Pôjdem na potrat

denisa9724
15. máj 2022

Už som sa rozhodla idem to urobiť pôjdem po na potrat nie som sebecká ani ani nič podobné a nechcem sa sťažovať ale môj muž mi absolútne nepomáha nič iné nerobí ak príde z práce len štvorkolka a pes ak sa niečo stane jedine kto za to môže som ja a už mám toho toho naozaj dosť!!!
Bude to tak najlepšie mám aj podporu rodiny a to je najdôležitejšie si myslím. Ja mám malú dcéru a tá mi úplne stačí milujem ju najviac na svete. A ak má bude niekto urážať alebo čokoľvek nerobím to pre seba ale pre ňu aby nebola na druhej koľaji.

kamatopo
16. máj 2022

Ja by som sa zamyslela nad manželstvom. To chces ísť zakaždým na potrat keď splodite dieťa??? Koľko toho ešte unesies? A čo keď príde raz chvíľa a tvoj muž sa dá dokopy a ty budeš myslieť na to čo si spravila ako na najväčšiu chybu svojho života? Bola som v tvojej koži no dieťa som vychovala a s mužom som sa rozviedla. Teraz mám úžasného 22 ročného syna no nad potratom som neuvažovala ani na sekundu. Skôr som uvažovala potom aby som sa viac nedostala do takejto situácie.

bessdonna
9. aug 2022

@denisa9724 nechces mu porodit druhe dieta.to uplne chapem.ale co na to on?je mu to jedno?zostat s nim tiez nebude ono.si takto stastna?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre