• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
odpisala som ti :wink:
17. mar 2010 o 01:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, vcera mi nesiel net takze wow...nervozna som bola...
simi gratulujem :dizzy_face: aj ja uz chcem.
a urcite to ma za sebou uz aj maka :dizzy_face:
a neviem kto to teraz pisal, ci norik, ze ja necvicim ale tam som musela ist lebo to mame take prakticke cvicenia, pokusy a tak...chemia a podobne. a nemohla som uz vymeskat. ale aj mi to prospelo, taka prechadzka, aj ked tie nohy bolave :slight_smile: ale dnes som aspon doma takze v pohode.
a lizatko, kolkacka to si? neboj moja, ak je k tebe hnusny urcite sa to vyriesi v prospech teba a maleho :wink:
17. mar 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a este jedna vec...mali ste velke brusko v nejakom siestom mesiaci? asi dost co? :frowning2:
17. mar 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tu moc sice nechodim ale mozem odpovedat :grinning: v 6 mesiaci som mala dost male brucho ani nebolo videt ze som tehotna..kukni album :grinning:
17. mar 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre kuknem :slight_smile: lebo ja som vcera jednu videla a som sa zhrozila normalne, ledva chodila :grinning:
17. mar 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no krasne :slight_smile: boze keby som aj ja take male mala...ja budem tusim v 6. uz ako slonica
17. mar 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem za povzbudenie :unamused: Dufam, ze vas moc neotravujem svojimi problemami :confounded:
Dufala som, ze sa to zlepsi, ale teraz ho uz nechcem ani vidiet.
17. mar 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nati neboj sa nejak sa to vyriesi...viacere mali taky problem...najneskor po porode to bude super, uvidis :dizzy_face: neotravujes ved na to je tu toto forum nie? :wink: a brusko uz mas?
17. mar 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No len take malicke, pribrala som asi 2 kila od zaciatku.
17. mar 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diamond...mala si krasn brusk..aj ekd s ami zda tak emalicke niee?:D:D:D:alee tak krasne.) a teraz ake mas?ocosi vecsie.??ci o dost?:D
17. mar 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mam nejake fotky tak kuknite..neni velke veru stale :grinning: pod bundou ani nevidno ze som tehotna susedia nevedia nic..potom budu pozerat len :grinning: :grinning:
17. mar 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by som aj ja chcela :wink:
17. mar 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
take male brucho mat ? :grinning: a teraz mas uz velke ?ja som s anevedela dockat kedy budem mat brucho :grinning:
17. mar 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej. nie este nemam, no ja sa viem lebo nechcem aby to v skole vedeli...a ty mas kolko rokov?
17. mar 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tara a kolko si pribrala...ja 3kg a to som len na zaciatku 4. mesiaca :grinning:
17. mar 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to zalezi asi od postavy aj ta velkost brucha..lebo niektore maju naozaj strasne kotle oproti mne..ja neviem kde tam je schovany ten krpec :grinning: nejsom uznastrocna 9 som mala 24 ak nevadi ...ale davaju mi aj o 4-5 rokov menej :grinning:
17. mar 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevadi, jasne ze nevadi :slight_smile: ale chcela by som ako mas ty :wink: zavidim :dizzy_face:
norikk ja som nepribrala este nic...
17. mar 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiez nejako nepriberam a to zacinam zachvilu 9 mesiac ...doteraz som pribrala nejakych 5-6 kg no aspon nebude co zhadzovat nie ? :grinning:
17. mar 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u mna to bude asi bieda :grinning: ...tak ale ja som mala podvahu na zaciatku :grinning:
17. mar 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale neviem, ja ani kilo doteraz :slight_smile: no uvidime diamond, este aby sme sa na 20 kil nevytiahli :grinning: ale ne...tak kazdy to ma asi inak, ja nemozem ani normalne pribrat,a jem stale...zdedene :wink:
17. mar 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky :slight_smile:
ja jsem pred tehu vazila 48 kg :slight_smile: a ted mam 65 takze 17kg nahore a to je jeste mesic prede mnou.
Nemyslim si, ze by tech 20kg bylo nejak extra moc, neprijdu si tlusta, vetsinu mam v brisku a na zadku :slight_smile: nahodou si pripadam "peknejsi" nez pred tehu :grinning:
17. mar 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelka ahoj :dizzy_face: no to ti verim ja by som tiez chcela pribrat ale nejak to nejde...
17. mar 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiez kebyze si zmyslim ze chcem pribrat mozem snivat :grinning: pritom zerem ako prasa vsetko na kopu..a to iste aj ked som tehotna nebola..v noci o pol 3 pizza,cestoviny a ptom spat a nic nai deko navyse :grinning: no kazdy je niaky..ale napr do noh by som chcela trosku pribrat zdaju sa mi tenke :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty adelka mas termin skoro ako ja pozeram :grinning:
17. mar 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diamond jj taky jsem se divala :slight_smile: ale pevne verim ze to bude trosku driv, maly uz ma urcite skoro 3kg ....
17. mar 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diamond ty si presne jak ja :grinning: ano kocky, ved vravim ze kazdy tu chodi vo dvojici rodit len ja asi ziadnu nemam... :frowning2:
17. mar 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelka to je uz velky chlap :wink: ale do nejakeho mesiaca ho mas pri sebe :dizzy_face:
17. mar 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tara ta mi sme tak dva tyzdne od seba :grinning:
17. mar 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano norikk aspon ty si tak blizko :dizzy_face: ale naozaj ked si tak vsimnes, aj simi aj maka odisli naraz, vzdy niekto :dizzy_face:
17. mar 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tara ale ja nechcem rodit dva tyzdne skor :grinning: ...nechcem aby slo male do inkubatora :frowning2: ....takze ty tyzden potiahnes a ja pojdem tyzden skor :grinning:
17. mar 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to by som bola rada kebyze rodim s nejakou naraz :grinning: aspon by som nebola sama..aj ked otec maleho tam chce byt len janeviem ci ho nevykopnem odtial :grinning:
17. mar 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok