Tehotná s kamarátom s výhodami

19. máj 2023

Ahojte baby posledné čo od vás teraz chcem je to aby ste ma tu ukameňovali....stala sa vám niekedy situácia, že ste otehotneli s kamarátom z výhodami? Ja som momentálne v 6tt povedala som mu o tehotenstve hneď ako som sa dozvedela, no poslal ma na potrat a že ked tam nepojdem budem slobodna mama...je to veľmi ťažká situácia a neviem ako ďalej už som 2x spontánne potratila a nechcem po 3x zažívať kyretáž len nemať úplnú rodinu tiež nechcem...
Viem, že je v šoku preto možno taká reakcia no je mi strašne možno ked si bábo nechám a uvidí potom fotky z ultrazvuku kde je hlavička, ručička atď bude reagovať inak 🤷🏻‍♀️🥺 je úplne podráždený, nepríjemný povedal, že keď si dieťa nechám pokazím život nám 3 čo by ste mi poradili, nemám mu vôbec dvíhať telefón a pod nech to trochu spracuje ? Vie o tom viac ako týždeň a nič sa nezmenilo...

autor
20. máj 2023

@katkami123 Stáva sa..musia byť negatívne aj pozitívne komentáre, len z niektorých mi je naozaj zle čo už.. 🙃

aurora33
20. máj 2023

@dilino ja som ju tak nazvala a necítim sa byt odpad spoločnosti. Pre mňa za mňa maj názor na mňa aky chceš je mi to u -vieš kde. Ja si za tým čo som napísala stojim.

mary888999
20. máj 2023

Ja som takto ostala tehotna ovela mladsia ako ty teraz s chlapom ktoreho som vlastne nemala rada. Aj sme teda ked už sme mali dieta ..spolu žili, ale asi rok aj pol.Bol to debil. Vratila som sa k nasim, tahala dve prace, spravila vysku a večne sudila o alimenty.. Minimum zabavy, kopec prace, žiadny chlapi.Teraz som vydata, a moj syn bude už čoskoro dospely 😀, hoci pubera bola na slučku, je to šikovny a mudry chlapec, som na neho hrda..a kus aj na seba 😋

nevenka
21. máj 2023

@mary888999 len kus? Ocen sa, vsak za tym, ze je taky sikovny, je kus Tvojej roboty a obety.

any_soj
23. máj 2023

Ahoj. Ja len toľko, že zrovna včera, keď som čítala tvoj príspevok, chvíľku predtým som čítala toto na fotke. A zďaleka to nie je jediný príbeh... Veľa lásky ti prajem. Aha a ešte ku chlapom - odporu ak podcast Ako si nevziať tela, zvlášť prvá časť 10 spôsobov ako vstúpiť do zlého vzťahu. O tom, čo si všímať, ako zistiť, či je druhý schopný milovať alebo len využívať. Zaslúžiš si oveľa viac, než tohto... https://podcasts.apple.com/sk/podcast/10-spôsob...

miriam11
23. máj 2023

Predstav si situáciu, žeby to bolo opačné. Ty by si vôbec dieťa nechcela a on by sníval o nom. Páčilo by sa ti to? Celé zlé. Nerieš to s ním, muži su ako splasene kone a casto samy ako detí. Vyychovaj ho sama,ak máš prostriedky. Na niečom ste bolí dohodnutí, dieťa tam vsak spomínané nebolo.

autor
23. máj 2023

@any_soj To je tak krásne až mi slza vypadla 🥺❤️ ďakujem za podporu

any_soj
23. máj 2023

❤️

4stanka4
3. dec 2023

Ako si sa nakoniec rozhodla?

misters
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misters
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
any_soj
5. dec 2023

@misters odporúčam naštudovať niečo o genetike a vplyve prostredia 🙂 názory sa nededia a schopnosť milovať tiež nie. To všetko sa učíme a som presvedčená, že náruč autorky je to správne miesto, kde sa to tento drobec môže učiť 🙂

katkami123
5. dec 2023

@misters
Tak toto je mega úbohé, hnus .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre