Nervozita v tehotenstve

19. júl 2020

Ahojte je tu nejaká mamička ktorá bola v tehotenstve stále nervózna uplakaná a stale v strese ? Zaujímalo by ma aké bolo potom bábätko po narodení ja sa neviem vôbec ovládať všetko a každý má rozčuľuje na každého som furt len oduta čítala som že keď je žena v tehotenstve stále nervózna tak hrozí že sa jej narodí nepokojné bábätko

sofinka1301
19. júl 2020

Ahoj, ja som v 5mesiaci zistila nie pekne veci co sa týka muža... Ja som preplakala veľa dní,bola v neistote a nervozite.... Malý sa narodil ale trápili ho koliky takže som to pripisovala tomu. Teraz bude mať za chvíľku dva roky a je to malý jedos len neviem ci tým ze som mala také tehotenstvo alebo iba skúša koľko povolime. Držím palce

luccija
19. júl 2020

Nie je to pravda aj, keď lepšie je, keď je žena vyrovnaná.Mozu za to hormóny, neistota ako dlhotrvajúce PMS
@sofinka1301 koliky s tým nič nemajú spoločné😀

autor
19. júl 2020

@sofinka1301 ja mám tiež dvojročného a ten je cca od 4 mesiaca v kuse urevani preto sa pýtam či na tom niečo je pravda lebo keď aj toto také bude tak to sa už rovno môžme prežehnať

sofinka1301
19. júl 2020

@luccija ved píšem že mal koliky a pripisujem ten plač a nervozitu im a nie tehotenstvu

autor
19. júl 2020

@luccija strašne veľa ľudí mi to hovorí a to počúvam túto vetu každý deň „nebuď taká nervózna lebo zase budeš mať uplakané dieťa"

pauli_cka
19. júl 2020

ja som bola v tehotenstve tiez velmi nervózna. nie stale ale casto. mam vybusnejsiu povahu a casto som sa vytocila do šialena. potom plakala,ospravedlnovala sa a stresovala,ci bude babo OK. Ono je to velmi individualne,avsak stres je svina,to nerobi nikdy nic dobre. Moj maly je strasny nervak (ma momentalne 13 mesiacov), od narodenia je to velmi narocne dietatko. place teraz za kazdu somarinku,uz sa zacal aj o zem hadzat ked mu nieco nedovolim (napriklad chytat zastrcku a pod.) No proste asi zdedil moju nervakovsku povahu. lebo muz je kludas 🙂 myslim ze sa to da pripisovat aj nervom v tehotenstve. Moja mamka zase mala hrozne obdobie ked cakala mojho mladsieho brata,vela plakala,sefka jej stale nadavala a proste skoro cele tehotenstvo kvoli roznym nepríjemným situaciam preplakala, no a moj brat bol hrozne uplakane dieta, co ona pripisuje prave tazkemu tehotenstvu. Neplakal od zlosti alebo bez dovodu,ale vsetko strasne prezival,kazdu zmenu oreval. Bol velmi citlivý placko. Ale vyrastol z toho a teraz (ma 23) je uplne v pohode, vesely a optimisticky clovek

luccija
19. júl 2020

Keď tomu veríš, tak sa ukľudni a kontroluj😀vybi zlosť iným spôsobom vymaluj mandalu, daj si kúpeľ, medituj stačí Ti 10 min denne, ak si nervak a cholerik deti odpozoruju správanie.Ale prvý vzdor majú všetky deti

autor
19. júl 2020

@pauli_cka no presne aj to môže byť že zdedí povahu a to aj zdedil 😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre