Cítim sa ako by som tehotná ani nebola.

kittyna5
2. mar 2020

Ahojte, chcem sa spýtať, lebo už začínam myslieť na všetko možné zlé. Do konca 12 týždňa mi bývalo strašne zle, vracala som celé dni non stop, pravidelne ma brala sanitka na pohotovosť a potom po 12 tt sa to začalo ukludnovať. Teraz som v 15 tt a cítim sa tak zvláštne. Ako by som ani nebola tehotná. Nič mi nie je, chute nemám, jem normálne a nemám ani brucho. Jediné čo mi je, tak že občas ma zabolí dole vpodbrušku ako pred ms. Je to normálne, že sa cítim, že som neni tehotná? 🙈 Moja kolegyňa, čo je o týždeň popredu mi stále píše, že ona už má brucho aneviem čo všetko, tak ma to trochu znervózňuje, či s ok.

Ďakujem Vám 😊

esther282
2. mar 2020

ty sa teš a modli, nech ti to vydrží co najdlhsie...

kittyna5
autor
2. mar 2020

@esther282 ako áno na jednej strane som rada, že už nemusím tak trpieť no na druhej mám také pochybnosti v hlave. Ale ďakujem za názor, dúfam že to vydrží bez problémov čo najdlhšie 🙂

louise
2. mar 2020

Ja som priznaky, okrem citlivych prs, nemala ziadne ani pri jednom. Dokonca ani nevolnosti. Ziadne zmeny chuti, unava a podobne. Brusko mi zacalo rast na konci piateho mesiaca pri oboch. Tak sa nenechaj stresovat kolegynou, kazda sme ina, a uzivaj si, ze nevolnosti presli.

kittyna5
autor
2. mar 2020

@louise ďakujem 😊

hrasocek12
2. mar 2020

@kittyna5 to som mala aj ja ale ja som sa do toho 10teho tyzdna necitila tehotna potom dva mesiace som vracala a potom zase nic az pred koncom mesiac ten bol najhorsi uz som nic nevladala ani spat ani chodit proste vobec fungovat 😏 bud rada ze nemas a hlavne sa neboj a ver ze bude vsetko dobre 💋

kittyna5
autor
2. mar 2020

@hrasocek12 ďakujem veľmi pekne 😊 a prajem všetko dobré

hrasocek12
2. mar 2020

@kittyna5 ja som porodila pred 9timi dnami v sobotu ☺️ takze uz to mam za sebou a uz sa tesim z malinkej ☺️ drzim prsteky a hlavne ver babanku a neboj sa bude vsetko ok ☺️ len nech malinke citi ze sa z neho tesite 💋

sense
2. mar 2020

Keby mi do 20tt nie je zle ani neviem ze som tehotna... brucho zacalo rast az tak v 5mes.

katrin21
2. mar 2020

ja pri prvej ani raz zle , nic... nevedela som vobec, že som nehotna pocitovo, len presne obcas ako na mrchu ale to skor prvy mesiac.... citila som sa super.

weisovameggy4444
2. mar 2020

@kittyna5 áno ja som to mala presne v takom obdobím, pocity ako keby som ani nebola tehotná, po pár týždňoch to prešlo keď začalo rásť brucho 🙂

kikaaa444
2. mar 2020

Ja som na začiatku 8 mesiaca a doteraz sa necítim ako tehotná 😂😂 nič mi neni , keby sa nevidim v zrkadle tak ani neviem ... bud rada

nika3136
2. mar 2020

Moj jediny priznak tehotenstva bol porod. Brucho som mala ploche do 20tt, potom taky uplne malinky kopcek, akoby som sa lepsie najedla....zacalo vykukovat asi v 7.mes

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre