icon

Otehotnela som na 84 deň cyklu. Je to bezpečné?

25. apr 2026

Bude moje bábätko v poriadku ? Ja sa veľmi bojím či už nemohlo byť to vajíčko príliš staré, keď až takto neskoro ? Otehotneli ste tiez takto neskoro a bolo všetko ok ? Mám PCOS

Strana
z2
avatar
sara07
25. apr 2026
@anonym_ecc7e2

@sara07 a ako presne by si toto hľadala v učebnici biologie? Prečítaj si napríklad tento článok. Podľa mňa sa spýtala nie tak šialenú vec na to aké hnusné reakcie ste podaktoré napísali
A čo že píšem ako anonym? Nepotrebujem aby ma tu také ako si ty šikanovali, bohužial tu mám ako nick svoje meno.
https://biologyinsights.com/does-late-ovulation...

@anonym_ecc7e2 načo tu davaš link v angličtine ked ona to nezvlada v slovenčine, neviem či vie o prekladači
je dost vela materialov o ludskom tele biologia pre každy ročník ZŠ - napr by mohla začat
prečo jej sem nedáš normálne linky alebo članok , prečo sa nevenuje jej ale mne , to vysvetluje dost 😂😂😂😂😂😂

neoznačuj ma už 😂😂 tebe skutočne o tu babu fakt nejde ...
a čo nenapíšeš pod "pravym"nickom hanbime sa alebo 😂😂😂
šikanujeme teba 😂😂😂tak čo tu vypisuješ a rypkaáš ,babe sa nevenuješ aj tak a jej problému
ja som jej navod dala aby si to vyhladala a má aj kde 😍😍😍

anonym_ecc7e2
25. apr 2026
@sara07

@anonym_ecc7e2 načo tu davaš link v angličtine ked ona to nezvlada v slovenčine, neviem či vie o prekladači
je dost vela materialov o ludskom tele biologia pre každy ročník ZŠ - napr by mohla začat
prečo jej sem nedáš normálne linky alebo članok , prečo sa nevenuje jej ale mne , to vysvetluje dost 😂😂😂😂😂😂

neoznačuj ma už 😂😂 tebe skutočne o tu babu fakt nejde ...
a čo nenapíšeš pod "pravym"nickom hanbime sa alebo 😂😂😂
šikanujeme teba 😂😂😂tak čo tu vypisuješ a rypkaáš ,babe sa nevenuješ aj tak a jej problému
ja som jej navod dala aby si to vyhladala a má aj kde 😍😍😍

@sara07 ako vieš, že neovláda? Či si treba kopnúť a dvihnúť ego? Ako som jej prosím ťa nepomohla? Kde som jej nepomohla? Jej obavy vôbec nie sú mimo. Je tu článok riešiaci tento problém. Mimo sú vaše reakcie na jej otázku. Predtým než niečo takto komentuješ, tak si si najprv veci naštuduj. Môžeš začať článkom, ktorý som poslala. Ja mávam dlhé cykly, tak mi to nie je cudzie. Tvoja reakcia je totálne odveci a vypovedá to o tebe viac než dosť. Milion smejucich sa a srdiečkových smajlíkov bezdôvodne používajú také jednoduchšie, ktoré nie sú schopné normálne argumentovať. Keby si toho bola schopná, tak mi normálne k veci odpíšeš.

avatar
maranta_leuconeura
25. apr 2026

Baby ale viete o tom, ze zaklady pre vajicka ste mali uz pred narodenim, ano? Takze vase vajicka su stare vas vek + niekolko mesiacov 😆 neviem ci tuto informaciu autorka vstrebe

anonym_44347f
25. apr 2026

ty asi nevies, ze zena sa rodi so vsetkymi vajickami ktore kedy vypusti alebo aj nevypusti jej telo na ovulaciu(kedze tolko cyklov za zivot ani nestihne). to vajicko nemalo 84 dni, ale niekolko desiatok rokov...

avatar
leidin
25. apr 2026
@anonym_07268c

Ano vajicko uz bolo stare a vystelka to uz ani nevravim. Dovodom bude ze sa narodi dieta starsie, bude mat dlhe vlasy, zuby a bude uz vediet chodit

@anonym_07268c vsetko ma svoj dovod :D aj ti geniovia su nejaki podozrivi :D

anonym_5bb547
25. apr 2026

@anonym_autor Bude. Narodí sa ti rovno dôchodca.

avatar
marca12
25. apr 2026
@anonym_5bb547

@anonym_autor Bude. Narodí sa ti rovno dôchodca.

@anonym_5bb547 Podla mna je z neho zaprdok. Ja si myslim,ze si z nas robi srandu. Toto sa nemoze opytat dospela zena.

avatar
sara07
25. apr 2026
@anonym_ecc7e2

@sara07 ako vieš, že neovláda? Či si treba kopnúť a dvihnúť ego? Ako som jej prosím ťa nepomohla? Kde som jej nepomohla? Jej obavy vôbec nie sú mimo. Je tu článok riešiaci tento problém. Mimo sú vaše reakcie na jej otázku. Predtým než niečo takto komentuješ, tak si si najprv veci naštuduj. Môžeš začať článkom, ktorý som poslala. Ja mávam dlhé cykly, tak mi to nie je cudzie. Tvoja reakcia je totálne odveci a vypovedá to o tebe viac než dosť. Milion smejucich sa a srdiečkových smajlíkov bezdôvodne používajú také jednoduchšie, ktoré nie sú schopné normálne argumentovať. Keby si toho bola schopná, tak mi normálne k veci odpíšeš.

@anonym_ecc7e2 máš tu ešte iné odpovede ale tie neriešiš
ak si myslíš že ti začnem nadavat alebo podobne tak skus niečo iné ....
opakujem prečo sa nevenuješ autorke, prečo jej nehceš správne pomôct a vysvetlit ale namiesto toho vypisuješ kecy "duchaplne" mne 😂😂😂😂😂😂😂
smajlikov mám preto lebo konkrétne na teba sa slušne bavím anonYYYYYYYYYYYYYYYYYYYm

avatar
sara07
25. apr 2026
@anonym_ecc7e2

@sara07 ako vieš, že neovláda? Či si treba kopnúť a dvihnúť ego? Ako som jej prosím ťa nepomohla? Kde som jej nepomohla? Jej obavy vôbec nie sú mimo. Je tu článok riešiaci tento problém. Mimo sú vaše reakcie na jej otázku. Predtým než niečo takto komentuješ, tak si si najprv veci naštuduj. Môžeš začať článkom, ktorý som poslala. Ja mávam dlhé cykly, tak mi to nie je cudzie. Tvoja reakcia je totálne odveci a vypovedá to o tebe viac než dosť. Milion smejucich sa a srdiečkových smajlíkov bezdôvodne používajú také jednoduchšie, ktoré nie sú schopné normálne argumentovať. Keby si toho bola schopná, tak mi normálne k veci odpíšeš.

@anonym_ecc7e2 ten link som si otvorila ale stále to nie je odpoved na jej "otázku" tam absolutne nie je odpoved
takže skus to autorke vysvetlit a odpovedat hlavne jej, ide ti predsa o jej dobro nie ? alebo o nu nie ?

anonym_2ef9a5
25. apr 2026

Nase skolstvo zlyhava coraz viac,na druhej strane politici potrebuju volicov tupych ako bagandža.

anonym_ecc7e2
25. apr 2026
@sara07

@anonym_ecc7e2 máš tu ešte iné odpovede ale tie neriešiš
ak si myslíš že ti začnem nadavat alebo podobne tak skus niečo iné ....
opakujem prečo sa nevenuješ autorke, prečo jej nehceš správne pomôct a vysvetlit ale namiesto toho vypisuješ kecy "duchaplne" mne 😂😂😂😂😂😂😂
smajlikov mám preto lebo konkrétne na teba sa slušne bavím anonYYYYYYYYYYYYYYYYYYYm

@sara07 aké iné odpovede tu mám ktoré neriešim?Toto je môj tretí komentár, ktorý píšem. Odpovedala som len na tvoje komenty. Niečo mi ušlo? V článku je odpoveď na to, že otehotnieť 84. den cyklu nemusí byť taký ideál ako keď prebehne ovulácia v klasickom čase a skutočne to môže spôsobiť zhoršenú kvalitu vajíčka, proste hormonálne prostrenie nie je ideálne. To neznamena že bude automaticky s dietatom niečo zle. Mne folikul dozrieva, zdá sa že ovulácia prebehne a potom sa stopne a o 2 tyzdne to isté. Pomôcť som jej chcela tak, že ju nenechám samú medzi ženami, čo z nej urobili totálne blbú, nevzdelanú ženu čo ani nevie po slovensky a teda zaručene nevie ani anglicky (lebo ako seriozne, prečo si toto napísala, iba aby si si do nej mohla kopnúť) viem pochopiť jej obavy, len sa vyjadrila celkom nešťastne. Ale rozumiem čo týmto celým myslela. Mávam dlhé cykly, otehotnela som tak a dieťa je v poriadku. Stále nechápeš pointu mojich komentárov ale tak čo už. A bav sa na mne naďalej keď ti to robí radosť, ale to dosť vypovedá o tom aký si človek. Ja nikoho nezosmiešňujem za to, že sa pýta na fóre otázku.

avatar
sara07
26. apr 2026
@anonym_ecc7e2

@sara07 aké iné odpovede tu mám ktoré neriešim?Toto je môj tretí komentár, ktorý píšem. Odpovedala som len na tvoje komenty. Niečo mi ušlo? V článku je odpoveď na to, že otehotnieť 84. den cyklu nemusí byť taký ideál ako keď prebehne ovulácia v klasickom čase a skutočne to môže spôsobiť zhoršenú kvalitu vajíčka, proste hormonálne prostrenie nie je ideálne. To neznamena že bude automaticky s dietatom niečo zle. Mne folikul dozrieva, zdá sa že ovulácia prebehne a potom sa stopne a o 2 tyzdne to isté. Pomôcť som jej chcela tak, že ju nenechám samú medzi ženami, čo z nej urobili totálne blbú, nevzdelanú ženu čo ani nevie po slovensky a teda zaručene nevie ani anglicky (lebo ako seriozne, prečo si toto napísala, iba aby si si do nej mohla kopnúť) viem pochopiť jej obavy, len sa vyjadrila celkom nešťastne. Ale rozumiem čo týmto celým myslela. Mávam dlhé cykly, otehotnela som tak a dieťa je v poriadku. Stále nechápeš pointu mojich komentárov ale tak čo už. A bav sa na mne naďalej keď ti to robí radosť, ale to dosť vypovedá o tom aký si človek. Ja nikoho nezosmiešňujem za to, že sa pýta na fóre otázku.

@anonym_ecc7e2 čitaj vyššie komentáre
riešiš len mna ale podla štýlu pisania už viem s ktorym nickom mám do činenia 😂😂😂
mávala som aj ja 32 -35 dnovy cyklus ale sorry tak blba otazka ma v živote nenapadla , ani to či bude dieta preto zdrave

avatar
sara07
26. apr 2026
@anonym_ecc7e2

@sara07 aké iné odpovede tu mám ktoré neriešim?Toto je môj tretí komentár, ktorý píšem. Odpovedala som len na tvoje komenty. Niečo mi ušlo? V článku je odpoveď na to, že otehotnieť 84. den cyklu nemusí byť taký ideál ako keď prebehne ovulácia v klasickom čase a skutočne to môže spôsobiť zhoršenú kvalitu vajíčka, proste hormonálne prostrenie nie je ideálne. To neznamena že bude automaticky s dietatom niečo zle. Mne folikul dozrieva, zdá sa že ovulácia prebehne a potom sa stopne a o 2 tyzdne to isté. Pomôcť som jej chcela tak, že ju nenechám samú medzi ženami, čo z nej urobili totálne blbú, nevzdelanú ženu čo ani nevie po slovensky a teda zaručene nevie ani anglicky (lebo ako seriozne, prečo si toto napísala, iba aby si si do nej mohla kopnúť) viem pochopiť jej obavy, len sa vyjadrila celkom nešťastne. Ale rozumiem čo týmto celým myslela. Mávam dlhé cykly, otehotnela som tak a dieťa je v poriadku. Stále nechápeš pointu mojich komentárov ale tak čo už. A bav sa na mne naďalej keď ti to robí radosť, ale to dosť vypovedá o tom aký si človek. Ja nikoho nezosmiešňujem za to, že sa pýta na fóre otázku.

@anonym_ecc7e2 mimochodom to čo mne vyčitaš robíš absolutne sama ... ty človek😂😂

anonym_ecc7e2
26. apr 2026
@sara07

@anonym_ecc7e2 čitaj vyššie komentáre
riešiš len mna ale podla štýlu pisania už viem s ktorym nickom mám do činenia 😂😂😂
mávala som aj ja 32 -35 dnovy cyklus ale sorry tak blba otazka ma v živote nenapadla , ani to či bude dieta preto zdrave

@sara07 stále nechápem, ktoré odpovede neriešim. Veď mi to normálne napíš, na čo som neodpovedala. Mne tiež nenapadlo, či bude dieťa kvoli dlhým cyklom v poriadku, ale autorku áno. Ja si len nemyslím, že si zaslúži to, čo ste tu predviedli. Dá sa názor vyjadriť aj slušne. Rozhodne nerobím sama to, čo kritizujem na tebe. Ja sa nebavím na iných za to, že vyjadria svoj názor a ani z nich nerobím hlúpych.

avatar
sara07
26. apr 2026
@anonym_ecc7e2

@sara07 stále nechápem, ktoré odpovede neriešim. Veď mi to normálne napíš, na čo som neodpovedala. Mne tiež nenapadlo, či bude dieťa kvoli dlhým cyklom v poriadku, ale autorku áno. Ja si len nemyslím, že si zaslúži to, čo ste tu predviedli. Dá sa názor vyjadriť aj slušne. Rozhodne nerobím sama to, čo kritizujem na tebe. Ja sa nebavím na iných za to, že vyjadria svoj názor a ani z nich nerobím hlúpych.

@anonym_ecc7e2

sticker
avatar
oblecenie99
26. apr 2026

Ukľudní ťa, ak ti napíšem, že ja vôbec NETUŠÍM, aký deň cyklu a čo a ako, proste sme mali to šťastie, podarilo sa, dvakrát a vôbec ale vôbec som neriešila čo vlastne? Vajíčko po záruke? Ja nechápem ani tie otázky na tomto fóre okolo svetlých a tmavších čiar na testoch, proste sa pozriem, sú tam čiarky, bodka. Počkám, uvidím. Či som tehotná, bude predsa evidentne po pár dňoch/týždňoch. A to som sama zažila situácie, kedy som mala dve čiarky a krvácala, ale riešila som to s lekárom, a nie dumala nad odtieňom čiarok.

Čo bude potom, 9 dlhých mesiacov? Alebo keď sa narodí dieťa? Keď už teraz si vyklepana z takejto veci, o ktorej ja vlastné čítam prakticky prvýkrát, že to vôbec niekto rieši. Fakt ťa nechcem uraziť, myslím to v dobrom, ale takto ozaj nie..

Strana
z2