Sklamanie z pohlavia bábätka

19. jan 2023

Baby mala ste to niektorá tak, že keď ste zistili pohlavie bábätka tak ste bola sklamaná? Ja chcem strašne dievčatko a normálne sa bojím toho, že to bude chalan. Ako ľúbila by som ho a hlavne nech je zdravé ano ano. Ale cítila by som sklamanie. Že to je normálne

laurika554
19. jan 2023

Moja znama to mala presne tak isto. Tuzobne chcela dievcatko. Aj ked jej lekar povedal, ze je to chlapec, az do porodu dufala, ze sa lekar pomylil a ze to bude dievcatko. Nakoniec je to chlapec. Prijala to. Snad ked raz bude mat druhe, tak uz to bude to dievcatko 🙂

h2
19. jan 2023

@hederamonstera Ja som chcela chlapca. A nepíšem to len preto, že ho už mám, chcela som ho ešte pred otehotnením. Ale nebola by som nijako sklamaná ani z dievčatka. Chlapca som chcela kvôli tomu, že v našej rodine bolo priveľa dievčat, aj môj muž už mal v tom čase 2 deti s bývalou ženou a obe sú dievčatá. A som naozaj šťastná, že toho chlapca aj mám.

markaterka
19. jan 2023

Už som to tu spomínala raz, jedna pani mala doma chlapca, otehotnela druhýkrát a bum dvojičky. Porodila dievča a chlapca. Po pôrode sa chlapca vzdala, lebo ona chcela len párik, ten má a ďalšie dieťa nechcela. Tak chlapec išiel na adopciu.

h2
19. jan 2023

@markaterka 😧😧😧

katkine_terapie
19. jan 2023

@markaterka jezisukriste

lauriik
19. jan 2023

@hederamonstera ja som bola sklamana z dievcata. Chcela som vzdy dvoch chlapcov. Mam dve dievcata. 😅😅 Ale ja som zase bola vzdy chlapcensky typ, hravala som futbal, behala v roztrhanych teplakoch, strielala z praku. A mam dve princezne. Doslova. Saty, sukne, malovatka, copanky, jednorozce, babatka. Nuz asi ma prisli naucit byt viac zena 🤷🏼‍♀️☺️

camelie12
19. jan 2023

@lauriik, paci sa mi vasa posledna veta.
Presne, ku mne zase prisli dvaja chlapci (namiesto vysnivanych 2 dievcat, nehanbim sa to napisat, uz to mam viac-menej spracovane). A prisli asi aj preto, aby som lepsie vedela pochopit ten chlapcensky svet, ktory je casto plny hluku, kriku, placu, ale aj cistej radosti a lasky ❤

sasitimi17
19. jan 2023

Ja ti držím palce nech sa ti to splní, ja mám tiež dcérku 4,5 ročnú a je to moja najlepšia parťáčka ❤

mimikarol
19. jan 2023

Ale veď ešte nevieš čo budeš mať. Možno to bude ozaj dievča. My sme boli tri sestry a mama často hovorila že ona chcela len chalanov. Mne bolo jedno čo budem mať, myslela som si že bude chlapec, keď som sa dozvedela že dievča, tak som po ceste od doktorka plakala od šťastia. Ale to neznamená že chalana by som mala menej rada.

denden77
19. jan 2023

chcela som syna, lebo to obliekanie a paradenie nie je vobec moj "sialok kavy"😁 mam dceru, ktora sa hra s autami, ma plnu skrinu teplakov a tenisiek a ked pocuje, ze ju chcem ocesat, uteka predo mnou 😁

elenajezova
19. jan 2023

@misinka0611 presne, mám dcérku. Moje vysnívané dievčatko po synčekovi. Keď bola maličká, tak ešte sponky, gumičky a sukničky občas áno...ale teraz má 16 a šaty si dá veeeeľmi výnimočne. Na maľovanie sa vôbec nie je. Má úplne iné hodnoty v živote. Je milá, slušná, moje zlatíčko ❤️❤️❤️ a budúca kynologička. Odmalička je to "zvieracia víla"...nejaká kaderníčka, kozmetička a podobné babské veci ju teda určite neberú...

veronikaa1998
19. jan 2023

Pozri sa. Tiež som bola, žiaľ, ako ty pri v prvom tehu. Chcela len a len dievčatko a bála som od toho žeby to bol chlapec. Narodilo sa nám dievčatko bola som šťastná veľmi. Druhé tehu mi to už bolo jedno a mam chlapčeka. A pointa. Dcérka je úplne tatinkove dievčatko a synček mamkin cecek. Takže to ze budeš mať vytúžené dievčatko neznamená ze bude "tvoja". Dcéra aj mňa veľmi ľúbi a veľa sme spolu ale ona je proste tatinkova princezná. 🙂 hlavne nech je bábätko zdravé. Ver mi! Nič viac nerieš. Nech je zdravé, to je najdôležitejšie. ❤️ všetko dobré želám.

mimikarol
19. jan 2023

@markaterka ty kokos. Hentake ženské si nezaslúžia žiadne deti 😢

sheila121
19. jan 2023

Mne to nepríde normálne, aby sa niekto trápil kvôli pohlaviu, ale tak sto ľudí sto chuti

zuzi0911
21. jan 2023

Krd som čakala druhé, tak som veľmi túžila po chlapcovi...
Síce mala som uz dievčatko, tak možno aj oreto...neverila som dr ,že dievča a tak som na každom sone klamala,že neviem čo čakám a verila ,že niekto mi chlapca povie 😆 narodila sa nám druha dcérka ...
Pred rokom a pol som prišla o dieťatko.
Momentálne som v 31tt a ver,mi ,ze jedine po com tuším je držať v náručí zdravé dieťatko. No bez toho ,aby som po tom bazila sme zistili ,ze čakám synčeka 🥰aj keď som od prvého momentu bola presvedčená že to bude opäť dievka 😊

taminka1986
21. jan 2023

@kaktusik007 🤭🤭

lalala94
21. jan 2023

@hederamonstera ja som to tu už písala viackrát, že som chcela veľmi chlapca a nakoniec mám dievča. Vždy som sa pritom videla ako matka syna, nie dcéry. Čisto preto, lebo som technicky založený človek a chlapec by mi bol bližší. No ale čo už, pohlavie si človek nevyberie. Ja nerozumiem tej obsesii mať dievča. 😀

miris666
21. jan 2023

Pociťovala som ho dlho pri druhej dcére ...ale ako sa narodila,na všetko som zabudla a som šťastná ,že ju mám😀🥰

anulik12
21. jan 2023

Vzdy som tuzila mat dcerku.V duchu som si ju predstavovala....Mam 4 synov.Sklamana nie som,ani pri jednom som nebola.Dnes uz tuzbu po dcere nemam 😅

zaba21
21. jan 2023

@dominikamacakova

Veľmi ma pobavil tvoj príspevok. Krásne holky máš 😍

bajuss21
25. jan 2023

Hm....keď som čakala ma výsledky amniocentezy či je moje bábätko zdravé alebo ťažko postihnuté, tak mi teda bolo totálne jedno aké to bude pohlavie...a na svojho zdravého synčeka sa neskutočne teším ❤

natali1991
23. apr 2023

Ja som na tom presne tak isto a ani si nechcem pripustit ze by to bol chalan 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre