíte, že aj Cibuľa bude rodiť cisárskym.

lenuliatko84
7. jún 2020

To je co za hlúpi pruspevok?ci len oni rodia cisarskym?moja zlata aj ja som rodila cisarskym a miliony zien na svete.a inak by som ani nerodila a mam vela kamosiek co si cisarsky vybavia a maju

luccija
7. jún 2020

Rodia tak kvôli tomu, aby nemali roztiahnutu, zjazvenu pošvu, problémy s inkontinenciou a rôzne...aj, keď každá sa bude dusovat, že má úzku panvu, dieťa zle otočené...

terezia323
7. jún 2020

@andreakotesova určite nerodila cisárskym.
@lily14 krásna postava po sekcií? Zobuď sa! Riešiť cudzie ženy, o ktorých nič nevieš. Úbohé... teš sa z toho čo máš doma

terezia323
7. jún 2020

Ale vás tu je odborníčiek....

81anina
7. jún 2020

@andreakotesova pochybujem ze po sekcii by sa fotila z holym neobviazanym neprelepenym bruchom

zuzuliennka1
7. jún 2020

toto je zas jedna z tych “ubohych” otazok... sekcia nie je nic nobl ani celebritne, ale to vypusti z pusy len zena, co takto rodit nemusela... ja som musela ist na akutnu sekciu. nepostupujuci porod a keby sa to dalo, stokrat radsej by som sla prirodzene, nez tie otrasne bolesti po porode z jazvy, tahanie brucha a bodava bolest, ze som myslela, ze mi vyletia vnutornosti.. a rozbeh kojenia jedno velke trapenie.... a odlucenie od babatka na vyse 24h uz len taka “ceresnicka”.....budte rady, ze ste mohli rodit prirodzene, co by som za to dala 😒😒

majoranka24
7. jún 2020

@terezia323 Ved sa len opytala. Co je na tom??? Toto je stranka na diskusie, tak sa spytala, co ju zaujima. Nemusite jej tu tolke nadavat a navazat sa do nej a vypisovat, ze je to ubohe! Keby to tie "celebrity" alebo media neroztrubovali, tak o tom ani autorka diskusie nevie. Tiez si myslim, ze ich vec ako rodili, ale ony potrebuju, aby sa o nich pisalo, tak vesaju na socialne siete kazdu kravinu! Ano, aj ja som si to vsimla, ze vacsina "celebrit" rodi cisarskym. Tiez by ma zaujimal dovod. Hoci mi to moze byt uplne jedno.

sissy27
7. jún 2020

@extempore vybaviť si ju vie každá jedna, je to len kombinácia správneho dr a peňazí, nič viac a nič menej. Inak stále rozmýšľam, čo vám poniektorým urobili tie známejšie ženy, že máte potrebu sa po nich takto voziť 🙄

sissy27
7. jún 2020

@andreakotesova “vraj” 😂 ok teda 😂

barus26
7. jún 2020

@lily14 no gaborikova napríklad nerodila cisarakom ale prirodzene. Možno netreba sledovať len média ale aj ich profily... Judinyova ako bolo vyšší napísané kvôli veku, Mokranova neviem no napríklad taká Bagarova mala maličkú koncom panvovym, potom sa bežne rodí cisarakom. A ešte stále nechápem prečo si niektoré ženy myslia, že snáď cisársky rez je lepsi pôrod ako ten prirodzený. 🤦🏻‍♀️

evittam
7. jún 2020

@luccija Nemam nic zjazvene, roztiahnuté ani inkontinenciu...Ako bolo napísané to su také kraviny. A kvôli postave?! 😂😂😂

martul
7. jún 2020

@lily14 Gáboríková cisársky nemala

evittam
7. jún 2020

@sissy27 Presne. Staci mat pár stoeur navyše a ochotného Dr.
@barus26 KP sa da v pohode rodiť aj normalne. Dokonca aj chlapci.😉 A suhlasim 100x radšej prirodzeny pôrod ako SC. A to som mala aj SC v pohode

lenuliatko84
7. jún 2020

@barus26 to si stale myslia a budu mysliet asocialne chuderky.a s tym nic nenarobime.dokonca pre niekoho su zeny co rodia sekciou menejcenne,to som sa tu docitala.slak ma z nich triafa

barus26
7. jún 2020

@evittam áno dá. Máš určite pravdu ale nie každý má na vyber. Moja sestra napríklad mala koncom panvovym a nevedeli celé tehotenstvo čo čakajú lebo sa nechcelo ukázať. Ale nikto jej nedal na vyber či chce ísť rodiť prirodzene alebo nie.. Proste ideš na cisarak a hotovo. A ďalšia kamoska pri takomto pôrode skoro zomrela, aj ona aj maly ...

terezia323
7. jún 2020

@evittam áno dajú sa rodiť KP aj chlapci prirodzene, ale zobrala by si si na svedomie, že možno pripravíš svojho syna o plodnosť?

simulienka255
7. jún 2020

@lily14 gaborikova davala foto z tn,z miestosti kde sme viacere rodili a nebola to opetacna sala, tskze neverim ze mala cisarsky;) judinoyova ci ako sa pise, je stara cize tam asi kvoli veku, a mokranova to ktohovie no.....mozno mala vybaveny cisarsky kvoli strachu mozno mala problemy.....no ono to isto neni kvoli postave, skor sa niektr zeny boja tak si to takto dajak vybavia mozno.....tazko povedat.

terezia323
7. jún 2020

@majoranka24 lebo tu robíte zo žien ktoré rodili sc lenivé chudery. Pozri sa ako reagujú ženy, ktoré tú sekciu mali. Nekoja? No a čo, veď je to ich vec. A čo vy viete čo je za tým? Ale hneď konštatujete, celebritky rodia sekciou a nekoja.

terezia323
7. jún 2020

@lenuliatko84 to nikomu nevysvetlíš čo je za sekciou a že to nie je prechádzka ružovou záhradou. Bohužiaľ ženy sú už raz take. Keď jedna rodila prirodzene a kojí tak je automaticky najlepšia mama na svete a ostatne, čo robia niečo inak ako ona tak sú horšie matky, ženy.

natalindaaaaa
7. jún 2020

@andreakotesova Gaborik dával rozhovor a rodila normálne 🙂

bodka2213
7. jún 2020

@lily14 Ako ženy to vážne ?? Takéto diskusie sa tu vytvárajú ?? Erika J mala na to vek a M Bagárová mala preto sekciu lebo bábo nebolo otočené .

Ešte niekto nech tu vytvorí diskusiu , že prečo mali tieto celebrity všetci dievčatká , že či sa nedohodli a už neuverím ... 🙉🙈🙉🙈🙉👍

( A z vlastnej skúsenosti , radšej 10 krát normálne rodiť ako cisársky )

lenuliatko84
7. jún 2020

@terezia323 aspon nemam prsia po kolena,ale v 36 stale pekne

zuzkaz91
7. jún 2020

Veru...ženy ktoré rodia cisárom nemaju diastazu,jazvu,natiahnuté brucho,hej a ani strie!!!

terezia323
7. jún 2020

@zuzkaz91 a zabudla sú, že sú to bohaté a lenivé 🤣

malinoismum
7. jún 2020

...Ani som nemala tušenie že nazov tak totalne nezaujimavej diskusie naberie take zaujimave smery 🙂 ja sa normalne bavim 🙂

malinoismum
7. jún 2020

@terezia323 Ja som rodila prirodzene, vlastne mi bolo jedno ze ci bude SC, nakoniec aj lekarka olutovala ze malicka nesla SC... ale ja som to nechala na mudr lebo vedela, co robi 🙂 A babka ma skoro videdila, lebo nekojim 🙂 Baby neviem ze ci ste sa s tym stretli, ale u mna ani kvapka, nic... malicka musela hned na UM. A nemyslim ze by jej to nijako ublizilo, ani ze by som ja mala mat vycitky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre