• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
tak ja sa k vam mozem kludne pridat....uz sice nemam nast, mam 20/ooo boze, ta staroba/ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale otehotnela som v 19, a drobcek uz ma 4 mesiace....nemyslim si, ze na veku zalezi, skor je to o pocite zodpovednosti....a aspon mam viac energie ako v tridsiatke...tym nechcem urazit!!!!
17. júl 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka este nakoniec porodis zajtra :grinning: :grinning: cele leto bude natalka v brusku teda :slight_smile: tak len nech su neni take horucavy lebo to t dava zabrat ze :wink:
17. júl 2009 o 12:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka, daj pokoj, este je ksoro na to aby to bolo zajtra :wink: no ved doktor skonstatoval ze mi nestiha srdce pumpovat, ze to kvoly tym horkam a kvoly tomu ze som moc pribrala...12 kg je podla neho neuveritelne moc, skoro to neprezil :grinning: :grinning:

matuskovamamina, vitaj medzi nami :slight_smile:
17. júl 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka clovek nikdy nevie :slight_smile: 12 kg je moc?moja kamaratka pribrala 38 kg a mala mala 3.5kg ked sa narodila :slight_smile: :slight_smile:
17. júl 2009 o 15:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maja, 12kg je pohodicka...ja som pribrala 20, a este stale mam 13 na sebe... :frowning2: :frowning2: a vraj sa to kojenim spravi...kazde telo je ine, neexistuje tabulka kolko sa ma pribrat....na porovnanie...moja mamina so mnou pribrala 6,5kg...aky rozdiel....
17. júl 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja mama pribrala 25 kg a teraz je jak trieska :grinning: :grinning: :grinning: no ja dufam ze to zhodim, koniec koncov budem mat co robit, lebo na malinku budem uplne sama, tak sa budem pekne otacat :grinning:
17. júl 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
BABY mna necistili...ani mi nerobili ten kyretaz ci jak tomu hovorite...nic
proste som tam dosla a oni mi povdali ze som mala spontanny potrrat..ak si pozriete starsie prispevky ktore som dala zistite ze dva dni po krvacani som bola u doktora a na sone sme videli taku bobulllku.ale on chudak sam nevedel co to je alebo ja neviem...
necham sa prekvapit,..kazdopadne ,...asi by som odpadla keby mi zrazu povedal ze som tehotna..
i ked to su asi moje fantazie no ..neviem mno .
A BUDEM SA SNAZIT CHODIT CASTEJSIE BABULKY :d
MAJA AKOSA DARI ..TEBE SA TO UZ PEKNE KRATI :d
17. júl 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka no tak to schudnes aj viac ako si pribrala :slight_smile:
baramborka jeeee super a to castejsie je raz za tyzdnen?dufam ze aspon kazdy druhy den tu budes :wink: aaaa daj vediet potom ako si dopadla lebo ani nezaspim :slight_smile: a inak ako sa mas? :slight_smile:
17. júl 2009 o 18:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
majka ..ale celko mto ujde robime divadlo teraz takze nemam cas ani mysliet na ine veci :D
ale ujde to ..a ty ?
17. júl 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baramborka, no moze byt ze nieco v tebe ostalo.nie stale sa telo samo vycisti a tak to treba zan dokoncit.viem co pisem 3x som tym presla.inac drzim palce vsetkym :dizzy_face:
17. júl 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baramborka, no to som teda zvedava :slight_smile: a kedy to ides doktorovi? kedy mam cakat novinu? :grinning: a jake divadlo, nechcete ma za herecku? :grinning: :grinning:
17. júl 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baramborka mna a majku zober ako herecky :grinning: :grinning:
17. júl 2009 o 21:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka, v ktorom si tt? nemas nic v pase napisane... :pensive:
17. júl 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vy moje herecky :D vsetky vas vezmem...je to narocne..velmi ta praca....to musite mat v krvi
aj ja som si myslela ze ked pojdem na herecku skolu ( konzervatorium ) ze ma postavia na javisko a idem. a to uz som pred strednou mala 11 rokov prax v divadle...
je to sakra tazke a hlavne na psychiku..ale aj fyzicky .. no teraz cez prazdniny ma jeden rezisrer z BB zavolal ci necchem pre neho robit....hram v kupcovi benatskom od shakespeara..je to sranda

v podnelok idem ku doktorovi definitivne poslendy krat...a ak n iesom tehotna ...co aj nesom ale nikdy yneviete..
tak si dam antikoncepciu predpisat a dam si na par rokov pokoj s myslienkov babo....
18. júl 2009 o 02:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka mi ece nebudeme mat babo :frowning2:
baramborka to ti verim ze je to narocne ale ty to zvladas aj lavou zadnou si myslim :slight_smile:
18. júl 2009 o 07:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baramborka, tusim si moja krvna skupina :grinning: ja som tiez chcela ist na konzervu, no nejak ma stoho vsetci odhovarali a este by som musela aj vela cestovat :unamused: ale vzdy som chcela ist na herecku skolu, raz som hrala v jednom divadle, romeo a julia od shakespeara a mala som hlavnu rolu! :grinning: :grinning: :grinning: vtedy som bola taka slavna jak nik :grinning: ale vzdy sa mi pacila myslienka hrat, ale v divadle, v telke nie :grinning: v telke mi to pride take umele, nepodari sa, vystrihne sa, v divadle ked spravis brept, musis vediet ako dalej :grinning: drzim ti palceky, a zavidim ti :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

majka, jaj to som nevedela, prepac :unamused:

baby, hrozne som sa dnes vyspala. Kazdu pol hodinu som sa budila na kopanceky od malej, objavovala nove miesta a skusala kde ma to bude najviac boliet a kedy najviac vyskocim :angry: potvorka :grinning: uz aby to bolo za mnou, teraz zacina vraj to kriticke obdobie, ale dufam ze uz len posledny mesiac....stale pevne dufam ze to v tom 38 tt uz bude :grinning: :grinning:
18. júl 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka to nevadi :slight_smile: a odkaz malickej nech ta tak netrapi :wink:
18. júl 2009 o 11:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka, zrejme jej to je fuk :grinning: mam pocit ze ona ani nespinka, stale vymysla :grinning:
18. júl 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka,ked je uz v brusku taka aktivna tak ked sa narodi a uz bude behat tak to budes mat radosti :slight_smile:
18. júl 2009 o 13:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by bolo super, aspon rychlejsie schudnem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. júl 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky - necitala som vsetko doteraz co tu uz bolo ci nebolo a tiez nemam uz davno -nast...ale v den 18. narodenin som sa zasnubila (nemuseli sme sa brat) a v 19. porodila prve dieta - potom to uz islo samo ani neviem ako- da sa to zvladnut a dokonca som poznala aj stare rocniky ( uz nebohe babicky ) co ma v tom podporovali, ze take same prezili a ze si nemam brat z inych reci zlych nic...ani neboli, az teraz ked uz mam tolko deti a nevyzeram ani na to ake velke a kolko ich mam atd,. tak maju take "vtipne" narazky, ci som s tym uz zacala v 16. a pod... (moj muz to iste)...ja som vdaka tomu prisla na to, ze ak niekto sa ohana tym, ze nema peniaze,alebo sa na to este neciti mat dieta, tak riadne dristaaa!!! :angry: (mam na to priam alergiu!!), pretoze sa to da zvladnut aj financne (ak mam obciansky a maturitu vo vacku + takeho isteho partnera) a tiez, ze pocity na materstvo sa dostavia skor ci neskor -( mne az pri druhom dietati) a nemozem povedat, ze by som tomu prvemu dietatu nieco odoprela ....alebo sebe ....
Drzim vsetkym palceky, co idu aj takouto cestou :wink: :sunglasses: a po burke vyde urcite slnko!! len byt trpezliva....
18. júl 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
giza, s tymi peniazmi s tebou nesuhlasim, ja som na malinku uplne sama, a 160 eur, ktore mi zacnu vyplacat az po nejakych troch mesiacoch nie je bohvie co...neviem co bude do vtedy, za co bude papat a plienky a neviem co...maturitu mam aj obciansky mam, no bohuzial, z porodneho stola do roboty ist nemozem, a v dnesnej dobe do roboty ani take mlade, co teraz vysli zo skoly ani nechcu...asi tak
18. júl 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka co ty chces schudnut? :slight_smile: maja suhlasim s tebou budes to mat tazke :frowning2:
18. júl 2009 o 14:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samozrejme ze chcem po porode schudnut, aspon tak ako to bolo pred tym :grinning: ved som jak sumo :grinning:
18. júl 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa ti podari si myslim :slight_smile: tak to si asi nevidela sumo :grinning: sumo ma od teba daaaaaleko :grinning:
18. júl 2009 o 15:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este si ma nevydela tak nekric :wink:
18. júl 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, tak nevim jestli se k vám můžu přidat, před 14 dny mi bylo 21 a čekáme druhý mimčo :dizzy_face:
18. júl 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awojte ako baby:???majik ako sa mi masssss??už som spat:D :sunglasses:
18. júl 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka tak ako povies :wink:
ahoooj gerci ako sa mas? :wink:
18. júl 2009 o 20:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaleilah, mi berieme vsetkych :grinning:

gerci, no hura, kde si sa flakala? :grinning: ja si pomalinky odfukujem, takato zima mi maximalne vyhovuje aj tak sa potim jak kón :grinning: :grinning: :grinning:

majka, mne to mama hovori stale ze uz som jak sumo :grinning:
18. júl 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok