• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
hmm a kolko mas od potratu,,???si videla aj malickee???tesim sa ale s tebou... :slight_smile: :slight_smile: a v ktorom si tt??
28. feb 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od potratu mesiac a pol...a som maximalne tak v 5tt neviem naisto..:slight_smile:..a malicke este nebolo vidno este je skoro vraj-ale bol viditelny vacok cize vsetko je snad na dobrej ceste:slight_smile:
28. feb 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankaa....a doktor ti urcite povedla ze to je tehu???...neivemmne sa to moc nezdaa..ja ti to moc prajem...som rada ze si stastna...bo potrat to je strasne narusenie psychiky poznam to...ale neivem...nejak sa mi to nepaci..mi to pripada moc skoor na regeneraciu amternice..no nievem....ale aj napriek tomu ti moc drzim palceky:slight_smile:maminka to vie,?
28. feb 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brali mi aj krv na hcq ktore bolo dost vysoke na to aby som bola opet tehu..
a mamina tovie..sice sa k tomu radsej ani nevyjadrovala ale nehenva sa:slight_smile:
28. feb 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm nehcem ti rat iluzie ale nemoze to byt este z toho predychadzajuceho tehu????som rad aze mamina to viee...:slight_smile:aj tato dufam:slight_smile:a ako si jej to povedalal?? :wink:
28. feb 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na odber krvi som bola dvakrat a druhy krat bola hodnota skoro trikrat vyssia akoprvykrat cize z prveho tehu to nemohlo byt to by klesalo..

a mamke som nic nehovorila.. prezradila ma sestricka od gynekologa omylom:slight_smile:
28. feb 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm jaaj taok to uz ano...no tak to ti potom drzim palcekyy....:slight_smile:eheh joj tie sesticky..ale tak lepsei ako keby si sa zase mala koli tomu stresovaat... :slight_smile: :slight_smile:tatovi si to uz pvoedallaa??
28. feb 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co na tvoje tehu hovori priatel??? :slight_smile:
28. feb 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem:slight_smile:
a sestricky oni dve su kamaratky od strednej tak sa ani necudujem...

a priatel ma sam dohnal k doktorovi a teraz sa tesi ako maly:slight_smile:.. cele dni by ma nosil na rukach :sweat_smile:
28. feb 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, gratulujem :dizzy_face: a drzim palce nech to tento krat vyjde...asi to tak vsetko malo byt a teraz si mozes v pokoji uzivat tehu :wink:
28. feb 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy dakujeem:slight_smile: :dizzy_face:
28. feb 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankaa..tak to sa tesim s tebou...dufam ze uz nemas strach z tohoto tehu.. :slight_smile: :slight_smile: hlavne je aby si sa uz nestresovala.a. a vsetko co sa da...riesit s chladnou hlavou:slight_smile:
28. feb 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankaat...gratulujem,aj ja mam kamosku,ktora najskor o babo prisla a hned nato zas zostala tehu :dizzy_face: a to jej dr v nemocke povedala ze ma pockat 6 mesiacov..a ona hned o 2 bola tehu :grinning: bola cely cas rizikova,ale teraz ma nadherneho zdraveho chlapceka.Drzim ti palce a moc sa z toho tesim.
28. feb 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankaat tiež gratulujem :wink:
Ja som príšerne unavená a to som spala do pol jednej :grinning:
O pol siedmej som zjedla nejaké pečivo a znova som hladná :unamused: Ale už nechcem jesť...
28. feb 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruska ja som bola unavena zo zaciatku, teraz mi byva zas zle...len si daj ked si hladna, ja niesom praveze voooobec
28. feb 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky dakujem za gratulacie:slight_smile: :dizzy_face:

maruska inac aj ja som vychodniarka:slight_smile:
28. feb 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani a kolko to mas rockov? tesim sa :dizzy_face:
28. feb 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankaat jeej Košice tiež? :slight_smile:
tara už vážim príliš veľa, hrozný nezvyk pre mňa :grinning:
28. feb 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tara17..

maruska kosice niee...som z michaloviec
28. feb 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17? ja 16...ja sa uz tesim kedy priberiem konecne :grinning:
28. feb 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankaat tak to by sme mohli dať potom niekedy stretko :wink:
tara ja vážim teraz tuším 74-76 kíl a cítim sa hrozne nemotorná :grinning:
28. feb 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh :slight_smile: neboj schudnes raz dva...a co cakas? uz vies?
28. feb 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja idem zajtra prvy krat do poradne :slight_smile: ...konecne, dufamze na ultrazvuku sa male poriadne ukaze a ze konecne dostanem aj tehu knizku :grinning:
28. feb 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: drzim palce
28. feb 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norikk aj ja držím palce :wink:

tara tak to dúfam. A zatiaľ neviem, raz to mal byť chlapček, potom zas dievčatko :unamused: A teraz je zle otočené, tak to nevidno :confounded:
28. feb 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: mozno ta chce prekvapit
28. feb 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to určite :grinning: Ako by som už bez toho nebola dosť napätá :grinning:

Zajtra sa vôbec neteším do školy, nič som sa neučila, nemala som náladu a nejako som sa nevedela prinútiť :unamused:
28. feb 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ja by som sa aj mala, mame taky volnejsi den, ale dufam ze mi nebude blbo :pensive:
28. feb 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruska a ty si v ktorom tt dostala knizku?? a kolko ma tvoj priatel ak sa smiem spytat? a ako dlho ste spolu?? prepac ak moc otravne otazky :grinning: ...ale mas fajne,ze si prave v maturitnom rocniku...mna caka na buduci rok individualne studium maturitneho :D to bude haluz :D
28. feb 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norikk nevadia mi otázky, kľudne sa pýtaj aj ďalej :wink:

Knižku som dostala tuším v 10tt. Priateľ má 21, sme spolu 2 roky.
No len dúfam, že tie maturity zvládnem, ak nie, tak si ich preložím, nič zlé sa nestane (len dovtedy už všetko zabudnem :grinning: )
28. feb 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok