• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
jani preco obehat profesorov?
4. mar 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na akej skole vlastne maturujes?
4. mar 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na cirkevnom gymku
4. mar 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len z gymka ti potom tu vysku bude treba :-/ a nerozmyslali si aspon nad externym studiom?
4. mar 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano uvazovala som nad tym len potom som si to rozmyslela...budem sa stahovat a vydavat tak by som nebola sustredena na skolu a chcela by som aj cim skor otehotniet a potom riesit skolu ..myslim ze som sa do nej nachodila uz dost:D tento posledny rok mi dal zabrat...
4. mar 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kormelia vzdelania nie je nikdy dost:grinning:.. len sa ti potom bude horsie ucit ked vypadnes z toho tempa ucenia...

ja tiez rozmyslat ci ist po tom po stvrtaku na vysku ale asi sa budem musiet donutit a ist a uz mi bude jedno na aku..
4. mar 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no viem ze nie je nikdy dost :grinning: ale teraz sa chcem zamerat skor na vlastnu rodinu :D skola mi neutecie a potom donutim ist...ved uvidis aj ty potom :grinning: ci sa ti bude chciet v ktorom rocniku si??
4. mar 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skola neutecie:grinning: len potom vekom utecie rozum:sweat_smile: :grinning:...
ja som v tretom..

ach jaj idem radsej prec mam reci ako koza bobkov:sweat_smile:
4. mar 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:D ale nie :D tak vies podla toho kto sa ako citi :D a ked si to tak vezmem tak je to mozno aj dobre :D lebo neviem kto by mi ju teraz financoval :grinning:
4. mar 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, janka to preco uz obehavas profesorov?? sak rodit budes az vo srtvtaku....u mna to vie len riaditelka a triedna :grinning: a tiez sa chystam ist na individualne
4. mar 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tara,mam ppre teba utechu...som sa dozvedela od buducej svagrinky, ze jej byvala spoluziacka je v 5. mesiaci....ma 15, mozno bude mat pri porode 16.... a zas na skole ,kde chodi moja neter, na zdravotnej, aj pre postihnute deticky, ze maju trietiacku, co caka dvojicky, a dievca je k tomu slepe... tak, vzdy sa najde este niekto,kto to ma tazsie... :confounded:
4. mar 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Tak som vás akurát stihla dočítať, riadne ste mi nadelili :grinning:

Pár dni som sa neozvala, lebo sa nám stala nepríjemnosť. Cestou domov s priateľom do nás nabúralo auto... Našťastie nič až také vážne, ale po tom mojom zľaknutí sa a šoku som začala trochu krvácať, tak sme šli hneď do nemocnice. Bola som na pozorovanie 1noc+1deň a teraz som doma a oddychujem. :slight_smile:
4. mar 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruska tak hlavne ze ty a mimi jste v poradku
4. mar 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj maruska a teraz uz ti je dobre?
4. mar 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maruska...az ma zmrazilo ked som to citala..ale dufam ze ste vsetci traja v poriadku...e vam nic niejee..
5. mar 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simusska tak co jeste nerodis?uz me to neba :frowning2:
5. mar 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. dakujem norikk. ano viem. ale tak na babo sa tesim :dizzy_face: keby s tym nemali problem nasi by som sa este viac
5. mar 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz si im to povedala??
5. mar 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nie. planovala som to buduci tyzden povedat mamine, lebo som to dnes mala dostat a vsimne si ze nie...lenze zrejme mi pride babka a to teda nie...neviem
5. mar 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem baby, našťastie je všetko OK. Mne sa vlastne nikdy nič nestalo, len ten šok :wink:
5. mar 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruka..tak to som rada ze sa vam nic nestalo...a to ako narazil do vas??moc silno???...alebo len tak tukol...
5. mar 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maka
ani mna to uz nebavi...aj ked som uz mala taky ten pocit ze to uz uz pride (asi tak pred tyzdnom a pol) ale uz to uplne preslo..uz ma ani medzi nohami neboli a aj tie falosne kontrakcie uplne ustupili...len malinka ma uz malo miesta a hybe sa coraz menej a ja sa trosku sem-tam aj bojim ...ale tak v pondelok idem do poradne tak som zvedava ze co mi povie ten moj doktor... :slight_smile:

tara
ty nemas na co cakat raz im to budes musiet povedat...nemas na vyber a cim skor tym je to aj lepsie...a u doktora si uz bola?

maruska tak to som rada aj za teba...hlavne ze ste ok:slight_smile:
5. mar 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim hlavne vystihnut naladu, ale bojim sa... :frowning2:
6. mar 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tara a u tohot doktora si bola?
6. mar 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak kde ste?
6. mar 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj simii...tak ako???este nicc???:slight_smile:
6. mar 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lia...tak stale nic a najhorsie je na tom to, ze nemam ani nejak zvalstny pocit ze by to uz aj malo prist...tak my si este pockame :grinning:
6. mar 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe jooj simi...dockas sa...uz len par dni..sak ono ot moze prist z hodiny na hodinu nie??
6. mar 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lia tak ma spravdu...a maka tu dnes este nebola a to na dnes jej vychadza aj termin tak mozno uz je v nemocke:slight_smile:
6. mar 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm no vidis....setko pride..:slight_smile:drzim ti palceky..:slight_smile:mozno uzaj ta rodii:slight_smile:to by jj krasne vyslo ekby deska porodilaa..:slight_smile:
6. mar 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok