Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

norikk
1. mar 2010

jj..co nove??ako si vydrzala v skole?

tara39
1. mar 2010

ahoj. v skole mi bolo obcas zle ale uz je lepsie. dnes som si robila test tak tu druhu ciarku bolo vidno este som ho ani riadne neponorila 😅 a su uz poriadne silne

norikk
1. mar 2010

ja som tiez mala oba testy krasne viditelne :D

lizatko1009
1. mar 2010

ahojte prave som prisla, bola som na nechty 😉
maruska saunu urcite vyrad.

norikk
1. mar 2010

mas dlhe nechty lizatko?? a to neposkrabes maleho? :D

tara39
1. mar 2010

ja som si robila najskor po 2 tyzdnoch a to bolo slabsie ale teraz uz silne

tara39
1. mar 2010

baby poradte mi prosim ak viete o niecom co pomaha na nevolnosti...mne nepomaha nic ☹ a uz by som cela normalne zit 😅

maka123
1. mar 2010

kdyz jsem u tech nehtu taky mam gelovky ted jsem si je ale nechala zkratil aby nemeli blbe kecy v porodce,

tara39 zazvorovy lizatka mi vubec nepomahali,zkousela jsi emesin tbl?jsou volne prodejne

lizatko1009
1. mar 2010

norikk ee neposkriabem akrylove mam, ale nedavam si robit dlhe.
chvalabohu mne zle nebolo ani raz.

tara39
1. mar 2010

emesin? nie to som neskusala, pomahaju? ale spim normalne, jem tiez normalne tak neviem preco mi je tak zle... ☹ este doma to prezijem, ale v skole ked mas pocit ze budes musiet kazdu chvilu bezat je to zle...lizatko to mas stastie

maka123
1. mar 2010

me bylo spatne od 10 tydne do 17 tydne pak uz vubec,ob den jsem zvracela no s tim emesinem se mi to zdalo lepsi ale i presto jsem zvracela,no a kdyby ani to nepomohla tak ti doktor napise torecanovy cipky

maka123
1. mar 2010

zitra na me baby myslite jdu na kontrolu a na monitor do porodky tak sand si me tam uz nechaji chtela bych to mit uz za sebou

tara39
1. mar 2010

ja som zatial len raz ale stale mi je na zvracanie...pomaha mi akurat cerstvy vzduch ale to v skole neni velmi mozne...a ako to ze mi napisalo 9tt ked som na 100% v siedmom? nejak to zvlastne rataju nie? nechapem. a tie tabletky su konkretne na to?

maka123
1. mar 2010

no proti zvraceni,nevolnosti,podle posledni menses si to pocitac sam spocita

lia23
1. mar 2010

maka..tak to ti drzim aplcekyy...🙂dufam ze to uz budes amt za sebouu....a porod prebehne ryhclo a bez komplikacii..🙂 🙂 🙂 🙂

norikk
1. mar 2010

tara, kym nezvracias, nekupuj si nic sama, ak by to bolo take vazne,zeby si kvoli zvracaniu chudla tak potom by si to riesila s doktorom...ja viem, sak ja dnes na kazdom kroku som cakala kedy sa vyzvraciam 😀 , ale nastastie nie....hlavne je, aby si mala stale daco v zaludku, skus to aspon takto, ked si v skole, tak cez kazdu prestavku, aspon 2x z desiaty odhryznut...a tiez vela spat...ja spim teras nenormalne vela 😀 ...

a maka neboj sa budeme drzat palce 😉

simusska
1. mar 2010

tara konik pridava 1 tyzden

maka123
1. mar 2010

lia,norikk diky holky kdyby me asle poslali jeste domu tak dam vedet a pokud se vam neozvu tak je to jasny 🙂

tara39
1. mar 2010

norikk ked mne je tak zle, a praveze neviem kedy mam utekat a kedy nie, naposledy ten 1 krat mi to potom preslo ale len na chvilu... ano mam vzdy, ale nechuti mi vobec, keby som nevedela ze cakam babo tak ani nejem lebo mi vobec neberie...a spanie ako ty, uz pojdem asi 😨 maka aj ja ti drzim palce, keby som tak aj ja uz isla rodit 🙂

lia23
1. mar 2010

heeh jasne budeme ti tu moc drzat palceky ...tebe aj babetkuu🙂a bdueme an vas mysliet..🙂

tara39
1. mar 2010

simi a nie dva? tak sa mi zda

maka123
1. mar 2010

ja se taky holky s vama loucim pujdu se okoupat a pak dohajan rano stavam na tu kontrolu mejte se a opatrujte se

lia23
1. mar 2010

maka....tak bezkaj a pap🙂drz sa..vela stastiaa...🙂a dufam ze to uz bdes mat zasebou a malickeho pri sebe🙂

norikk
1. mar 2010

tara ja som si vsimla u seba ze pred zvracanim sa mi zbieha nejako moc vela slin naraz do ust.... a samozrejme je mi strasne zle,ze nepomoze ani lezat, tak idem na wc a pockam .....inak pocit ako po niekolkohodinovej jazde autobusom cez zakruty mam furt :D

tara39
1. mar 2010

presne 🙂 ta posledna veta na mna uplne sedi 😒 fuuuuu keby som aspon nemusela chodit do skoly. najhorsie ze potom sa mi ulavi len na chvilu a je mi rovnako 😔

norikk
1. mar 2010

no o tom snivam aj ja..uz aj jarne prazdniny nam pominuli ☹ ...neboj, od 34. tt mame povinnu matersku dovolenku, aspon ako som vycitala z tehu knizky 😀

simusska
1. mar 2010

tara...nie presne 1 tyzden

lia23
1. mar 2010

norikk...odkial si ty??

tara39
1. mar 2010

ano? a pocuvaj. nevies nieco o tom ci budeme na babo nieco dostavat? ako matersku alebo co? ty este asi nemas tiez 18 vsak? simi ked si vezmes ze v strede cyklu otehotnies, ten stred su vacsinou 2 tyzdne...takze podla mna dva, no kazdy to ma inak

norikk
1. mar 2010

lia mam to v niku :D a tara musim ta sklamat, mam :D a som sa pytala lizatka ze kolko dostaneme, mas to par stranok dozadu :D ja uz sama newem, budeme dostavat ten nizsi prispevok ( materksa + rodicovsky prispevok) a 28 dni po narodeni dietata mozme poziadat o prispevok pri narodeni dietata, cize pôrodne.... taze neboj dajake financie budu, a ty budes rodit este v 17tich??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre